rade leskovac - izborni plakat

klikk

Iskusan
Poruka
6.788
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/hrvatska/20071114_30453.php
Predizborni plakati sa slikom Rade Leskovca s podignuta tri prsta, osvanuli su proteklih dana na mnogim mjestima u gradu pa i na platanama u Ulici Priljevo, na kojime nije dopušteno nikakvo oglašivanje, a na nekoliko mjesta Leskovčevi su plakati nalijepljeni preko službenih plakata za ovogodišnje obilježavanje 'Dana sjećanja na žrtvu Vukovara 1991.

'.'Nedopustivo je da itko lijepi plakate preko plakata s programom 'Dana sjećanja na žrtvu Vukovara', a poglavito da se na plakatu vide tri prsta', kazao je Jurić. Dodao je kako je Koordinacija uputila dopis i vukovarskoj gradonačelnici Zdenki Buljan u nakani da gradske službe poduzmu određene korake kako bi se kazneno gonilo one koji su polijepili plakate sa slikom Rade Leskovca na nedopuštenim mjestima. Inače ćemo podnijeti kaznenu i prekršajnu prijavu protiv nepoznatog počinitelja', najavio je Jurić.Prema riječima pročelnika za komunalno i prostorno uređenje grada Vukovara Mile Kunca komunalni su redari još jučer s mjesta na kojima nije dopušteno plakatiranje poskidali Leskovčeve plakate
RadeLeskovac.jpg

'Kad poskidamo plakate, pravilo je da račun za troškove toga posla pošaljemo onome čiji su plakati i to ćemo učiniti i u ovom slučaju', rekao je Kunac.
:twisted:
http://dnevnik.hr/naslovnica/izbori2007/vijesti/20071114_30438.php

al rade voli provocirat tztztz:roll:

pita ga novinarka jel se odriče velike srbije a on se pravi blesav kao nezna što je to:confused:
pita ga hoće li se ispričati onima koje vrijeđa takvo ponašanje, opet izbjegava odgovor
pa mu je još dva puta postavila to pitanje. i nakraju konstatirala :vidim da se nećete ispričati.
nije ništa odgovorio.

ali kako njemci kažu: kein antwort ist auch ein antwort!
ili u prijevodu i ne davanje odgovora je jedna vrsta odgovora.
 
E ****** te "novinarka " Mirjana Hrga i desnicarsko-domoljubna TV NOVA pa oni su ostali jos na onom ratnohuskackom nivou iz vremena RTSa i HRTa u sred devedestih ,al izgleda da ima dovoljno debila koji se primaju na tu kvazipatriotsko bulaznjenje rvatskih desnicarskih krugova .
 
E ****** te "novinarka " Mirjana Hrga i desnicarsko-domoljubna TV NOVA pa oni su ostali jos na onom ratnohuskackom nivou iz vremena RTSa i HRTa u sred devedestih ,al izgleda da ima dovoljno debila koji se primaju na tu kvazipatriotsko bulaznjenje rvatskih desnicarskih krugova .

gledao si?

a čuj u ovom gradu se na takve stvari malo više obraća pozornst pogotovo ovaj mjesec:!:
 
Шта је ту тако страшно када је и павелићева влада полагала заклетву са подигнута три прста. Пре би Срби требали да се буне против тог симбола. Ето још једног дебилизма карактерстичног за ове дегенерисане просторе.
 
gledao si?

a čuj u ovom gradu se na takve stvari malo više obraća pozornst pogotovo ovaj mjesec:!:
Trebalo bi da u Hrvatskoj donesu zakone ko moze da se kandiduje na izborima ,koje nacije skeju da imaju svoje kanditate ,sa koliko prstiju sme da se mase biracima ,kada koja nacija sme da slavi i pusta glasnu muziku i koja je muzika u pitanju ,a kada ne smeju i moraju da cute ,mogli bi i policijski cas da uvedu za pojedine nepodobne gradjane u odredjeno "osetljivo " vreme u godini nesto kao Iranu ili na Kubi ,pa onda bi ovaj Leskovac ne bi mogao da zajebava posten rvatski puk i zabrinuti "nacionalni radnici" sa Nove ,Vecernjeg ,HDZa bi mozda bili u pravu a ovako samo zaseravaju ionako zagadjenu okolinu
 
@ pijanista
čuj svi dobro znamo da hrvatima smetaju takve stvari.
mislim da je nepotrebno objasnjavati razloge.

sad se meni predbacuje "kvazipatriotsko bulaznjenje rvatskih desnicara"

mislim pa nismo djeca, lik mamjerno provocira i budi neku nacionalnu strast a za svoj boljitak.

bas je moralna vertikala PJUC
 
Trebalo bi da u Hrvatskoj donesu zakone ko moze da se kandiduje na izborima ,koje nacije skeju da imaju svoje kanditate ,sa koliko prstiju sme da se mase biracima ,kada koja nacija sme da slavi i pusta glasnu muziku i koja je muzika u pitanju ,a kada ne smeju i moraju da cute ,mogli bi i policijski cas da uvedu za pojedine nepodobne gradjane u odredjeno "osetljivo " vreme u godini nesto kao Iranu ili na Kubi ,pa onda bi ovaj Leskovac ne bi mogao da zajebava posten rvatski puk i zabrinuti "nacionalni radnici" sa Nove ,Vecernjeg ,HDZa bi mozda bili u pravu a ovako samo zaseravaju ionako zagadjenu okolinu

a tko je postavio te plakate??
hdz ili nova tv ili mozda večernji??

ajde ne pravi se blesav znaš dobro da je rade htio jeftine političke bodove zasnovane na nacionalizmu, plus extra minutažu na tv-u
 
