Ljubav preko neta?......kako da ne!

Amajlija

Obećava
Poruka
95
u pocetku mora da se izvinim za losija mi srpski,ali evo htela sam da ispricam na neko za to sto mi se je desilo :(
Naslov-Ljubav preko neta sigurno vec vi podseca o cemo ide rec....Upoznala sam jedan muzkarac onako,preko neta....bilo je zabavno,svaki bozi dan smo pricali,saljili smo si poruke,kad je imalo neki razlog,pricali smo po mobilni...sve je bilo...kao bajka,ali onakva,moderna :) ...i tako,malo po malo,sam se zaljubila u njega(on je rekao da oseca isto)....glupo?mozda,ali nije imalo dan ni noc da ne mislim na njega,verujte mi....to je produzilo vise od godina,doslo je vreme da se sretnemo....On nije mogao(bar tako je rekal)da dodje kod mene,za to sam rekla-dobro,ja cu da dodjem u Beogradu :roll: ....Svi drugovi su mi rekli,da to je velika glupost,ali ne......ja sam mu verovala!mislim.....tako je teze covek da se zaljubi,za to kad se desi-predji preko svega...To sam i uradila!Posle blize 7 sati put,na oko 100km do Bgd,sam pomislila da mu pozovem,da mu kazem gde sam...Pogodite?!Mobilni je bio iskljucen :!: .....Putovala sam za tudji grad,gde niko ne poznajem,ne pricam dobro jezik i najvaznije -covek koj sam volela me je izdao :cry: Nema da pricam o suze i strah,koj sam prezivela...to nije bitno....sigurno to i zasluzujem,kad sam takva budalica.....A znate sto je najgore?Sada namesto da ga mrzim,ja brinem da li je sve uredu s nim....On se nejavlja....
To je bila moja prica kad je u pitanju-ljubav preko neta....nadam se da nisam vi dosadila!
 
Amajlija:

Sta da ti kazem...strasno je to sto ti se desilo, to je samo jos jedno upozorenje koliko treba biti oprezan pri tim net ljubavima...neke se zavrse veoma pozitivno a neke, kao na primer tvoja, uzasno traumirajuce :cry:
Sebi nemoj nista da prebacujes, bila si iskrena, spremna da se predas ljubavi, a on sto je ispao kreten to je vec na njegovu cast.
Da nisi otisla uvek bi se pitala sta bi bilo kad bi bilo. Ovako znas da ne gubis vreme vise sa njim, vec da krenes u potragu za boljim momkom. :wink:
 
Lilith_:
Amajlija:

Sta da ti kazem...strasno je to sto ti se desilo, to je samo jos jedno upozorenje koliko treba biti oprezan pri tim net ljubavima...neke se zavrse veoma pozitivno a neke, kao na primer tvoja, uzasno traumirajuce :cry:
Sebi nemoj nista da prebacujes, bila si iskrena, spremna da se predas ljubavi, a on sto je ispao kreten to je vec na njegovu cast.
Da nisi otisla uvek bi se pitala sta bi bilo kad bi bilo. Ovako znas da ne gubis vreme vise sa njim, vec da krenes u potragu za boljim momkom. :wink:

tako je,upravu si :)
a sto se tice o njemo-ako sve je bilo igra,svaka mu cast,bio je bolji od mene :( nisam shvatila......
hvala na razumenje!
 
Duso ne znam sta da ti kazem,ali veruj mi mozda je bolje sto ga nisi upoznala licno,meni se desilo da sam isto tako iz daleka otputovala tipu koga sam upoznala preko neta,bilo je bas kao sto si rekla bajkovito ali nazalost i suvise bajkovito da bi imalo neki ozbiljniji nastavak...Bili smo skupa par meseci...volela sam ga jako,a i sad su osecanja i suvise jaka,nadam se da ce da me prodje...razisli smo se u augustu,razlog je bio navodno da on nije hteo da ide u inostranstvo,sta se desava?Ja sam u medjuvremenu ostala preko pilula trudna,saznala sam kad je bilo i suvise kasno za prekid,jos uz sve to nosila sam blizance...Rodila sam dve devojcice,dve male princeze,a on niti da se javi mada sam mu slala poruku koju cak kako on kaze nije hteo ni da procita,a u moju trudnocu isto nije verovao od samog pocetka,nisam smela na put inace bi mu otisla dole onako sa stomakom,zato sam ti rekla mozda je bolje sto ga nisi videla niti upoznala,lakse ces da zaboravis...mene ce deca uvek da secaju na njega...Pozdrav
 
Ti si bas maler... ali ne treba odbacivati sve sto ti zivot pruza zbog jednog loseg iskustva... Inace, trebala si i sama da procenis o kakvoj osobi se radi pre nego sto si uopste i pomislila da se vidis s' njim...

Svet je pun kretena, pa zasto bi to bio izuzetak na internetu? Mogla si isto tako nekog da upoznas na letovanju, i da se isto tako zavrsi...

Uopste nema veze gde si upoznala nekoga, kako si upoznala doticnog itd... Bas kao sto u RL-u mozes naci dobre i lose ljude, tako mozes i na internetu... ali to ne znaci da nakon jednog hororicnog iskustva mozes postaviti takav sablon... Jer ima i mnogo srecnih ljubavi koje su nastale iz internet kontakta...

P.S. Posto mi je tvoja prica jako poznata, da nije doticni neki kvazi-krimos iz Srbije?
 
