Lobiranje vec pocelo

Karamazov

Ističe se
Poruka
2.450
http://www.pressonline.co.yu/vest.jsp?id=23906&sectionId=37

__________________________________________________________________

Nekima se mozda cini da je pocetak lobiranja uvreda na racun jos uvek zivog patrijarha, medjutim to je sasvim normalna stvar, i ta lobiranja traju vec dugo vremena. Posto vec postoji tema o patrijarhu, ovo je tema konkretno o njegovom zameniku. Sta cenite, ko ima najvise sansi, i sta bi bilo najbolje po nas? Ja mislim da najvece sanse ima vladika Amfilohije Radovic... Vec sam cuo prozivke tipa crnogorcina i sl, ali da li to ima veze i koliko?
 
nemam ni favorita niti me preterano zanima ko će biti novi Patrijarh.
Patrijarha Pavla cenim i poštujem, bio je u vrlo nezahvalnom vremenu na čelu SPC, koliko ja mogu da cenim, bio je uspešan, ali još je živ i samim tim Patrijarh, a ovo lobiranje govori da "pretedenti" nisu ni malo različiti od ovih naših političara, još su i gori, kao lešinari...samo čekaju da Pavle premine...STOKA
 
...ja koliko znam izbor Patrijarha se dobija jednim vidom lutrije...
...naime, uvek postoji nekoliko kandidata [mislim 3], koji dobiju najvise glasova...i njihova imena se napisu na papiricu, i onda se izvlaci...cije ime izvuku taj je Patrijarh...
...i mislim da se to stalno radi, da nije izbor Patrijarha Pavla bio izuzetak...mislim koja je verovatnoca da su sva 3 kandidata imala isto glasova...

...postoji prica da su komunisti u svoje vreme sredjivali da na papiricima uvek pise ime samo jednog, odgovarajuceg, kandidata...
 
e, kad ode pavle, bice nam do yaya ako nam dodje amfilohije mitraljezac.....za razliku od njega pavla nikad nisam video da se slika sa rucnim bombama, mitraljezima i pistoljima....
kad one ode SPC ce tek da pukne.....
 

Back
Top