Final Fantasy

Vozim i odjednom spavam ali vidim put pred sobom i svestan sam da spavam ali ne mogu da dodjem sebi.Srce mi sve brze i jace lupa strah je sve veci ali nikako da se probudim i vidim kako polako ali sigurno slecem sa puta pogledam iza sebe drugovi spavaju a ja nema glasa da ih razbudim suze mi same idu ali glasa nema a znam da cu poginuti ako ne otvorim oci.
Odjednom na mestu suvozaca stvori se moj Andjeo cuvar u mom liku i nasmejano mi kaze ''Da li sada verujes1'' i lupi me po ramenu sakom ono kao iz fore.Odma mi se oci otvore i sidjem sa puta ugasim auto i namestim se da spavam.
 
Ne znam sta da kazem prosla noc surova najsurovija od svih koje sam imao.
Nisam mogao da zaspem do pola tri na radiju nigde nista gde god da okrenem i gde ima i malo lepe muzike kroz sekund pocnu neke gluposti i muzika se ne vraca.
a tripovi na sve strane jos kao u inat kao da mi nije dovoljno gadno i tesko nego sve o njoj i u vezi nje moje Boginje ako mogu tako i da kazem da je moja:cry:
Osecam da je polako ali sigurno gubim a za to sam kriv sam jer cutim kao zaliven.
Celu noc dok nisam zaspao sam imao scene u glavi kako mi govori NE.
Boga sam molio celu noc da ne bude tako i nesto kao da mi je govorilo ne brini bice sve ok samo se smiri da li to pokusava da me spremi na najgore ili......
Probudim se odem da ucim ceo dan nista nisam jeo ni pio ne znam kako sam izdrzao kako jos uvek izdrzavam?:-?
Najvise od svega me plasi to sto sam dobio taj osecaj da me nije strah da joj priznam.
Plasi me kao malo dete da mi dodje da zavristim od muke jer od danasanjeg dana i prosle noci nigde ne vidim izlaz niti pozitivan odgovor nadam se da ce sutrasnji dan biti bolji.
Nigde nikoga kada ti treba nego te jos povrh svega snadje jos hiljadu problema.No ajde sve sam ih resio ali onaj najveci nisam.
Skupio sam hrabrosti to jest bolje da kazem izgubio sam onaj strah da joj priznam sve pokusao sam danas da joj kazem da se nadjemo negde pre nego sto odem u petak da odemo negde sami nije rekla ni da ni ne za jedno je mesto rekla kroz smeh sta cu tamo tamo su sve matorci a za drugo sta cu tamo ali nista vise sto bi mozda trebalo da shvatim kao pozitivan odgovor da ce doci rekla mi je ne znam ali posto sam bio uporan ajde videcemo i onda mepitala dolazis li sutra u citaonu?Mislim se ma ne ostacu kuci da dobijem jos malo tripova malo ih imam nedostaju mi pa ajde da pored sve muke pridodam jos koji.Dolazim rekao sam i to je to i kao u stilu dogovoricemo se.A opet primetila je da mi se desilo nesto jako lose danas dok smo zajedno bili na kafi i posto nisam hteo da joj kazem i posto sam bio jako hladan prema njoj sa razlogom jer to ne sme da sazna imam osecaj da se naljutila.Ali kad je krenula kuci iz citaone posto nisam bio na svom mestu zvala me da me pita gde sam i da izadjem da se pozdravimo tu smo sve ovo i rasklapali u vezi nalazenja da joj konacno sve priznam.
Boze vise nije ni zaljubljenost srecom pa nije ni opsednutost:lol:
Koliko je volim a nisam je ni poljubio posteno sprweman sam da umrem za nju kunem ti se samo mi daj sansu da joj kazem sve i da joj dokazem koliko je volim.
Samo ti znas koliko je moja lubav prema njoj iskrena i nevina kao kad malo dete voli.
Ona je ta moje putovanje se tu zavrsava za mene vise ne postoji ni jedna druga.
Ako bih mogao da skupim sve dobre stvari koje sam za svoju 21.godinu uradio i da ih unovcim za jednu zelju pa makar me ona kostala svake vrste zivota BOZE ti znas koja je moja zelja:cry::cry::cry:
Ne dozvoli da se ne ispuni.Jer da me neko snima u momentu kada joj to govorim video bi sve najiskrenije kao kod malog deteta koje vidi cokoladu i jednostavno krene prema njoj ne interesuje ga od cega je ona napravljena ni kako se pravi.
Jednostavno zna da je voli i da ce je voleti do kraja zivota bez obzira na sve na mesto,vreme gde se nalazio volece je iskreno i zauvek do kraja svog zivota najiskrenije sto moze.
Od prilike tako ja volim nju samo deset puta jace.Zato te preklinjem tebe koji si svemocan koji si nam sve podario ove masine i forum i sve znanje ovog sveta ne dozvoli da sve ode uzalud stvori mi priliku i daj mi moc da je ocaram i dokazem koliko je volim.Kunem ti se necu je izneveriti.
Kakva bi samo cast bila voleti je.:cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
Neka ovo bude moja molitva i zelja za nju svake noci pre nego sto zaspem jer bez nje nista ne mogu da zamislim.Znas li sta sam radio pre godinu dana?Ne znam ni sam jer dok nju nisam upoznao ne secam se momenta kada sam bio srecniji ne secam se da sam ziveo.
Jos jednom molim te dozvoli da budemo zajedno dozvoli da je volim najiskrenije sto se neko moze voleti i da to traje zauvek.
 