Jeste,krimos je...mada nije to vise toliko ni bitno,samo bilo je tesko proceniti licno njega kakav je,kad je bio divan citavo vreme,promena se odigrala tako reci preko noci...ah da,da daodam uz sve to da je i blizanac u horoskopu...mislim da je situacija malo jasnija
 
Bas sam se rastuzila kada sam citala gornje tekstove. Cudno je to koliko neko moze da veruje u ljubav, u bajku i hepiend, a drugi to ne mogu. Ajde sto ne mogu, nego jos gore zloupotrebljavaju.
Draga komsinice glavu gore... znam da si mnogo povredjena, ali ce to vremenom polako proci. I samo to sto ti se desilo upises u knjizicu iskustava iz kojih se uci. A ljubavi ce biti jos. Samo sebi kazes to nije bila - ta.
Ella - budi ponosna na sebe i jaka. Nije lako doneti odluku koju si ti donela da rodis bebu - jos bliznakinje, a da te "partner" odbaci pre toga. Divim ti se na hrabrosti. Sa srecom! :D
 
Amajlija:
Anonymous:
ako je to sve tako bilo, da se stalno cujete...ko zna sta se desilo! videcesh vec...:I

bilo sta...veruj mi,trazila sam neki razlog da mi budi slamka spasa.....nisam nasla :(
ali ipak u dusi se nadam da postoj takav.... :wink:
Naravno da postoji nema potrebe da se nadas to sto si naletela na slatkorecivog zajebanta, dijesava se svima staces [/b]ZIVOT JE CUDO obavezno pogledaj[/i]
 
ufff devojke, ja se odmah na pocetku izvinjavam jel cu razbiti vasu pricu da ljubav preko neta ne postoji..ja sam zivi primer da postoji i nikada mi lepse u zivotu nije bilo :P ...nisam neka balavica, znam sta radim /samo da objasnim za one koji ce verovatno poceti odmah da me pljuju/, ali verujte mi postoji to i to bolje nego da sam ga upoznala preko komsinice :wink:
pozdravljam ja vas sve :D
 
e sad slusaj!Nije nemoguce da se desi ljubav preko neta, ali moras da budes veoma oprezna.VIdim da nisi iz Srbije i onda cu ti reci nesto. Ljudi ovde koriste net da bi se vise zezali, vi preko ga koristite kako bi se zaista videli. Malo se prljavije igre igraju ovde, zato OPREZ!
Ovo ne znaci da sad ne smes nikad vise ovako nesto da probas, ali polako, niko nije vredan toga!Nezaleci se!
 
.. oduvek upoznavali na razlicite nacine, ako je Net vec usao u nas zivot onda ne vidim razloga da to ne bude i preko Neta. Devojke naravno treba da budu oprezne ukoliko to vec nisu ali mladicima ne vidim sta bi lose moglo da se desi, zato mi nije jasno! osim ako su ozenjeni pa im neka riba pocne kvariti bracnu "idilu" ili su ozbiljni momci pa im se nakaci neka klinka pocne da ih proganja otkrije im broj pa ih zivka uf pa bogamu jeste to je bas nezgodno, muskarci jos vise izgleda treba da se cuvaju a da ne kazemo da ima nasrtljivih i beskrupuloznih udavacha koje su u stanju bespravno da ti se usele i u stan ako treba samo da bi te upecale. Zanima me da li je bila opklada ili iskreno?
Medjutim, ja zelim da ukazem na neke druge aspekte naime onaj ko ima iole prosecnog ekonomistu koji je u stanju da mu uradi cost-benefit analizu (troskovi/koristi) ubrzo moze i na nekom slikovitom dijagramu ili uz pomoc drugih pokazatelja da uvidi da je mnogo teze misli se i skuplje odrzavati jednu vezu preko interneta nego uzivo!Cak i rizik od neuspeha(ukoliko postoji) je u ovom drugom slucaju neuporedivo manji a da ne govorimo o nepotrebnom tzv. emocionalnom habanju i trosenju.
Zato svima toplo preporucujem Internet kao samo mastovit i romantican uvod u pravo poznanstvo koje naravno nema nikakve ili bar vrlo male veze sa ekranima misevima tigrovima i ost. chudima tehnike.
 
evo malo podrske i od muskog dela krstarice...na netu ima svakakvih kretena(nadam se da nisam jedan od njih) :D ali ipak ima i nas normalnih.zao mi je sto ti sve to izdogadjalo ali ipak si isla na veliki rizik,mislim putovati cak do bg-a zbog nekoga koga licno ne poznajes,ipak je malo..
Ja evo nasao svoju srodnu dusu na netu onako bezveze znaci bez nekog preteranog truda za tim,jednostavno smo se uklopili,chatovali iz dosade i shvatili da smo u vecini tema istog razmisljanja...videli se u gradu i proveli se bas dobro...mislim da ce nam bas biti lepo...znaci ne ocajavaj....naci ce se neko ko ti jos bolje odgovara...

ljubim
 
jeasus:
evo malo podrske i od muskog dela krstarice...na netu ima svakakvih kretena(nadam se da nisam jedan od njih) :D ali ipak ima i nas normalnih.zao mi je sto ti sve to izdogadjalo ali ipak si isla na veliki rizik,mislim putovati cak do bg-a zbog nekoga koga licno ne poznajes,ipak je malo..
Ja evo nasao svoju srodnu dusu na netu onako bezveze znaci bez nekog preteranog truda za tim,jednostavno smo se uklopili,chatovali iz dosade i shvatili da smo u vecini tema istog razmisljanja...videli se u gradu i proveli se bas dobro...mislim da ce nam bas biti lepo...znaci ne ocajavaj....naci ce se neko ko ti jos bolje odgovara...

ljubim

:wink: i ja to isto kazem :D
 

Back
Top