šta on to izvodi???

trofazna

Aktivan član
Poruka
1.332
pre par dana sam "kukala" kako mi je reko da je isključio sve emocije...nije hteo da prekinemo, posle 2 dana je reko da se ohladio(ja sam ga zvala, on se nije javljo i na tome se završilo)
a sad:
juće sam izašla sa svojim društvom u grad i sretnem se sa njim-dođe do mene poče me grlit, ja ga samo pozdravim okrenem se i maknem se...on ne skida oči sa mene, a posle se počeo ljubakat sa nekom 2m od mene...meni naravno krivo(čitaj ključam) a pravim se luda smijem se, on se ljubi sa njom pa onda pogleda mene i sve tako...ja ga ignoriram...8dal je bio pijan-nije ne zanima me uopšte), danas pita moju drugaricu kao nešto okolo da vidi šta sam si ja mislila o svemu...

što se tako ponaša? u redu je, nismo mi više zajedno ali ne treba par dana posle svega ljubakat se sa drugom da bi mene napravio ljubomornom...to mi je nisko

dali da se pravim mrtva ladna ili neka mu kažem kako sam se razočarala u njega?(nismo prekinuli sve kontakte)

hvala i izvinte što kukam:S
ispeću vam kolaće:D
 
e,najbolje mi je ovo "nismo prekinuli sve kontakte"...zelis li ti da se miris sa njim ?meni se cini da zelis..ispravi me ako gresim, ali razmisli zasto..On ocigledno igra igru, tebi je to mozda zanimljivo pa zbog toga zelis da budes sa njim, ali trofazna sta ce biti kasnije,kada ti to igranje ne bude zanimljivo,kada se umoris...
e jesam otisla predaleko,jbg...:)
 
e,najbolje mi je ovo "nismo prekinuli sve kontakte"...zelis li ti da se miris sa njim ?meni se cini da zelis..ispravi me ako gresim, ali razmisli zasto..On ocigledno igra igru, tebi je to mozda zanimljivo pa zbog toga zelis da budes sa njim, ali trofazna sta ce biti kasnije,kada ti to igranje ne bude zanimljivo,kada se umoris...
e jesam otisla predaleko,jbg...:)

ma pogodi ti od prve:D
želim da se mirim ali neću iz principa...jbg preponosna sam...ne u stvari ne želim da mu dozvolim da se igra sa mnom
 
posle 2 dana je reko da se ohladio

I'm looking through you
Where did you go
I thought I knew you
What did I know
You don't look different
But you have changed
I'm looking through you
You're not the same

Your lips are moving
I cannot hear
You voice is soothing
But the words aren't clear
You don't sound different
I've learned the game
I'm looking through you
You're not the same

Why, tell me why
Did you not treat me right
Love has a nasty habit
Of disappearing overnight


You're thinking of me
The same old way
You were above me
But not today
The only difference
Is you're down there
I'm looking though you
And you're nowhere

Why, tell me why
Did you not treat me right
Love has a nasty habit
Of disappearing overnight

I'm looking through you
Where did you go
I thought I knew you
What did I know
You don't look different
But you have changed
I'm looking through you
You're not the same
Yeah, Oh, baby you've changed
Aah, I'm looking through you
Yeah, I'm looking through you
You've changed, you've changed
You've changed, you've changed

http://www.sendspace.com/file/2rn5kz
 

Back
Top