Second Sight

BigMazi

Ističe se
Poruka
2.832
Nisam mogao da odolim a da ne postavim temu cim sam slucajno video preview.

Game Information
Number of Players: 1 Player
DirectX Version: v9.0

Minimum System Requirements
System: Pentium III or Athlon at 1GHz or equivalent
RAM: 256 MB
Hard Drive Space: 1000 MB
Other: Windows XP/2000; Supported Graphics card; DirectX 9 Compatible Sound Card

Recommended System Requirements
System: Pentium 4 at 2GHz or AthlonXP 2000+ or equivalent
RAM: 512 MB
Hard Drive Space: 1000 MB
Other: Windows XP/2000; Graphics Card: GeForce FX 5xxx or Radeon 9xxx

Dobila je ocene 7/10 i 8/10 na pojedinim sajtovima. U ulozi ste John Vattic-a, budite se u neku bolnicu, saznajete da imate neke psihicke moci...(necu da kvarim dozivljaj posto verujem da je igra extra za ljubitelje takvog zanra). Igra je iz treceg lica, avantura sa akcionim elementima. Na prvom video sa youtub-a,na samom pocetku podsetila me je na Fahrenheit ali sa boljom grafikom.

924758_20050120_screen004.jpg

924758_20050120_screen009.jpg

924758_20050120_screen018.jpg


ostali screen-ovi na http://www.gamespot.com/pc/action/secondsight/images.html?tag=tabs;images

Idem u nabavku sada, ako je neko igrao nek napise utisak i misljenje.
 
NE NE NE!
NEMOJ TE PROBATI OVO SMECE!
Grafika na prvi pogled izgleda odlicno,a onda konzolaski...stara je preko dvije godine u SKu dobila 45 licno sam je probala,puna bagova,a jos su pokreti glavnog lika nerazgapni!
Probajte PSI OPS slicno ali 10000000 puta bolje!
 
stara je preko 2 godine - ne znaci da ne valja, ima mnogo vise naslova sa boljim igrama nego sa novijim.
grafika konzolaski - jel si igrala Fahrenheit ? Konzolaska igra, grafika vise nego solidna.
:)
- meni je ovo poprilicno dobro x) sutra cu je vec imati, pa cu ostaviti licne utiske.

p.s. spomenula si PSI OPS. Je li to samo akcija, ili ima elemente avanture ? video sam na youtub-u jedan video o igri, ali je smesten u nekoj practice sobi :| Jel ima dobru pricu ? Jel dugacka ? Na koliko cd-a je ? tnx na odgovorima :)
 
Ou jea, vredi je nabaviti. Prica je solidna, kompleksna je, nadovezuje se, a tok igre se ne razvija prosto u jednom vremenu. Grafika je vise nego solidna za konzolashku igru u najvecoj rezoluciji sa high detaljima, ali meni tesko da radi pa igram u 800x600 na high sa svim ukljucenim opcijama i ok je.
 
Ou jea, vredi je nabaviti. Prica je solidna, kompleksna je, nadovezuje se, a tok igre se ne razvija prosto u jednom vremenu. Grafika je vise nego solidna za konzolashku igru u najvecoj rezoluciji sa high detaljima, ali meni tesko da radi pa igram u 800x600 na high sa svim ukljucenim opcijama i ok je.
Jel ima 1440x900?
 
Igra je malo starija. :) Ali je odlicna. Koliko se ja secam igra je mnogo dobra cak i one moci ka o sto us telekineza u BIOSHOCK ili jos neke moci su u toj igri davno bile. Mozda je grafika losa za danasnje vreme ali u to vreme kada nisam znao za bolje igra je bilo predobra. Preporucujem je svima.
 
NE NE NE!
NEMOJ TE PROBATI OVO SMECE!
Grafika na prvi pogled izgleda odlicno,a onda konzolaski...stara je preko dvije godine u SKu dobila 45 licno sam je probala,puna bagova,a jos su pokreti glavnog lika nerazgapni!
Probajte PSI OPS slicno ali 10000000 puta bolje!
???! ne mogu da verujem da neko ko je probao igru daje ovakve komentare. ali dobro; stvar ukusa pretpostavljam :)
igra je u najgorem slucaju bas OK. ja sam uzivao u njoj iako sam je igrao na slabijim podesavanjima... i staje na 1 cd- ne na 2.
 
ja mislim da mi je markoca odgovorio da je na 2 cd-a PSI OPS ili ne ? Zanimaju me i utisci iz te igre, da znam da li vredi nabavljati, posto mi net istice za 3 dana pa necu mnogo visiti ovde.

Stigao sam do one misije kada je stigao do kompjutera u kancelariji, sada se priseca one misije na snegu...svidja mi se brza promena motji i oruzja, pucanje sa snajperom mi se posebno svidja, lepo mogu da naciljam gde hocu, a i ima efekta. Sutra shtrajk, skraceni chasovi...veceras planiram da predjem ovu igru, imam oko 7 sati :D
 
Evo nabavih je...ne pada ispod 40 FPS :P
Sistem pucanja je..lul...ovo je PC a ne konzola ffs...to je unistilo igru..
Sama prica mi se svidja, ceo taj osecaj zbunjenosti je jako dobro uradjen...
Odigracu je, pa sta bude...
 

Back
Top