Ova pamet , a mladje godine

Nista. Sve sam radila onako kako je moralo biti.
Nisam mogla biti proracunatija, jer ne volim to, nisam mogla izbeci neke lose poteze, jer su urezani u moj mentalni sklop.
Ne bih mogla ne voleti nekoga ko ljubav zasluzuje, samo zato sto nije pozitivan uticaj na mene...
Mozda bih se vise provodila, bila malo vise nepromisljena...ko zna.. To vise ne bih bila ja:)
 
Ne bih se toliko zaljubljivala,i mozda ne bih gubila vreme na ljude koji to ne zasluzuju,..
mozda bih bila uspeshnija u svom poslu,u stvari vishe se trudila.

Ali svako vreme nosi svoje breme,..Shta bih ja bez svog otkachenog puberteta?Bila bih ceo zivot baba.
Sad barem mogu da se pohvalim koliko sam otkachena nekada bila....8)
 
Veoma cesto cujem od zena frazu"da su mi mladje godine a ova pamet...."I onda krenu , ne bih ovo , ne bih ono ......Sta bi ste vi da vam je ova pamet a neke mladje godine ?
To je pitanje koje se kosi sa teorijom vremensko-prostornog kontinuuma pa je glupo
odgovoriti. :p :) I ko još ima vremena da razmišlja šta bi uradio? Bolje je razmišljati kako
se ne zajeb.ati u budućnosti.
Eto i jedne mudre misli (i) od mene. :lol:
 
Hehe, bile bi dve najdosadnije tinejdžerke u školi. :lol:
I smorile bi se, samo bi razgovarale sa profanima, i svi bi vas zvali 'poltronke'.
A zar nije tako? Sa ovom pameti.
.......
Nego kada bih mogao tako, izabrao bih da sa 2 godine imam ovu pamet, da završim faks sa 6 i da zgrnem bogatstvo sa 9,5. I startovao bih samo žene od 30+. To kad' uđem u pubertet. Mislim...u ovoj hipotetičkoj priči.
 
Veoma cesto cujem od zena frazu"da su mi mladje godine a ova pamet...."I onda krenu , ne bih ovo , ne bih ono ......Sta bi ste vi da vam je ova pamet a neke mladje godine ?

НИШТА!

Не дај Боже да сам имала ову памет у оним годинама, не би било чари одрастања и упознавања нових ствари, а без ''лупања главом о зид'' не бих ни била ово што сам сада... Значи, свака циглица у животу има своју сврху, има своје зашто и позитиван утицај на даљи развој и сазревање.

Та реченица о ''овој памети и оним годинама'' за мене је стога потпуно бесмислена!

Ако би постојала могућност да се врате оне године, волела бих да то буде са оном памећу! У томе и јесте чар младости! :wink::D
 

Back
Top