Kako se ukljuciti na internet

  • Začetnik teme Jovanicapocetnica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
J

Jovanicapocetnica

Gost
Zravo.Ja sam jovanica,iz mirijeva.Tata mi je prosle godien kupijo kompijuter,cula sam da postoji internet i da na njemu ima svasta interesantno pa hocu da znam da li moze ovaj kompijuter sto mi je tata kupijo ili mora da kupi novi i kako da odem na internet.Hvala i kiss...
 
Jovanicapocetnica:
Zravo.Ja sam jovanica,iz mirijeva.Tata mi je prosle godien kupijo kompijuter,cula sam da postoji internet i da na njemu ima svasta interesantno pa hocu da znam da li moze ovaj kompijuter sto mi je tata kupijo ili mora da kupi novi i kako da odem na internet.Hvala i kiss...
za internet ti je potrebna viza. Ona kosta 45 evra za 3 meseca, i dobija se u Ambasadi Republike Inetrnet, ulica Brzog Weba 56K.

Procedura je jednostavna: odes tamo, das 45 evra, a oni ti daju jednu kesu Interneta i dve kese virusa. Ti onda sve to pomesas, napravis plazma tortu i ukljucis TV.

eto, to je to...
 
Jovanicapocetnica:
Zravo.Ja sam jovanica,iz mirijeva.Tata mi je prosle godien kupijo kompijuter,cula sam da postoji internet
Ala si ti obavestena ko da radis za neku obavestajnu sluzbu :lol:
Jovanicapocetnica:
i da na njemu ima svasta interesantno pa hocu da znam da li moze ovaj kompijuter sto mi je tata kupijo ili mora da kupi novi i kako da odem na internet.Hvala i kiss...
Ono jes' nije da nije 8)
 
Jovanicapocetnica:
Zravo.Ja sam jovanica,iz mirijeva.Tata mi je prosle godien kupijo kompijuter,cula sam da postoji internet i da na njemu ima svasta interesantno pa hocu da znam da li moze ovaj kompijuter sto mi je tata kupijo ili mora da kupi novi i kako da odem na internet.Hvala i kiss...

PA NA CEMU SI SAD? KAKO NAPISA OVAJ POST?
TELEPATSKI?
 
DEVIL:
Jovanicapocetnica:
Zravo.Ja sam jovanica,iz mirijeva.Tata mi je prosle godien kupijo kompijuter,cula sam da postoji internet i da na njemu ima svasta interesantno pa hocu da znam da li moze ovaj kompijuter sto mi je tata kupijo ili mora da kupi novi i kako da odem na internet.Hvala i kiss...

PA NA CEMU SI SAD? KAKO NAPISA OVAJ POST?
TELEPATSKI?

Otkud znas danas je sve moguce.
A mozda ima neki od "pametnih" racunara koji se sam nakacio na net i napisao sve ovo, samo ne znam kako ce onda procitati osim ako se racunar opet ne smiluje na nju :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Кулиража:
DEVIL:
Jovanicapocetnica:
Zravo.Ja sam jovanica,iz mirijeva.Tata mi je prosle godien kupijo kompijuter,cula sam da postoji internet i da na njemu ima svasta interesantno pa hocu da znam da li moze ovaj kompijuter sto mi je tata kupijo ili mora da kupi novi i kako da odem na internet.Hvala i kiss...

PA NA CEMU SI SAD? KAKO NAPISA OVAJ POST?
TELEPATSKI?

Otkud znas danas je sve moguce.
A mozda ima neki od "pametnih" racunara koji se sam nakacio na net i napisao sve ovo, samo ne znam kako ce onda procitati osim ako se racunar opet ne smiluje na nju :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol:
 
Ko sve danas uzima racunare :cry: , a oni koji imaju talenta za te stvari kukaju i krpe se s nekakim skalamerijama...bruka
Dao bi ja tebi digitron sa osnovnim operacijama, pa tek kad to savladas onda mozes preci na naucni...
E posle toga mozes preci na racunar, ali pazljivo da ne bude stete po okolinu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top