rezanje filmova na CD, pomoć!!!
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: rezanje filmova na CD, pomoć!!!

sasaJones
    Guest

Podrazumevano rezanje filmova na CD, pomoć!!!

Ćao svima pomagajte. Prilikom kopiranja filma sa izvorišnog CD 700Mb na CD kapaciteta 700Mb, dobijam informaciju da odredišni CD na koji treba da narežem film nema dovoljno prostora.
    Isto mi se dešava kada isti CD 700Mb sa narezanim filmom prebacim na hard disk dobijam obaveštenje da su podaci kopirani u file PREKO 700Mb na primer 706Mb...
    Probao sam i sa setovanjem vremena rezanja CD "maximum CD lenght" na 82 minuta ali ne vredi.

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: rezanje filmova na CD, pomoć!!!

Citat Original postavio sasaJones
    Ćao svima pomagajte. Prilikom kopiranja filma sa izvorišnog CD 700Mb na CD kapaciteta 700Mb, dobijam informaciju da odredišni CD na koji treba da narežem film nema dovoljno prostora.
    Isto mi se dešava kada isti CD 700Mb sa narezanim filmom prebacim na hard disk dobijam obaveštenje da su podaci kopirani u file PREKO 700Mb na primer 706Mb...
    Probao sam i sa setovanjem vremena rezanja CD "maximum CD lenght" na 82 minuta ali ne vredi.
    Zasto dva puta...???

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: rezanje filmova na CD, pomoć!!!

Citat Original postavio sasaJones
    Zasto dva puta...??? probaj overburn...ako koristis Nero...

Slične teme

1. pomoc oko divx filmova
    Autor bojance u forumu Multimedija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.05.2005., 19:03
  2. Rezanje Filmova!!!
    Autor Opet novajlija u forumu Softver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.02.2004., 19:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor