STVARNO POTREBNA POMOĆ
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: STVARNO POTREBNA POMOĆ

Malecka 86
    Guest

Podrazumevano STVARNO POTREBNA POMOĆ

Treća sam godina gimnazije-prirodni smer.Vukovac sam i podjednako mi leže i prorodni i društveni predmeti.Ali moj problem je u tome što nikako ne mogu da se odlučim šta da studiram.U principu me interesuju jezici, informatika i prirodne nauke-ali u nekoj primenjenoj varijanti.Zato molim sve koji mogu nešto da mi kažu o Filološkom,ETF-u, FON-u,Medicini,Molekularnoj i Arhitekturi da mi pomognu.

8
    Guest

Podrazumevano

POGLEDAJ TEMU BIOLOZI JAVITE SE!
    MOLEKULARNA JE NAUKA BUDUCNOSTI (TAKO DA NE MORAS CAK NI U ROKU DA JE ZAVRSIS)

Primećen član Sport_Billy (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

ETF je ok samo zbog diplome koja bi ti dosta znacila u buducnosti, inace je jako zaostao fakultet, dosadan nezanimljiv i svakako se ne bavi primenom modernih tehnologija.
    Fon ti je po tom pitanju malo bolji, s tim sto u prvr dve godine guse sa materijom iz oblasti ekonomije i poslovanja, a kasnije se mozes posvetiti programiranju i sl..
    Ako ne juris diplomu, tj. nije ti vazno da imas zavrsen fakultet , nego zaista zelis da se bavis time radi sebe mozda bi mogla da pogledas sajt vise elektrotehnicke skole
    www.vets.edu.yu
    sto se tice prakticne primene najbolji su od ovih u nasoj zemlji, sada opet visa je visa...nije faks...
    Nadam se da sam pomogao...bar malo :wink:

leaving_here
    Guest

Podrazumevano

ako se ovde trazish savet... ali ajde...upishi Filoloshki,batali sve drugo,najbolji je,provereno :wink:

Početnik
    Učlanjen
    24.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Vrsnjakinja

Jao, imala sam slican problem, ali sam na svu srecu uspela da se iskobeljam iz njega i shvatim da ja ustvari i ne volim bas mnogo stvari.Prvo treba da se raspitas dobro za predmete koje imas na fakultetima koji su u opciji. Ako osim informatike volis matematiku i dobro ti ide onda upisi ETF,ali mislim da se to ne isplati ako neces u inostranstvo. Arhitektura je O.K. ako dobo crtas, a mislim da ima previse arhitekta u ovoj zemlji. Za filoloski sam cula da je u rasulu. Htela sam da upisem nemacki tamo i kod gog da sam pitala nije mi to preporucio.
    Ja bih ti najvise preporucila molekularnu, samim tim sto si rekla da ne volis vise primenjene stvari. Medicina moza da bude super. Ja hocu to da upisem,svi me odvracaju, ali ipak necu da odustanem.
    Malo sam se zanela, oduzila...toliko od mene

Slične teme

1. pomoc!!! hitno je stvarno!!!
    Autor *susam* u forumu Škole
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 07.04.2008., 17:50
  2. Pomoc za one kojima je stvarno potrebna!
    Autor srbijahostdados u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 17:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •