Kako da zastitim slike od kopiranja

Узми слику, изради је код фотографа, понеси је кући, стави је у фиоку, купи катанац, неће је ни мурија моћи копирати...

Бил Гејтсу и његовим милијардама није успело да заштити од копирања слике, цедеове, а ти би са неким жњжњ трајал програмима и аматерски саветима овог форума. Мајко купи ми топ.
 
Узми слику, изради је код фотографа, понеси је кући, стави је у фиоку, купи катанац, неће је ни мурија моћи копирати...

Бил Гејтсу и његовим милијардама није успело да заштити од копирања слике, цедеове, а ти би са неким жњжњ трајал програмима и аматерски саветима овог форума. Мајко купи ми топ.

hvala,dali si na temi iz dosade
pusti nas da radimo
 
Rado, al' na ovom kompu nemam Adobe Acrobat, a svakako ne znam put napamet....mada veruj mi da nije tesko naci i tu opciju bi trebale da imaju sve verzije od 5-ice pa nadalje.

A ovo sto ti je receno da neces uspeti da zastitis sliku od kopiranja je ziva istina trust me :-D....ako hocu da je skinem ima da je skinem.8-)
 
Rado, al' na ovom kompu nemam Adobe Acrobat, a svakako ne znam put napamet....mada veruj mi da nije tesko naci i tu opciju bi trebale da imaju sve verzije od 5-ice pa nadalje.

A ovo sto ti je receno da neces uspeti da zastitis sliku od kopiranja je ziva istina trust me :-D....ako hocu da je skinem ima da je skinem.8-)

oni brobijaju sifre ,sta za njih znaci slika,al ovi nisu toliko sposobni
Adobe nemoze da ucita slike neznam kako si ih ti prebacivala
 
Ivanana

Uzalud krecis... Nece lik da procita nista vezano za to, samo zeli da mu napises komplet uputstvo kako se moze da stavi slika ili vise slika u jedan PDF format...
Ako imas strpljenja, onda instaliraj sto nemas odradi mu primjer,prikazi, pa onda lijepo sjedi i decidno uputstvo...

pekan000
To sto trazis je moguce da se napravi nekako, tacnije ima vise nacina, dal sa PDF dokumentom ili necim sasvim trecim..
U sustini ako neko zeli da ima te sllike onda ce da ih ima na bilo koji nacin..
Ako nista drugo koristice capture nekog programa koji ima opciju region, pa cak ne mora ni to, dovoljno je da ih vidi na ekranu i uz pomoc screenshot save ce opet da ti ih ukrade, pa dal one bile u PDF formatu ili necim pedesetim programima..
Dovoljno je da budu vidljive..
Ako zelis da se mucis sa zastitom, onda je najbolje da ih zadrzis za sebe, a ako zelis da radis u Ivanimom predlogu, onda se prvo informisi sta je i kako nastaje PDF, to bar nije nikakav problem, a kad stavis u PDF slike onda ih mozes da zastitis..

Usput imas i program koji je free, zove se OPrimo PDF, koji radi kao virtuelni printer i isti moze da ti Word dokument pretvori u PDF kao i sliku, pa biraj..

I na kraju, google u sake i nauci dosta stvari prije nego bude trebao da ti crta stvari koje su jednostaven, i nemas pravo da napadas nikoga ko ti je pokusao objasniti nesto jednostavnim rijecnikom.
 

Back
Top