Ajde sad...

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.211
Verujete li u sudbinu...Ako je tacno da je sve zapisano cemu onda da se trudimo oko necega ako ce se ono desiti iako mi to zelimo ili ne zelimo...ili je sve slucajnost i zasniva se na izboru...ili nesto trece... :?
 
Pitanje sudbina je nisto sto izaziva uvek duboke misli u nama.
Iako ima onih koji ce odlucno reci neverujem u sudbinu.Verovatno su i sami doziveli neobjasnjive dogadjaje za koje su upotrbili rec :A mato ti je sudbina.
Dali su zvezde ili jednostavno cinjenica da je tako moralo biti.
Sudbina postoji samo je svi ljudi razlicito prihvataju.Neko misticno a neko realno.
Neko ce reci visa sila Bog,Djavo ili nesto trece.
A opet nako malo realniji shvatice da je taj isti bog ili djavo u glavi svakog od nas.
Kad je nesto dobro bog nam je pomogao.Kad je nesto lose djavo ga odneo.

Sve su to nasa umisljanja.Stvari se desavaju.Jer kada nebi bilo tako gde bi ovaj zivot vodio? :wink:
 
Bustura:
Pitanje sudbina je nisto sto izaziva uvek duboke misli u nama.
Iako ima onih koji ce odlucno reci neverujem u sudbinu.Verovatno su i sami doziveli neobjasnjive dogadjaje za koje su upotrbili rec :A mato ti je sudbina.
Dali su zvezde ili jednostavno cinjenica da je tako moralo biti.
Sudbina postoji samo je svi ljudi razlicito prihvataju.Neko misticno a neko realno.
Neko ce reci visa sila Bog,Djavo ili nesto trece.
A opet nako malo realniji shvatice da je taj isti bog ili djavo u glavi svakog od nas.
Kad je nesto dobro bog nam je pomogao.Kad je nesto lose djavo ga odneo.

Sve su to nasa umisljanja.Stvari se desavaju.Jer kada nebi bilo tako gde bi ovaj zivot vodio? :wink:

da li je sudbina to sto ti rekoh da seresh :lol:
da li ti to prihvatas realno ili misticno ? :roll:
sudbina se ne moze izbeci, jel ? :wink:
ne pisi vise sranija pa neces opet doziveti sudbinu poput ove 8) :lol: :lol: :lol:
mozes ti to 8) :P :lol:
 
Moja sudbina zavisi samo od mene. To je ono sto zelim da verujem. Glupo je prepustiti se i cekati da vids sta bi se moglo desiti. Tako gubis mnoge prilike i sanse u zivotu...
 

Back
Top