Novi most

djuramc

Aktivan član
Poruka
1.249
Sta mislite o novom mostu? Meni se uopste ne dopada.Koliku su samo opstinari digli buku oko tog mosta, kao bice umetnicko delo itd. Secam se da sam prosle godine video sliku u novinama na slici je most imao veliki luk i mnogo je bolje izgledao od ovog sada. Cuo sam da je neki covek iz Uzica dao 65000 evrica za most a da se most zove po njemu...
 
Uuuuuh kako nam je duuugaaacaak. Imam predlog da mu stave nocne svetiljke koje lice na fenjere, i tako sve do plaze da nacickaju takve fenjere, da bude romantican, jer je i plaza romanticna, i da postave cvece.
 
Ja sam ogorčen na onog matorog Užičanina iz Beograda koji je donirao toliki keš.On hoće da se most zove po njemu.Stvarno je bez veze.Bolje da je dao te pare na neke mlade umetnike ili nadarene ljude koji nemaju novca za školovanje ili da je dao za otvaranje nekog omladinskog kulturnog društva.Ovako je samo idiot umesto humanista kako sebe naziva.:-x
 
Evo i ja da kazem meni se most nimalo nesvidja. Planirao sam i ja da postavim ovu temu ali odustao sam od nje.... Prvo nije odraznjena test tezina mosta, e pa mozete zamisliti koliko je onda ozbiljna nasa opstina, ali ajde precicemo preko toga. I dan danas nisu semafori povezani u celinu. Gde u kojoj zemlji ima to ako oces da se ukljucis desno u neku traku semafor to samo ima kod nas i nigde vise....
Cim je napravljen i pusten most odmah dolazi do problema. Ako ste prolazili peske pa sad predjete preko mosta i ocete da se krecete trotoarom nemozete jer su kola parkirana, trebali su barem postaviti one stubice da nemogu kola da se penju na ttrotoar...

Isto sto se tice tih svetiljki zamislite da postave to i bude nisko na dohvat rukle.... i sad ide neka pijana budala naidje i rukom tras i polomi, i posle ruzno nema jednog a oni da ga menjaju nece.

Onaj beogradjanin kaze moj otac je odonirao onaj predhodni most pa ja tako da nastavim tradiciju dao sam pare za izgradnju ovoga, pa pobogu covece jesi li ti normalan.....

Sto se tice celokupno gledano mislim i da je sa jedne strane koristan dobilo smo dve trake veliki trotoarni prostor na mestu i tako....

Sva u svemu vise losije nego dobro !!!

Pozdrav !!!
 
Sve u svemu još jedan uzaludan projekat za naš grad.Zapalio bih one u opštini.Sve su to traljavi ljudi bez i trunke mozga.A onaj idiot iz Beograda...neću o njemu više.Ne mogu da se nerviram.
 
Ma most je uzasan pravi je klosarski:D . Neko mi rece da su rusili nesto na Perućcu (neki most ili tako nesto) i da su doneli ogradu odatle i postavili je na novi most. Kakve su to stekare :D

Da ne otvaram novu temu, sada se setih i da su prosle godine obecali da ce poceti izgradju bazena u Turici i rekli su da imaju projekat i da su skupili dosta novca za bazen. Sta se desilo sa tim?
 
Da ne otvaram novu temu, sada se setih i da su prosle godine obecali da ce poceti izgradju bazena u Turici i rekli su da imaju projekat i da su skupili dosta novca za bazen. Sta se desilo sa tim?

Hm pa sta mislis da se desilo. Ili su slagali sve ili je neko stavio te pare u dzeo, eto sta se desilo....

Ali bitno je da gospodin Petkovic postavi obezbedjenje oko svoje zgrade, video kamere, i naravno da uradi stepenice sve lepo, da covek negazi vise blato :):) Lopovi su ti brate moj
 
Most se zove Rakica cuprija ha ha kakvo sranje :lol:. Na slici je Miso Rakic onaj sto je dao 65 000 evrica za most.

most1kh4.jpg


uzice063sa3.jpg


http://www.ue.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1400
 
sta vama vise fali trebalo je da se srusi neko u djetinju pa bi videli......stari je bio lep ali je novi prakticniji i bolji valjda idemo u korak sa vremenom.....samo bih vas cula sa kog gledishta vam se most ne svidja...
 
sta vama vise fali trebalo je da se srusi neko u djetinju pa bi videli......stari je bio lep ali je novi prakticniji i bolji valjda idemo u korak sa vremenom.....samo bih vas cula sa kog gledishta vam se most ne svidja...

Bio je lep, rustican. Ali stvarno je bio star. I nije bio dobar sto se tice toga kako je bio regulisan saobracaj na ukljucenju i iskljucenju sa mosta. Preko ovog novog jos nisam vozila.
 

Back
Top