SHTA AKO .........

E pa ovako. AKo je u pitanju manijak, onda bi silovanje pokushala da izbegnem sledecim ponashanjem. Napala bi ja njega. Zavodila bih ga. Radila bih sve shto ga ne pali, znajuci da je ono shto ga istinski pali moj strah. A naravno pored toga bi onako samouvereno, shaljivo rekla da imam hiv, i da bash dugo nisam imala sex, tako da mi je on doshao kao kec na 11.Mislim da bi se uplashio.:lol:
Ukoliko bi neko koga znam pokushao da me siluje...hmmm..mislim da niko koga znam ne bi imao herca da uradi tako neshto...
Tako da...eto vam saveta kako da se spasite od manijaka...:)
Zapamtite samo jednu stvar: "njih lozi vash strah"
 
E pa ovako. AKo je u pitanju manijak, onda bi silovanje pokushala da izbegnem sledecim ponashanjem. Napala bi ja njega. Zavodila bih ga. Radila bih sve shto ga ne pali, znajuci da je ono shto ga istinski pali moj strah. A naravno pored toga bi onako samouvereno, shaljivo rekla da imam hiv, i da bash dugo nisam imala sex, tako da mi je on doshao kao kec na 11.Mislim da bi se uplashio.:lol:
Ukoliko bi neko koga znam pokushao da me siluje...hmmm..mislim da niko koga znam ne bi imao herca da uradi tako neshto...
Tako da...eto vam saveta kako da se spasite od manijaka...:)
Zapamtite samo jednu stvar: "njih lozi vash strah"
Uh, pa ne znam da li bih mogla tako. Ja sam sigurna da bih se odsekla (jednom me je neki lik pratio i mislila sam da ću već od toga da dobijem srčku, noge mi se odsekle, mozak se isključio, jedino sam imala želju da trčim kao zec).
 
E pa ovako. AKo je u pitanju manijak, onda bi silovanje pokushala da izbegnem sledecim ponashanjem. Napala bi ja njega. Zavodila bih ga. Radila bih sve shto ga ne pali, znajuci da je ono shto ga istinski pali moj strah. A naravno pored toga bi onako samouvereno, shaljivo rekla da imam hiv, i da bash dugo nisam imala sex, tako da mi je on doshao kao kec na 11.Mislim da bi se uplashio.:lol:
Ukoliko bi neko koga znam pokushao da me siluje...hmmm..mislim da niko koga znam ne bi imao herca da uradi tako neshto...
Tako da...eto vam saveta kako da se spasite od manijaka...:)
Zapamtite samo jednu stvar: "njih lozi vash strah"

Jel to ono..Stan` bre Milorade..nemo mi cepas te jedne jedine svilene gatje..sama cu da ih skinema aaa i ti si mi nekakooo ..osnazio..veliki si i jak..ce da bude svasta sada Milorade....

Ebes temu.. ..ne daj boze ..jer tesko da bi se ijedna odbranila od takvih nastrtaja..im jos gore ..kada nije jedan vec vise njih..i jos gore ..u nasem drustvu kakvo je..silovana zena nema nikakve sanse da se "opere" da tako kazem..a pocinioc ili vise njih kao po pravilu ..dobijaju male ili smesne kazne....neretko se desavalo da je na kraju ispalo da zrtva silovanja i nije bila silovana vec da je dobrovoljno pristala na to.. Uzas...
 
Uh, pa ne znam da li bih mogla tako. Ja sam sigurna da bih se odsekla (jednom me je neki lik pratio i mislila sam da ću već od toga da dobijem srčku, noge mi se odsekle, mozak se isključio, jedino sam imala želju da trčim kao zec).

Ja sam imala par bliskih susreta (iu liftu je bio najrizichniji), ali sam imala vishe srece nego pameti.
Tek kasnije sam chula da je jedan zena upotrebila upravo ovo shto sam navela, i da je lik ladno otishao... Od tada nisam naishla na manijaka...Jbq...:lol:
 

Back
Top