rakovi su...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 26

Tema: rakovi su...

nenad-bg
    Guest

Podrazumevano rakovi su...

rakovi su najbolji ljudi zar ne?

nobody
    Guest

Podrazumevano

...pored toga sto kazes da su rakovi najbolji :wink: skoro sve osobe koje ja znam a da su rakovi,po meni su ljudi puni sebe,pomalo sebicni...

Guest

Podrazumevano Re: rakovi su...

Citat Original postavio nenad-bg
    definitivno su najemotivniji!

Ističe se Ana-Marija (avatar)
    Učlanjen
    16.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Zainteresovan član alexb (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

Citat Original postavio nobody
    ...pored toga sto kazes da su rakovi najbolji :wink: skoro sve osobe koje ja znam a da su rakovi,po meni su ljudi puni sebe,pomalo sebicni...
    To samo tako izgleda...
    Ja nisam rak, ali znam mnogo rokova koji izgledaju da su puni sebe i sebični a ustvari to nisu... Većina ljudi na prvi pogled ima takav utisak o njima... Ali kada ih upoznaju već je druga priča.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

tacno - to je samo odbrambeni mehanizam

HELL ANGEL
    Guest

Podrazumevano

Svaki znak je za sebe dobar ali ipak rakovi su najosecajniji i mislim da svi rakovi imaju dobru dusu iako se to ponekad ne isplati.Na prvi pogled ne izgledaju tako ali kad ih neko bolje upozna shvatice.Oni su jako posveceni kad vole i porodicu prijatelje i druge osobe.
    RAK 8)

nobody
    Guest

Podrazumevano

verujte mi...sestra mi je rak i mnogo je teska

Početnik
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: rakovi su...

Citat Original postavio nenad-bg
    ne postoje horoskopski najbolji i najgori ljudi.
    ja sam rak u horoskopu i znam za ljude u drugom znaku koji su po dobroti ispred mene.
    postoje dve krajnosti raka-maliciozni rakovi i dobrocudni rakovi.
    realnost je uvek izmedju,i verujem da ce se svi rakovi pronaci u onoj cuvenoj borbi sa samim sobom.
    ono sto jeste tacno je da koliko god rakovi 'zeleli 'da budu zli,na kraju (mozda zbog preterane emotivnosti)
    oni se ipak odluce da to ne budu...
    ipak ,rak je jedan od najpazljivijih znakova ,vodi racuna o svakoj sitnici,vrlo je odmeren,i ono sto nerado radi je povredjivanje drugih,jer vrlo dobro zna kako je biti povredjen

Poznat
    Učlanjen
    25.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    142

Podrazumevano

Ne znam za vas ali sve mi se cini da rakova ima najvise... svi oko mene su rakovi... a i ovde ih ima koliko mogu da primetim prilicno dosta... cak i ja sam u podznaku rak... plodan znak nema sta...

Guest

Podrazumevano

rakom vlada mesec koji se veoma brzo krece kroz sazvezdja te za mesec dana obice ceo krug poprimajuci osobine od svakog znaka,to je konstanta promenljiva,te su zato i rakovi najnestabilniji znak zodijaka,najpodlozniji uticaju,uprkos predrasudama rak je znak koji kao supruznik najvise ugrozava porodicu narocito muskarac rak jer to je zenski princip ili jin princip u muskom telu,najvise vezan za majku,nesposoban da donese odluke,nikada ne rusi mostove iza sebe,skon da zivi u proslosti,redovno bar jednoj ili cak i vise devojci koja je nevina dodje glave bas zbog svoje emotivnosti,potrebe za porodicom,domom,sigurnoscu,decom.
    opasan upravo zbog svoje slabosti nesmatra se jakim i opasnim protivnikom sto je greska,mozda zbog svojeg straha od samoce sa jedne strane,jer je nesposoban da bude sam i straha od odgovornosti za porodicu i materijalne nesigurnosti najvise ugrozava ljude koje voli bez obzira sto nezeli to da prizna

riba
    Guest

Podrazumevano

e,rakovi nisu najemotivniji,to su ribe,ali muskarci rakovi su mnogo,ali mnogo tvrdoglavi i uglavnom narcisi...dok su devojke fine i retko pokazuju kad im je tesko...

