Problem sa SKENROM HP 2400c - HP Director
Prikazujem rezultate 1 do 1 od 1

Tema: Problem sa SKENROM HP 2400c - HP Director

Obećava
    Učlanjen
    19.05.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Problem sa SKENROM HP 2400c - HP Director

Iz nekog razloga meni HP Director nece da radi.Ja reko imam resenje > uzmem formatiram komp instaliram Windows XP i sve je ok.Medjutim posto sam instaliro Internet Explorer 7 ,SP2 i ... Ja probam da kliknem na HP director ono si.........ak upali se.

Ja sam sad gledao po forumima a i na HP-ovom sajtu - !!! i tu su rekli !!! kao da moj problem je vezan zbog Internet Explorena 7 .E sad ja nikako ne mogu da skontam kakve veze ima HP Director sa Internet Explorenom 7.

!!! AKO JE NEKO IMAO ISTI PROBLEM I NASAO RESENJE MOLIM GA DA MI KAZE !!!
    !!! UNAPRED HVALA !!!

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

ovo mi treba zato sto skener radi samo po Windowsom inace ja se ne bi sa ovim govnima mucio vec bi ih samo sutno i kupio skener koji je kompatibilan sa LINUKSOM i dovidjenja - naravno ti bi bilo moguce samo kada bi imao para na bacanje.

Inace od prosle nedelje mi je puko film i instaliro sam FEDORU 7 ( linuks ) na racunar i on mi je odmah prepozno stampace ( HP deskjet 5150 i Canon LPB 2900 - ali skener nece) pa sam zato na drugom racunaru instalirao Windows a i na njemu je bio Linuks FEDORA 7( linuks mi je instaliran na 1 a Windows na 2 samo zbog skenera inace i na njemu bi bio linuks )
    Poslednji put ažurirao/la ivan88se : 14.11.2007. u 02:26 Razlog: greska u kucanju

Slične teme

1. Macromedia Director
    Autor hator u forumu Multimedija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 13.03.2007., 23:26
  2. Power Director 3 DE
    Autor parmin u forumu Programiranje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.02.2006., 22:38
  3. Macromedia Director
    Autor Bosko u forumu Softver
    Odgovora: 3