jedna zimska noc...

on i ja u nekoj vikendici na planini...prigusena svetla,mi na kaucu pod cebtom pijemo kuvano vino....vatrica gori,pucketaju varnice i prave neverovantu igru svetlosti po sobi....tiha umirujuca muzika....bez televizora,modrene tehnologije i drugih zamarajucih stvari...samo on ja,muzika i vatrica....hladna noc,i vreli pogledi...
 
lazes,nedelju dana godisnje se ne racuna kao ljubav prema zimi.
samo zamisli koje blejanje i sve ostalo propustas zbog ove kise snega i ladnoce :mrgreen:
:(eto sad si me vratila u surovu stvarnost iako i indoor blejanje ima svoje prednosti ne moze se porediti sa outdoor nikako :-| mada sam sad imao do jaja iskustvo vozio sam kola po kisi kroz grad ,nema guzve a na radiju ona pateticna muzika Sajmona i Garfankla iz Diplomca bas je bilo onako relaksirajuce obisao sam tri kruga po kraju da bi uzivao u miru i jesenjoj idili :lol:
 
on i ja u nekoj vikendici na planini...prigusena svetla,mi na kaucu pod cebtom pijemo kuvano vino....vatrica gori,pucketaju varnice i prave neverovantu igru svetlosti po sobi....tiha umirujuca muzika....bez televizora,modrene tehnologije i drugih zamarajucih stvari...samo on ja,muzika i vatrica....hladna noc,i vreli pogledi...

bogami ja nikud ne idem bez kompa....pa cak ni na jahorinu:D sta cu kad volim pogledati neki film, poigrati nesto i sl...
 
:(eto sad si me vratila u surovu stvarnost iako i indoor blejanje ima svoje prednosti ne moze se porediti sa outdoor nikako :-| mada sam sad imao do jaja iskustvo vozio sam kola po kisi kroz grad ,nema guzve a na radiju ona pateticna muzika Sajmona i Garfankla iz Diplomca bas je bilo onako relaksirajuce obisao sam tri kruga po kraju da bi uzivao u miru i jesenjoj idili :lol:
aha prava sam kucka :lol:

ajde jedino sto valja zimi je kuvano vino,mada od toga ne mozes ni da se napijes ko covek sav alkohol ispari a i po rupetinama mu nabiju neke cene,a mene boli srce cim narucim nesto skuplje od kisele vode to znaci da cu manje moci da strpam u stek :(

inace ja kad sam bez kompjutera kriziram,nemam internet,muziku,ne mogu da komuniciram sa svetom ( ***** mobilne ionako ne znam gde je,uvek kazem ljudima da je bolje da mi salju mejl pre ga vidim).to nije romantika to je mazohizam za mene :lol:
 
aha prava sam kucka :lol:

ajde jedino sto valja zimi je kuvano vino,mada od toga ne mozes ni da se napijes ko covek sav alkohol ispari a i po rupetinama mu nabiju neke cene,a mene boli srce cim narucim nesto skuplje od kisele vode to znaci da cu manje moci da strpam u stek :(:
a vidim da spremas miraz ,bas lepo :lol: i ja najbolje obozavam kuvano vino zimi pogotovo crno ,doduse kuvanu rakiju volim jos vise ,samo sto je kod tih svih stvari problem sto su uglavnom dobre kad ih pijes negde u domacoj reziji ili na proverenim mestima a i tada ti treba mnogo:? vidjao sam kod nas u jednom popularnom lokalu da zagreju vodu u onom cudu za espreso i onda samo naliju vrelu vodu u pola case vina izmuckaju i to im je kao kuvano vino:evil:
 
pa i ne spremam bas miraz al spremam jedan put pa moram da stekam
a i volim da stekam.a i super kul je kad ti zatreba otvoris cekmece a ono puno ustekanog novca...i onda nema sta neko da ti kaze da ti ne da pare :mrgreen:
 
Haris Dzinovic
Sjecas li se one noci

Al je bilo tuge one hladne zime
ti me ljubis das, pa nestanes
ako nemas kuda opet mi se javi
ja ne mogu dana bez tebe

Ref. 2x
Sjecas li se one noci
kad si meni rekla ne
to su bile moje oci
sto su s tobom plakale

 
Mmm...zima...obozavam zimu...mozda sto sam odrasla na planini...
Nas dvoje...potkrovlje...krevet koji skripi...
Ili...jurimo se po ulici...padamo po snegu...grudvamo se...a posle onako mokri sedimo u kolibi pored kamina...
Ili skijanje...ceo dan na snegu...a posle pravo u krevet...samo smo se jednom cmoknuli i zaspali...kao macici...
Mmm...
 
...***** vas lude...
chitam i nije mi jasno.

gde ste vi, u kom gradu u srbiji (a posebno beogradu) nashli sneg za poslednjih cirka 7 zima?
nema.

pa cemu onda te glupave mashtarije.
brate, kad je leto, leto je - 50 C, topi se asfalt i te fore....
kad je zima, samo je vlazzno i glupavo.
:D
 
...***** vas lude...
chitam i nije mi jasno.

gde ste vi, u kom gradu u srbiji (a posebno beogradu) nashli sneg za poslednjih cirka 7 zima?
nema.

pa cemu onda te glupave mashtarije.
brate, kad je leto, leto je - 50 C, topi se asfalt i te fore....
kad je zima, samo je vlazzno i glupavo.
:D

ma nek je glupavo samo da je vlazno:)
 
e, kraljevi... upravo sam nas'o, slucajno, onu stvar iz mulen ruza,... roxane... sto je otpevao i Tom Waits... znaci, jedan od jacih likova... stvarno bi' voleo da popijem sa njim, jednom, jedan 15 godina star viski... ima on skroz dobrih pesama... zimska noc... uz njegovu muziku... i 'ladan jack... sasvim prihvatljivo... o, tu je i maslacak sto ima drvo u pupak...

:shock:

:lol::lol::lol:
 

Back
Top