MIZAR

U bre, pocela sam da se drogiram njima, ubijaju psihu vise nego Block Out. 1762 je hebeno dobra stvar! Da li jos nekoga na momente podsecaju na Type O Negative?
 
liče tu i tamo...ne znam, nisam puno slušala type 0...
podsetio me ortak skorije na njih...opet sam se navukla :D
kakav glas lik ima...posebno u Počesnoj strelbi, i onom delu sa obradom doorsa. bolji od morisona imho.
a tek Vo mojot son aaaaa :heart:


 
obožavam ih.
prvi album je najbolji.
Gradot e nem, Magla, Istekuvam

zna li se nešto o njima? jesu aktivni? totalno specifičan bend, a što je najčudnije, svaki Makedonac kog sam upoznao ih ne podnosi
 
ja sam naišla pre neki dan na link za, kako piše, novu pesmu Belo more...koliko vidim, izašla je valjda krajem prošle godine. bilo bi stvarno lepo da objave još nešto.

 
Naprosto obozavam ovaj fenomenalni makedonski bend! Za ljubitelje uopshteno etno/dark zvuka ima i bend Anastazija, pevach mizara koji je pevao Amfilohij tu peva, necete bash ostati ravnodushni kad ih chujete
 
necete bash ostati ravnodushni kad ih chujete

Čuj, ravnodušni... Ni kamenu to ne bi pošlo za rukom... Obožavam ih sve, i Mizar, i Anastasiju i Kismet.. Ustvari, samo njih i slušam već duže vreme...

svaki Makedonac kog sam upoznao ih ne podnosi

Čudne ti to Makedonce upoznaješ, svi koje ja znam ih obožavaju :lol:

E da, ovo im stoji na fejsu: NEW MIZAR ALBUM COMIING SOON: Five songs finished: Konstantinopol,Hodja ze,Belo More,Zemja and Prolet pod zemjata.
 
Poslednja izmena:

Back
Top