Makedonska politika

Према БЈР Македонији,ми треба да водимо исту политику попут Грчке.У најмању руку...

To je veropvatno u znak zahvalnosti sto su digli celo Skoplje na noge kad je bombardovana Srbija, sto su pomagali Srbiju celo vreme bombardovanja, sto su dolazili da zajedno sa Srbima budu na mostovima, sto su za vreme sankcija jedini imali otvorene granice i probijali zid ekonomskog embarga itd...Kakvo smece od coveka treba da budes da bi izjavio to sto si ti izjavio...
 
Читај ИСТОРИЈУ - погледај КО ЈЕ КТИТОР И ГРАДИТЕЉ ЦРКАВА У МАКЕДОНИЈИ... какви бре "македонци" то су наше домаће чокалије,
али немам ништа против ако они желе да буду "народ" или "нација"
само нека претходно омогуће свим Србима на тој територији ЊИХОВА
ПРЕЗИМЕНА и НЕКА ИХ НЕ ТЕРАЈУ ПОД ПРЕТЊОМ СМРТИ ДА
МЕЊАЈУ СВОЈА ЛИЧНА ИМЕНА!

Зна се ЧИЈА ЈЕ ПРЕСТОНИЦА СКОПЉЕ! Какви "македонци" какви бакрачи!

Nije bas tako retko da lupetas gluposti, pa me ni ovo od tebe ne iznenadjuje. Kome su bre ugreozena prava u MK, i ko je primoravan da menja prezimena? Aj bre ne lupaj vise keve ti!
 
To je veropvatno u znak zahvalnosti sto su digli celo Skoplje na noge kad je bombardovana Srbija, sto su pomagali Srbiju celo vreme bombardovanja, sto su dolazili da zajedno sa Srbima budu na mostovima, sto su za vreme sankcija jedini imali otvorene granice i probijali zid ekonomskog embarga itd...Kakvo smece od coveka treba da budes da bi izjavio to sto si ti izjavio...
Па то су Срби организовали.
Али,не живи се на старој слави.
Иначе,БЈР Македонија води антисрпску политику,па с обзиром на то мора се применити реципрочан одговор.

Ево `вако...Грци не признају назив државе,Бугари језик,а ми цркву.:lol::lol::lol:
 
Ja generalno prema svim našim komšijama imam stav da što više mi izvezemo, a što manje uvezemo, a šta će misliti o meni ili mojoj državi tako me zabole...
važno da je suficit
a post je nekog debila koji eto, malo mu bilo dosadno, na našem forumu takvih tucet
Inače, makedoncima nije zameriti što imaju neko distancirano držanje, jer im je od celovitosti Srbije, važnija celovitost i mir u svojoj avliji...
 
Ja generalno prema svim našim komšijama imam stav da što više mi izvezemo, a što manje uvezemo, a šta će misliti o meni ili mojoj državi tako me zabole...
važno da je suficit
a post je nekog debila koji eto, malo mu bilo dosadno, na našem forumu takvih tucet
Inače, makedoncima nije zameriti što imaju neko distancirano držanje, jer im je od celovitosti Srbije, važnija celovitost i mir u svojoj avliji...

Аха...Што си паметан.:D

Да ли ти мислиш да антисрпска политика(на чему се и базира данашња БЈРМ) води у целовитост или разбијање БЈР Македоније?
 
Ne negiram - gro Makedonaca se ne oseca Srbima, jezik nam nije isti, i bilo bi prilicno glupo da od njih sad pravim Srbe na silu.

Vecina Crnogoraca se uvek osecala i Crnogorcima i Srbima, i to je neka sasvim druga prica.

Ни ја не кажем да су они(сви) Срби.Многи јесу.
Али,нису ни ово што данас тврде да јесу.:)
 
Аха...Што си паметан.:D

Да ли ти мислиш да антисрпска политика(на чему се и базира данашња БЈРМ) води у целовитост или разбијање БЈР Македоније?

vode politiku da ostane celovita BJRM dok ne uđu u NATO pa se nadaju da će to održati celovitost iste.
Svaka država ima pravo da vodi politiku u skladu sa svojim interesima.
Država u kojoj 40% čine Albanci neće reći da je Kosovo kolevka srpstva...
samo realnost.
 
Тешко да ће остати у комаду,ако САД и ЕУ остваре циљеве на Космету.
Шансе су им минималне...

Makedonija je SAD miljenik na ovim prostorima, možda veći i od Hrvatske...ne zaboravite da su oni bili jedina evropska zemlja koja je priznala Tajvan, posle su to ispravljali, ali po čijoj direktivi (SAD, naravno)
moje mišljenje je da su hteli, mogli su je razbucati 2001, ali su opstali i verovatno hoće
vreme će pokazati da li sam bio u zabludi, ali bojim se da mnogi na ovom forumu ponavljaju 1991 i kad se raspadala SFRJ, da će "Slovenija gladovati", tako i danas, ako nama ode Kosmet, nema više Makedonije, Crne Gore i Grčke...bojim se da je to samo uteha...
 
Da su im miljenici, progurali bi im ono za EU a ne da came u predsoblju kao da su, Boze me prosti, Srbi.

Nemaju Ameri "miljenike", bre. To cega su se Makedonci setili - lizanje americke bulje - su se setili i mnogi drugi, i Bugari, i Rumuni, i Albanci, i Bosanci, i Hrvati, i bar sto nekih cemernih drzavica na svetu. Svi su hteli baze, investicije, mrvice sa americke trpeze, al' je retko ko dobio bilo sta osim tapsanja po glavi.
 
Makedonija je SAD miljenik na ovim prostorima, ..

Велике силе немају миљенике. Док им нешто одговара за њихове интересе они то подржавају.
Кад имају друге циљеве, пуштају низ воду........

Као Србију 1812, Чехословачку 1938, Краљевину Југославију 1943, СФРЈ 1990......
Барем нама би то требало да буде јасно из личног искуства.

Тако Македонци би требало то да знају, а и Албанци:evil:
 

Back
Top