DA LI JE OVO KRAJ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
osnovni problem je zbog načina registracije,
da postoji mogućnost trajnog bana, ne bi nam se dešavalo "Maja i Jasna" kao tema od malopre, ako ne želiš trajno isključenje sa foruma, paziš šta i kako pišeš.
Svi koje banuje, vraćaju se pod drugim nikom i onda samo u jednom momentu prsnu...
A i očigledan je nedostatak kvalitetnih tema, sve se svodi na pljuvačinu crnih, žutih...davanja paušalnih i subjektivnih komentara, laži, poluinformisanosti i zatucanosti.
Sam se vrlo retko u poslednje vreme upuštam u ozbiljnije diskusije, jer je beznadežno.
 
osnovni problem je zbog načina registracije,
da postoji mogućnost trajnog bana, ne bi nam se dešavalo "Maja i Jasna" kao tema od malopre, ako ne želiš trajno isključenje sa foruma, paziš šta i kako pišeš.
Svi koje banuje, vraćaju se pod drugim nikom i onda samo u jednom momentu prsnu...
A i očigledan je nedostatak kvalitetnih tema, sve se svodi na pljuvačinu crnih, žutih...davanja paušalnih i subjektivnih komentara, laži, poluinformisanosti i zatucanosti.
Sam se vrlo retko u poslednje vreme upuštam u ozbiljnije diskusije, jer je beznadežno.


Pa verujem da je to tacno.Slusas razlicite budalastine npr.mleko u Srbiji sedamdeset i koji dinar...A i iskreno smucile su mi se price o Kosovu....
 
Pa verujem da je to tacno.Slusas razlicite budalastine npr.mleko u Srbiji sedamdeset i koji dinar...A i iskreno smucile su mi se price o Kosovu....

ma dobro, to je još i simpatično
ali generalno, šta da raspravljaš sa ljudima koji prosipaju nebuloze, a kao neki istaknuti članovi foruma (ako se istaknutost meri brojem postova), pa onda se ti isti razumeju i u pravo i ekonomiju, i izvoz i uvoz i oružje i religiju i medicinu i sekte i istoriju i spoljnu, unutrašnju i među politiku.....
prosto je smešno čitati neke komentare, ne znam da li mi verujete, ali ja u kompu imam folder gde čuvam gluposti i budalaštine nekih odavde, posle pokazujem drugarima koji nisu forumski aktivni, zaboli ih stomak od smeha, prosto ne mogu da veruju da neko ko ima poslovnu sposobnost tako nešto može napisati i ostati "živ"...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top