Privatni vrtici u Pancevu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Privatni vrtici u Pancevu

Početnik
    Učlanjen
    12.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Privatni vrtici u Pancevu

Cao,

volela bih ako neko zna za neki privatni vrtic da mi napisete ime adresu ili sta god znate jer ja ne mogu da nadjem kao da rade u ilegali...Hvala

Nov član
    Učlanjen
    23.08.2011.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Privatni vrtici u Pancevu

Postovani roditelji. Volela bih da mi se jave roditelji iz Obrenovca i okoline ali svaka pomoc dobro dodje pa raspolozeni ... Pomozite!!!: Ja kao buduci posodavac a inace vaspitac po struci, bi ovim putem volela da cujem predloge roditelja. Zelim da prostor u kojem ce deca provoditi osam sati, zraci pozitivnom energijom, zelim da deca dolaze u vrtic srecna i vesela, da se rado vracaju i da vreme koje provedu u "Zemlji cuda" (radni naziv) bude kvalitetno. Zelim da ucimo i rastemo zajedno.. naravno to nikako ne mogu da ostvarim bez pomoci roditelja... zato i zelim da se roditelji jave i kazu sta je ono sto je njima vazno kako bi se usaglasili i imali dobru saradnju . Svaki pocetak je tezak pogotovu u Srbiji ja zaista volim decu i smatram da je period do sedme godine jako vazan i da treba obratiti paznju, posvetiti im se, dati maksimum. U ovom poslu sam vec sest godina ali imam puno zamerki kako na nase obrazovanje tako na drzavu i sve ostalo, no to nije tema. Takodje planiram da dovozim i odvozim decu pa me zanima da li bi to imalo veci odziv kod roditelja ? Jos jedan od nacina da pomognem deci koja nisu u mogucnosti zbog daljine i sl. da se druze, socijalizuju, uce i smeju se ... Roditelji cekam vase predolge ... Hvala :-)

Slične teme

1. Montesori vrtici
    Autor Goscica u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 11.11.2012., 13:06
  2. školice, vrtići...
    Autor mackica ns u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 198
    Poslednja poruka: 23.07.2009., 15:54
  3. vrtići u australiji
    Autor frka20 u forumu Azija, Afrika i Australija
    Odgovora: 28