Varalica

kambodza

Elita
Poruka
15.736
.......gledam pre neki dan lov i ribolov i setim se nekih scena iz grada pa da pitam ,jel koristite kakve mamce (varalice ) kad vam se neko svidja ,jel ga pecate direktno ili ga prvo navabite pa mu/joj stavite udicu ,a kako je vas upecati .........p.s. za ovu ideju zasluzan jova memedovic .......:lol:
 
"bacicu mamac
moj mali mali mali mamac
da te dovucem na moj camac
pa da vidis Boga svoga,zivota mi moga".....setih se ja zvuka rodnog kraja...

na moju udicu se uglavnom kace somovi, a nikada sarani ili jegulje, na primer...
 
........sve je stvar shta se peca za svaku ribu vazi poseban mamac pa dubina gde se dotichna riba nalazi i naravno godishnje doba ,ja kad uvatim previshe mlad primerak ja je poljubim slikam se sa njom i vratim je da odraste ,kasnije je naravno upeca neko drugi i naravno je ne vrati ........
 
........sve je stvar shta se peca za svaku ribu vazi poseban mamac pa dubina gde se dotichna riba nalazi i naravno godishnje doba ,ja kad uvatim previshe mlad primerak ja je poljubim slikam se sa njom i vratim je da odraste ,kasnije je naravno upeca neko drugi i naravno je ne vrati ........
...ha,dobra fora...
.....eh te ribe će mi doći glave...
 
kak' ne.od mamaca koristim veštačku vilicu, silikonske implante... nosim se casual... casual od 3 k soma. Oo .. ali da ne otkrivam sve... svaki ribolovac ima svoje načine... sa ovim mamcima ne moraš ni da zabacuješ... sami trzaju. provereno. zato je i usvojeno od većine ribolovaca.
 
Bas volim emisije o lovu i ribolovu...moram uvek biti u trendu sa mamcima...heh
Meni je omiljeni mamac onaj flouroscentni ljigavac...zabacim, a onda kad ga uhvatim, privlacim sa meredovom, malo ga izvucem napolje, gubi dah...kad vidim da je blizu smrti, opet ga vratim u vodu...malo ga drzim u onoj zici, ali bar je ziv...a onda ga samo pustim da pliva i pliva...ne mogu ceo zivot da sedim kraj obale...
 
.......gledam pre neki dan lov i ribolov i setim se nekih scena iz grada pa da pitam ,jel koristite kakve mamce (varalice ) kad vam se neko svidja ,jel ga pecate direktno ili ga prvo navabite pa mu/joj stavite udicu ,a kako je vas upecati .........p.s. za ovu ideju zasluzan jova memedovic .......:lol:

Pilići se ne pecaju...pilići se vabe....:lol: Pi, pi, piiiiii
 
........sve je stvar shta se peca za svaku ribu vazi poseban mamac pa dubina gde se dotichna riba nalazi i naravno godishnje doba ,ja kad uvatim previshe mlad primerak ja je poljubim slikam se sa njom i vratim je da odraste ,kasnije je naravno upeca neko drugi i naravno je ne vrati ........

Ti si isti kao moj tata...on ih uvek vraca, e to su pravi ribolovci!:)
 

Back
Top