Volksbank

e da....namerno ovo postujem na politici, da vidimo ko su interesenti koji tvrde da se razumeuje u globalun ekonomiju....ovo mu dodje kao test njihovih vestina i znanja....cisto da znamo o kome razgovaramo :)
 
Eto nama virtuelne berze....
pa da vidimo ko zna bolje i vestije. OCekujem ucesce ekonomski i berzanski potkovanih forumasa. Jerry, Eremita, cekam vas.
Hocemo da merimo kompletan skor? Smemo, ne smemo?

sve informacije na:
http://www.volksbank.co.yu/articles/detail.aspx?id=683&lan=1

....a moze i da se osvoji nagrada :)

Е, свашта...



никада, али никада, чак ни у вицу нисам написао да сам "економски или берзански поткован". Рецимо, уопште не капирам берзу, уопште не разумем
са чиме се ту тргује и како се ту тргује. апсолутно не разумем НИ ТРУНКУ система и рада берзе. Једино ми личи на игре на срећу.

Ја знам, што би рекли трговци "РАЧУН" - и то ми сама глава одмах израчуна шта се исплати а шта не, уопште није потребно да стављам на папир - то сам више пута проверио са онима који све морају да пишу. А то "знам" уопште није последица некаквог знања које је рационално.
 
Само ви трпајте јадним банкарима паре у џеп!

Sve je to velika prevara i jos jedna pljacka, u niyu, srpskog naroda, jel da?:lol:
Niko nikog ne bije po ušima, u pitanju je igra, ali i trening.
Naročito za one koji nemaju nikakvog ili jako malo iskustva.
Najavljen je IPO mnogih javnih preduzeća za jesen/kraj sledeće godine, nakon toga stotine hiljada ljudi uključiće se u berzu, ovo je vrlo jeftin trening.
 
400 динара!!!
За шта? Шта нуде за то???

e yebi ga, nisi ni procitao o cemu se radi.
400 dinara je prijava za ucesce(samo jednom se placa), dobijas na svoj konto virtuelnih 100 hiljada evra i trgujes na berzi, valjda do kraja februara.
svake sedmice najbolji dobija 1000eura, a glavne nagrade su.....itd, itd...

Od 4120:
Vasa prijava je prihvacena. Ocekujte uskoro e-mail u koje ce Vam biti objasnjeni naredni koraci. Hvala
Vasa Volks banka.
 
e yebi ga, nisi ni procitao o cemu se radi.
400 dinara je prijava za ucesce(samo jednom se placa), dobijas na svoj konto virtuelnih 100 hiljada evra i trgujes na berzi, valjda do kraja februara.
svake sedmice najbolji dobija 1000eura, a glavne nagrade su.....itd, itd...

Od 4120:
Vasa prijava je prihvacena. Ocekujte uskoro e-mail u koje ce Vam biti objasnjeni naredni koraci. Hvala
Vasa Volks banka
.

Па то је слично као Дафина и Језда... мислим НАЧИН како да се марне лова...
 
Па то је слично као Дафина и Језда... мислим НАЧИН како да се марне лова...

nije nacin da se marne lova.
placas igru, placas sledeca 4 meseca zabave.
takodje znas KOLIKO placas, i tu o nema govora o kradji.
usluga za pare.

dakle eremita, gde je tu kradja?

PS.
dobro je sto neces ucestvovati, bacio bi 400 kinti :)
 
Nema veze s' mozgom.
Plaćaš 400 dinara da učestvuješ u igri. Teško da će bilo ko od nas osvojiti nagradu, ali već sam rekao: koga zanima nije loše za trening.

Ma koga zabole za trening. A to da niko od nas nece osvojiti nagradu...;tu si 100% u pravu ali ne zato sto ovde niko nista ne zna ili nema srece vec zato sto normalno nema sanse da oni nekom obicnom smrtniku daju te pare.
 
Ma koga zabole za trening. A to da niko od nas nece osvojiti nagradu...;tu si 100% u pravu ali ne zato sto ovde niko nista ne zna ili nema srece vec zato sto normalno nema sanse da oni nekom obicnom smrtniku daju te pare.

e yebiga, mnogo se razlikujemo u gledištu.
ja mislim da niko od nas neće osvojiti nagradu jer će sigurno učestvovati puno ljudi koji imaju i veće iskustvo i stručniji su.
a ne zato što je prevara.
 
Die Volksbetrüger( Volksbank) versprachen die hohen Schulden und Zinslasten von des Bauern ... Die Volksbetrüger versprachen Hilfe...... ihr unterdrücker, schauet auf, ihr volksbetrüger!
 
ovo vam je ko tombola. uplati 10000 ljudi po 400 dinara , skupi se 4 miliona dinara, podele se nagrade za 1 milion a 3 miliona se strpa u sopstveni dzep . Ko oce da igra nek igra, ja imam preca posla.
 
ovo vam je ko tombola. uplati 10000 ljudi po 400 dinara , skupi se 4 miliona dinara, podele se nagrade za 1 milion a 3 miliona se strpa u sopstveni dzep . Ko oce da igra nek igra, ja imam preca posla.

prevod:
"ja blage veze nemam o ekonomiji, cak ni nivou kompjuterske igre, pa necu da se osramotim"
 
ovo vam je ko tombola. uplati 10000 ljudi po 400 dinara , skupi se 4 miliona dinara, podele se nagrade za 1 milion a 3 miliona se strpa u sopstveni dzep . Ko oce da igra nek igra, ja imam preca posla.

ja sam mislio da ti već uveliko trguješ:lol:
uopšte nije poenta ko i koliko zaradjuje.

Prvo: NE ZNAŠ koliko će ljudi igrati - nagadjaš-lupaš.
Drugo: biće podeljeno 13 ili 14 nagrada po 1000 evra.
Treće: auto, ne znam koliko košta, da pretpostavimo 15-20000 evra
Treće: njujork za 2 osobe - cca 3000 evra
Sve u svemu: cca 35000 evra
Četvrto: da li si svestan koliko košta izrada i održavanje ovakvog programa?!?
Peto: naravno da imaš preča posla, ovo je za tebe svemir:lol:
 

Back
Top