Guest

Podrazumevano

muskarci rakovi su ubedljivo najemotivniji i najpazljiviji od svih znakova.i zenski verovatno.
    zrtvuju se i zivot daju za ljubav.
    NE ZNA SE KO JE GORI MUSKI RAKOVI ILI ZENSKE RIBE

LAZA_
    Guest

Podrazumevano ...rakovi

...drago mi je sto sam mogao da procitam vase komentare i smatram da su veoma zannimljivi iako tema sama po sebi moze da se definise na vise nacina.Ja sam takodje rodjen u znaku Raka i nisam bas nesto ponosan sa tim.Rakovi su u jednu ruku predivne osobe,uvek spremne da pruze potrebnu pomoc i ulazu maximum u skoro sve sto rade dok su na drugoj strani veliki idealisti i pobornici za pravdu sto im se uglavnom obija o glavu.Neki bi mozda rekli da su zaljubljive prirode..moje licno ubedjenje je da u njihovom srcu ima mesta za 100 ljubavi i da se svake od njih rado sete ali da je samo jedna i jedina za koju bi dali sve.Dugo im treba da pronadju voljenu osobu za koju misle da je ona prava ali kada je nadju onda se u njima budi lepota celoga sveta.Ljubav je njima zivotna inspiracija,za nju se bore do poslednjeg daha nezaleci da u toj borbi posrnu i padnu na dno.Nazalost,pravih ljubavi je sve manje.Danas se vise gleda ko sta ima,kakav auto vozi,kako je obucen..Mozda je i to jedan od razloga zasto je Rak u donjem delu tabele omiljenih znakova jer pridaje vise vaznosti srcu i lepoti duse.Staviti osmeh na lice voljene osobe za Raka je nesto sto mu uvek ponovo daje snagu i volju da voli,da zivi.Rak ce vam cesto pokloniti cvet,prijatno iznenaditi..Zato sve osobe koje pored sebe imaju Raka neka uzivaju u njegovoj ljubavi i blizini jer prave vrednosti se nekada vide tek kada ih vise nema a tada moze biti prekasno.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: ...rakovi

Citat Original postavio LAZA_
    ...drago mi je sto sam mogao da procitam vase komentare i smatram da su veoma zannimljivi iako tema sama po sebi moze da se definise na vise nacina.Ja sam takodje rodjen u znaku Raka i nisam bas nesto ponosan sa tim.Rakovi su u jednu ruku predivne osobe,uvek spremne da pruze potrebnu pomoc i ulazu maximum u skoro sve sto rade dok su na drugoj strani veliki idealisti i pobornici za pravdu sto im se uglavnom obija o glavu.Neki bi mozda rekli da su zaljubljive prirode..moje licno ubedjenje je da u njihovom srcu ima mesta za 100 ljubavi i da se svake od njih rado sete ali da je samo jedna i jedina za koju bi dali sve.Dugo im treba da pronadju voljenu osobu za koju misle da je ona prava ali kada je nadju onda se u njima budi lepota celoga sveta.Ljubav je njima zivotna inspiracija,za nju se bore do poslednjeg daha nezaleci da u toj borbi posrnu i padnu na dno.Nazalost,pravih ljubavi je sve manje.Danas se vise gleda ko sta ima,kakav auto vozi,kako je obucen..Mozda je i to jedan od razloga zasto je Rak u donjem delu tabele omiljenih znakova jer pridaje vise vaznosti srcu i lepoti duse.Staviti osmeh na lice voljene osobe za Raka je nesto sto mu uvek ponovo daje snagu i volju da voli,da zivi.Rak ce vam cesto pokloniti cvet,prijatno iznenaditi..Zato sve osobe koje pored sebe imaju Raka neka uzivaju u njegovoj ljubavi i blizini jer prave vrednosti se nekada vide tek kada ih vise nema a tada moze biti prekasno.

jel cujete devojke!

:wink:

marika
    Guest

Podrazumevano

Rak je veliki emotivac,posesivan,nesiguran,zarobljenik samog sebe,promjenljivog raspoloyenja..
    Ja sam rak,znam sta pricam..Nego,hvala bogu sto imam devicu u podznaku koja me *izvukuje* na neki nacin! 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

i ja

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano mmm!

mmm!!! ;o)

Guest

Podrazumevano

pa sad...

LEPA JARICA
    Guest

Podrazumevano

meni su ponekad smorni :? mada se slazemo ok,ali ponekad me njihova sumljicastos smara,dosadni su

delphin
    Guest

Podrazumevano

verujte mi...sestra mi je rak i mnogo je teska
    Mozda je samo povucena... ops:

delphin
    Guest

Podrazumevano

A sta mislite o vezi u kojoj su oba partnera rakovi?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Podznak Rak

Guest

Podrazumevano

Hej stvarno a sta mislite o vezi RAK-RAK?
    Ja inace mislim da je rak jako lep znak.Rakovi su zabavni i osecajni i dobro je imati nekog raka kraj sebe...Takodje su romanticni :wink:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    12.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Izvini sto moram da ti kazem ali sigurno nedovoljno poznajes...znam mnogi nas mrze..stvarno neznam zasto!

Slične teme

1. Rakovi i Racice
    Autor Misstq u forumu Astrologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.11.2007., 21:06
  2. potočni rakovi
    Autor svašta po malo u forumu Kulinarstvo
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 05.08.2006., 10:25

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor