Restoran na kraju vaseljene....MATRIX...

Ма јок. Ти си једина изашла одатле... зато си усамљена... ;)

Lepo si to rekla ,to je ustvari ono sto je bitno,izaci iz ucmalosti pa makar i misaono...dozvoliti ovom zametku ,koga zovemo inteligencija da stvori SVOJ svet...van onoga sto je vec nametnuto kao takvo???Kad STVORIMO pocetak onda cemo sami kontrolisati kraj...
 
Hm... Noćas se, izgleda, svi zapili u ovoj kafani, pa još nisu ustali.
Izgleda da sam jedino ja u matriksu.

Pratila sam tvoje tekstove ovde po forumu...do malo pre...toliko znanja , volje ,vere ...ne mogu da verujem...zaista...volela bih da medju svojim prijateljima imam nekog kao sto si ti...patetika...ali malo je takvih...Spremam se da nadjem neku tvoju knjigu,roman...Eto ,sad smo van matrixa...
 
Pa valjda znam da gledam :lol: Do duše, ja sam na ovom forumu malo duže od većine članova pa se sjećam mnogo čega.
Šta je Matrix otprilke znam, gledala sam film i skontala fazon filma, ali na mene i nije nešto ostavio dojam.

Зашто не потражиш интересантнију тему, форум... мислим... чему то смарање...
 
Pratila sam tvoje tekstove ovde po forumu...do malo pre...toliko znanja , volje ,vere ...ne mogu da verujem...zaista...volela bih da medju svojim prijateljima imam nekog kao sto si ti...patetika...ali malo je takvih...Spremam se da nadjem neku tvoju knjigu,roman...Eto ,sad smo van matrixa...

Hvala, Barbara.:D
Pa mi smo već prijateljice, zar ne?
 
Pa valjda znam da gledam :lol: Do duše, ja sam na ovom forumu malo duže od većine članova pa se sjećam mnogo čega.
Šta je Matrix otprilke znam, gledala sam film i skontala fazon filma, ali na mene i nije nešto ostavio dojam.

Ne pricamo o filmu...pricamo o toj ideji koja je naceta tim i slicnim filmovima...postavi sebi pitanje,da li ti ova stvarnost lici na ono sto zaista mislis da je stvarnost,ili mozda zelis da je stvarnost???Meni licno ne lici..iskreno verujem u dobru Pocetnu Misao koja je kasnije iskvarena Pomislima..koje su nam nametnute,stecene ili sta vec...
 
Da, popismo kafu juce...onako na brzaka...u dimu ove kafane...Pitam se ,sto li ja volim ove tackice, da lupam , posle svake recenice...........???

:-D:-D:-D E, i ja volim tačkice... zato što...slede tok misli... i najbolje prikazuju...dramske pauze... kao... ono...razmišljaš...i...razmišljaš....bez kraja...

Ma, ja ću svakog jutra ovde da pijuckam kafu uz cigaretu-dve-tri-itd.
Baš lepo mesto.
 

Back
Top