Nova 2008

:shock:
Imala sam flash neke tvoje slike od pre xy vremena, jos tad sam mislila da si neuhranjena..
Ali... zasto neko ovo radi sebi?!
Koliko god da imas godina izgledas MNOGO starije, telo i lice ti odudaraju
Ne bih uopste komentarisala improvizaciju svega na tebi, ali povedi racuna o zdravlju

Hajde ne lupetaj.

Pa sad ispade da nikoga nije briga sta ce da obuce? A ja svake godine lupam glavu ceo decembar...jbg...

Da, lupaju glavu i gledaju sta da kupe, i na kraju sve se devojke isto obuku. Kao da se ne tripuju kupe nesto obicno na sta slucajno nalete, ono na sta ih prodavacica nagovori da probaju.
 
Topika,srećo, deder sredi te okice u photo shop-u da se ne crvene toliko. I složi malo te boje na sebi , loše si prevela Benettonov slogan (united colors of ...). Sredi kosu, dobar frizer čini čudo.
Jedino ti je kilaža odgovarajuća.
 
Bas se ovih dana razmisljam sta da obucem, mada vec imam neke ideje....ali...
Definitivno negde idemo za novu godinu, petproslu smo cekali kod nas u stanu, nas 6-oro i nikad vise... kao konobarica, celo vece sam posluzivala ljude, hoces ovo, hoces ono, pa isprazni pepeljaru pa iznesi ovo pa iznesi ono.......uffffff....sada idemo negde na zivu muziku ali ne ono teski narodnjaci... vec onako, svega po malo....
Prosle godine smo bili kod Rodica u pivnici...bilo je extra...
 
Topika,srećo, deder sredi te okice u photo shop-u da se ne crvene toliko. I složi malo te boje na sebi , loše si prevela Benettonov slogan (united colors of ...). Sredi kosu, dobar frizer čini čudo.
Jedino ti je kilaža odgovarajuća.

Ovo je stara slika. Sad drugacije izgledam. Ali dobro mi je bilo i ovako.Nikad te ne bih poslusala da to sve sredjujem sto si mi ti preporucila. Ko si ti da me saljes kod frizera i ja da te poslusam? Menadzer neki svetskog ranga?
 
I ja isto tako kazem da me briga sta cu da obucem a onda pred sam docek pokupujem gomilu stvari,i koje mi trebaju i koje ne.Sta cu kad volim sve te stvari koje izbace tada za prodaju..:oops:
 
Nesto mekano i udobno :) Prosle godine sam ubacila ponesto srebrno u kombinaciju u nadi da ce 2007 biti finansijski uspesna... ponovicu i ove godine, nisam se razocarala :lol:

Ne interesuje me sta cu da obucem, interesuje me sta cu da kuvam! Ponovo cu da napravim gozbu - volim da u Novu godinu udjem zadovoljna i zajapurena od dobre klope, muzike, **** i zezanja.

ove zvezdice su stavili umesto pitja! :lol:
 

Back
Top