normal_Myrea-Anna_by_Priscilla_2_.jpg
 
Hvala sto mi razbuktavas mastu slike su predivne nastavi da saljes samo ako su jako velike posalji kao link da Zak ne bi radio;)
P.S. Komentar na text iznad su pozeljni ko ima volje i snage da ga cita;)
 
Posle saveta jedne meni jako drage osobe sa ovog foruma koju ovim putem pozdravljam puno ljubim i volim zna ona ko je;)
Sinocna noc mi je bila divlja.
Sanjam kako je vidim ispred faxa primetila me i javila se sa osmehom od jednom nekim cudom sam bio tik do nje i kaze mi sta ima kako si nisam ni stigao da joj odgovorim vec mi je rekla zurim na sta sam popizdeo i uhvatio je za ruku i rekao stani.
Vec danima mi ne pises ne zoves ne cimas cak mi se na brzinu i javljas a da ne pominjem koliko vec nismo otisli na pice.
U cemu je problem zasto si ljuta reci mi imam pravo da znam.
Svo vreme je drzim za ruku nezno ali dovoljno jako da mi ne ode.
Pogledala me je i svojim prelepim osmehom i ocima rekla sve je uredu a zatim je to isto i izgovorila.
Na jednom oci mi zaokupi njen izgled bila je prelepa u tom sumraku po zimi i snegu koji se presijavao na sve nijanse roze i narandzaste.Od bandera i zubatog sunca i meseca istovremeno atmosfera kakva se ne moze zaboraviti.
I pored svega toga nju sam video potpuno jasno nosila je pantalone koje su podsecale na skafander pripijene uz njeno prelepo telo crvene boje ali ta crvena nije obicna boja vec kao kod skupih novogodisnjih ukrasa onih okruglih lampiona.
Podsecala je presijavanjem na bisere.
Gore je nosila beli dzemper tipa rolke preko kojeg je padala njena prelepo plavo smedja kosa koja je mirisala na kilometre na meni omiljen parfem.
Bila je prosto prelepa oko nje se muvao neki klinac jako sladak mali cak sam ga pohvalio kako ima lepo jajastu glavu;)
Ne znam kako ali sam stekao utisak da su u nekom srodstvu.
Mali nam kaze hajte idemo do FTN-a i krenemo pravcem od pravnog faxa pa pored poljoprivrednog i sve prema posti kod FTN-a spustili smo se niz stepenice stali i sve je odjednom bilo svetlo u onim bojama malopre opisanim samo nigde nije bilo bandera vec sve od meseca koji je izlazio i sunca koje je zalazilo.
Nesto smo pricali ne mogu da se setim sta znam samo da je jednog momenta bila toliko srecna da smo se zagrlili i poceli ljubiti u obraz kao kada cestitas nekome nesto.
Njena kosa mi je padala preko nosa miris me sve vise opijao i napokon nesto mi je puklo u grudima dok smo se ljubili.
Lagano ali istovremeno dovoljno brzo sam promenio pravac i poljubio njene usne.Osetio sam kako je zadrhtala od uzbudjenja i iznenadjenja.Kao da sam doziveo nadtelesno iskustvo.
Video sam sebe kako je grlim i kako se ljubimo i kako ni na jedan neacin ne pokusava da me odbije odgurne ili nesto slicno samo me je zagrlila oko struka i prepustila se poljupcu.Tu sam se probudio sav uplakan:(
 

Back
Top