Tri tacke u obliku trougla?

blizance

Ističe se
Poruka
2.391
Volela bih da znam sta znaci tackasta tetovaza u obliku trougla koja je uvek na ruci izmedju palca i kaziprsta na mekanom delu sake sa spoljasnje strane.Ovu tetovazu cesto vidjam kod muskaraca ali nemam pojma sta ona znaci a bas me interesuje.Ako neko zna ili zeli da mi kaze zadovoljila bih svoju radoznalost.Pozdrav!
 
Ja sam ih istetovirao u zatvoru (ne, nisam bio taster).
Kasnije, kad sam shvatio koliko je to bezveze i kad sam primetio da me ljudi ponekad podozrivo gledaju, odlucio sam da ih uklonim gaseci cigaretu na tom mestu.
Sad se jedva vidi, mali, majusni oziljak.
 
Pa nemoj tako parka, mogu da budu i u liniji. :D

bug.gif
 
Jeste, zbog Frojda.
Ali ne verujem... Patak je dostojanstven. Nece je dirati... Samo ce sa visine nesto nerazumljivo promrmljati, nesto za sta cemo pretpostaviti da je uspesan return.
U pravu si. Ja sam skoro bila počastvovana njegovim obraćanjem. Sad sam mirna za narednu godinu. :D
lexa:
Hehe... ili da se poklapaju..... ono, teorijski A = B = C
Vidi se koje imao nacrtnu. :lol:

bug.gif
 
Volela bih da znam sta znaci tackasta tetovaza u obliku trougla koja je uvek na ruci izmedju palca i kaziprsta na mekanom delu sake sa spoljasnje strane.Ovu tetovazu cesto vidjam kod muskaraca ali nemam pojma sta ona znaci a bas me interesuje.Ako neko zna ili zeli da mi kaze zadovoljila bih svoju radoznalost.Pozdrav!

Neko je vec napomenuo da takve tetovaze imaju sitni krimosi i robijasi!!!
Doslovce znaci: MRZIM QRVE, PEDERE i PANDURE!!! neki u slobodnom prevodu kazu i smrt za gore navedene. Svaka tacka oznacava gore navedene pojedinacno. Inace nastala je pre nekih 30 godina u nama ti omiljenoj zapadnoj evropi!
A sto se milicije tice (odnosi se na skoro sve drzave sveta), pod obavezno umlate vlasnika iste kad je primete!!!
Mislim da sam dao potpuni odgovor!!! :lol:
 
evo nešto...

"Probably one of the most well known types of hand tattoos are gang symbols. Often a small set of three dots in a triangular formation on the top of the hand between the thumb and index finger is a symbol that one has been “jumped in” or become part of a gang. As a new gang member moves up in the ranks, more tattoos can be spotted, including the infamous teardrop under the eye to signify a kill, the spider web on the elbow to signify time served for the good of the cause and portrait arm tattoos of those fallen along the way."

http://tattoos.lovetoknow.com/Hand_Tattoos
 
ja sam mislio da odgovorim ...kao.....počeo da se tetovira..pa kao..rekao...joooj, boli me...aj bocni na droogo mesto...pa onda tatoo majstor ubo na droogo mesto..pa ovaj opet jauknuoooo...i ovaj na treće i ovaj rekao...marš u tri pm......boli bre to...i odustao od tetoviranja....a onda sam pročitao ovo........i poverovao sam...

tetoviraju je tzv mangupi tj sitni krimosi.
u slobodnom prevodu znači: mrzim muriju.
Panduri vole da vide tu tetovažu kad savataju nekog od takvih:lol:
 

Back
Top