Ima li neko informaciju o odlasku medicinskih sestara za Australiju?
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Ima li neko informaciju o odlasku medicinskih sestara za Australiju?

Početnik
    Učlanjen
    31.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ima li neko informaciju o odlasku medicinskih sestara za Australiju?

Zanima me koliko traje sertifikacija diplome,koliko radnog iskustva treba da imam i kako da postanem clan nmra udruzenja?
    Unapred hvala

Primećen član palma 67 (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Ima li neko informaciju o odlasku medicinskih sestara za Australiju?

Citat Original postavio jakomi Pogledaj poruku
    Zanima me koliko traje sertifikacija diplome,koliko radnog iskustva treba da imam i kako da postanem clan nmra udruzenja?
    Unapred hvala

Da si bolje pročitala ovo sa zvaničnog sajta Australije , vidjela bi da tebi NE treba NMRA već samo ANMC: http://www.immi.gov.au/asri/occupations/n/nurse-registered-nurse-2323-11.htm ANMC je tvoj assessing authority ( organizacija koja te ocjenjuje), te prema tome na NJIHOVOM sajtu tražiš ono što ti treba.

http://www.anmc.org.au/ Sa desne strane sajta imaš Quick Links i neke .pdf datoteke koje treba da skineš i prostudiraš.Čak ti na početku piše i koliko ti košta assessment.

http://www.anmc.org.au/international/index.php U ovom tekstu ti piše da ANMC nije autoritet koji te registruje, on samo ocjenjuje tvoje školovanje i radno iskustvo.

Na lijevoj strani sajta imaš INTERNATIONAL SECTION i pročešljaj sve one stavke ispod.Ono što misliš da se odnosi na tebe odštampaj i čitaj polako kako bi sve shvatila.

Tako sam barem ja
    Poslednji put ažurirao/la palma 67 : 21.11.2007. u 07:09

Primećen član palma 67 (avatar)
    Učlanjen
    23.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: Ima li neko informaciju o odlasku medicinskih sestara za Australiju?

Vjerovatno ćeš tu naći podatke kako , kada i gdje da se registruješ, ali to sigurno nije na sajtu www.nmra.org jer je to sajt o željeznici ( National Model Railroad Association )

Početnik
    Učlanjen
    23.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

koliko znam poziv medicinske sestre trazen u australi ali je problem sto ne priznaju nase diplome tako da se mora sve ponovo polagati i trba da se zna tecno govoriti engleski i pisati pozdrav

Slične teme

1. DA LI MI NEKO MOZE DATI INFORMACIJU O BALON SALAMA
    Autor demonus u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 27.02.2014., 14:52
  2. Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 21.11.2008., 21:13
  3. Da li neko ima informaciju sta je sa Del Pierom?
    Autor _Milanche_ u forumu Fudbal
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 20.04.2006., 10:32

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •