Ne daj se,Nina!!

Pa moze da se uporedjuje sa njima, jer je nastala na osnovu njih. Tacnije, mislim da je americka verzija originalna...

Nije nastala na osnovu njih, nastala je po originalnoj verziji serije "Yo soy Betty, la Fea" (ja sam Beti, ona ružna) i snimljena je u Kolumbiji (originalna verzija serije korišćena je u čak 34 zemlje). Ružna Beti ili "La Fea mas Bella" (ružna najlepša) nastala je tek 2006. A za tu američku verziju ne znam.

Sad, mogu samo da pretpostavim da su velika većina tih serija samo kopije, bez inovacija. "Ne daj se Nina" s druge strane ima nove likove, a ovi stari su kao što rekoh, razrađeniji. Recimo ovaj Petar, Barbarin brat, bitniji je i prisutniji, kao i ova njegova zloćasta pomoćnica, koja je čini mi se novi lik kao i Ninin brat.
Mislim da će velika razlika kasnije biti u tome što je u ovoj seriji, Nikola, njen drug, zaljubljen u nju, a ne u Patriciju.


I zato iako će to biti manje više slična radnja, ovo daleko bolja serija, meni bolja i od originala.
 
aj sad,nije najbolja,ali je simpaticna,npr meni je onaj dizajner vanseriski sa svojom glumom,presladak je,nina mi uopste nije ruzna,petar cini mi se,barbarin brat je pre pre pre sladak.....i onaj nas,andrija milosevic je isto extra dok je ova nasa,patricija katastrofa.....serija nije losa mada u nekim delovima tolikoooo smara,npr kad oni pricaju o onim izvestajima i glupostima...i da,treba da bude fora da je nina u nekom klanu gde su sve ruzne ribe,kao u ruznoj leti,a ovde su sve te devojke ribetine...ima nelogicnosti
 

Back
Top