А када Томпсон направи концерт на који дође толико људи са усташким обележјима и певају о месарима из Јасеновца то онда никога не вређа јел'?
 
a tko je postavio te plakate??
hdz ili nova tv ili mozda večernji??


ajde ne pravi se blesav znaš dobro da je rade htio jeftine političke bodove zasnovane na nacionalizmu, plus extra minutažu na tv-u
Aman bre tebi je lakse uterati nego objasniti :roll: stvar je u tome da sve to sto je Leskovac uradio sa tim plakatima i kampanjom nije u suprotnosti sa ni jednim vazecim hrvatskim zakonom ni ustavom ,te stoga niko ne moze da mu prigovara samo na osnovu tih plakata ,mislim moze ako hoce al njegovo delo nije protivpravno i on ima puno pravo na taj nacin izrazavanja koliko hoce jer mu to zakon ne brani,te stoga ne znam zasto sad seru protiv njega kad on ne radi nista nelegalno vec samo koristi svoja ustavom zagarantovana prava .
 
vrijeđa naravno:!:

vrijeđa i mene.

dali misliš da pjevači trebaju/imaju više takta prema narodu ili političari?
Један екстремизам рађа други.
Наравно да политичари имају већу одговорност према народу, али у нормалној држави није нормално да човек који слави конц-логор сме да одржи концерт. Докле год буде толерисан Томпсон имаћете и Лесковце (са све три прста на плакатима).
 
Један екстремизам рађа други.
Наравно да политичари имају већу одговорност према народу, али у нормалној држави није нормално да човек који слави конц-логор сме да одржи концерт. Докле год буде толерисан Томпсон имаћете и Лесковце (са све три прста на плакатима).

eno ga thompson u US end ej pjeva sve u 16 :!:

o thompsonu sam par puta već rekao svoje mišljenje i on nije tema tako da ....

@ svetolik

naravno da ima pravo reć sve što hoće ali postoje granice zdravog razuma ili bar pristojnosti prema državi i narodu koji tu živi.
inače svako može pričat što ga je volja ali mora i računati sa posljedicama svojih ispada.

u biti taj je čovjek jeftini demagog koji na ovaj način skuplja glasove.
bolje da se slikao sa nekim hrvatom iz te njegove firme ukoliko takav postoji:roll:
 
Koliko sam skapirao, neki ludi Srbin koji se slikao sa tri prsta pa polepio postere preko nekakvog "Dana sećanja žrtava" ili tako nešto, posred Vukovara...Pred nekakve izbore.

Za'ebato, bato :cool:


znaci neki zajebant,ali koji ima mooda :):):)
treba to doci i polepiti moj bato :):):)...tipa prebise jer se slikao sa drazinom slikom na sred bana jelacica...a zamisli da su tu budalu nagazili kako lepi :):)
a za tri dana je dan pada vukovara...

ej,ako zna neko,hoce li biti nekih emisija na hrtu...voleo bih da pogledam....ajde komsije preko reke...svake godine odgledam emisije...to mi je jubilej...prisetim se decackih dana..sto bi se reklo
 
znaci neki zajebant,ali koji ima mooda :):):)
treba to doci i polepiti moj bato :):):)...tipa prebise jer se slikao sa drazinom slikom na sred bana jelacica...a zamisli da su tu budalu nagazili kako lepi :):)
a za tri dana je dan pada vukovara...

ej,ako zna neko,hoce li biti nekih emisija na hrtu...voleo bih da pogledam....ajde komsije preko reke...svake godine odgledam emisije...to mi je jubilej...prisetim se decackih dana..sto bi se reklo

svake godine bude, ne vidim razlog da ova godina bude izuzetak.

pozz mambo

kasno je odo leć
 
pozdrav narode...long time no see

a ko je taj Leskovac uopste??
sta on tamo predstavlja

leskovac je jedan od onih Srba koji su zajedno sa seseljem i co...harali Hrvatskom..90-ih, bio je i neki ministar u vladi tzv.**** Krajine, zagovarao Veliku Srbiju itd...aboliran je uredbom o amnestiji( zakon o oprostu) jer mu nije dokazano direktno ucesce u zlocinima , svaki Hrvat je na njegovo ime alergican...i sad, da bi se dohvatio fotelje (instruiran i placen iz Beograda) sluzi se istom retorikom i opet pokusava zaluditi vlastiti narod, cime ponovo i opet i dalje potencira mrznju , za nadati se je da mu Srbi ovaj put nece ponovo povjerovati( iako je za pretpostaviti da ce biti masovno biran od hrvatskih Srba iz Srbije koji imaju hrvatski pasos i pravo glasa, a nemaju namjeru vratiti se)
on sad trubi onu istu ratnohuskacu demagogiju koja je dovela do svih tih stradanja..meni osobno je svejedno koga Srbi biraju, ali moje skromno misljenje je birajuci njega ponovo ce se dici tenzije i to nece na kraju nikako biti u korist Srba..oni jednostavno jednom moraju shvatiti da im je RH jedina domovina i da je suzivot moguc i pozeljan ali ne nacin koji predstavlja i zagovara leskovac

p.s. gdje si tako dugo? lijepo da si se ponovo vratio:D
pozz
 
E ****** te "novinarka " Mirjana Hrga i desnicarsko-domoljubna TV NOVA pa oni su ostali jos na onom ratnohuskackom nivou iz vremena RTSa i HRTa u sred devedestih ,al izgleda da ima dovoljno debila koji se primaju na tu kvazipatriotsko bulaznjenje rvatskih desnicarskih krugova .

У Вршцу је ТВ нова укинута са СББ кабловске:)
Све што треба да урадите је да направите петицију и СББ ће скинути одређени канал са мреже.
Исто тако можете рецимо да тражите да се пусти руски међународни канал на енглеском:)
 

Back
Top