Restoran na kraju vaseljene....MATRIX...

Zanimljivo kako covek nagadjanjem i mastom pokusava da nadje odgovore za neka neresiva pitanja, a onda ih na kraju ljudi pocinju ,manje-vise, shvatati ozbiljno.
Takodje kada je coveku dosadno pa pocne da razmislja o postojanju pocne jednostavno da se proserava, i na kraju dobijemo samo lepu zabavu ili konverzaciju.

Ali, jedno mi nije jasno. Vi ste majke zaboga i sedite za racunarom i kuckate ko besomucne. Ajde kao domacice ste i trebavam odmor od decurlije i kucnih poslova ili cak radite (sto je verovatnije) i onda mir nadjete uz ovo cudo od masine. Pitanje za vas: A sta druga polovina vase bracne zajednice misli o tome????

:-D:-D:-D
Pazi sad, odakle ti ideja da oko nas pijuču DECA?
Možda su pilići?
Ili prasići?

Moj posao zahteva rad na kompjuteru. Diskusije na Kultnim nisu gubitak vremena, ako pažljivo osmatraš i razmišljaš. Mogu biti veoma inspirativne za neke kreativce.
Druga polovina sedi za drugim kompjuterom.
 
Mrzi me da podesavam velicinu slike. Ja sam inace jako lenj.:D

:-D:-D:-D
Hm... To ti je pet minuta posla.
Džek Trbosek nije bio "lenj"; štaviše.::(:evil:
Odeš na sajt sa sličicama i izabereš kucu, macu, cvetić... A možeš i Majkla Majersa, Fredija Krugera i slične likove.
Ja sam svoj avatar menjala više puta; to mu dođe k'o neko presvlačenje.
Prema tome, ti si sada go, a to je sramota.
 
Da, sećam se... Koje ludilo... Baš liči na neku verziju Matrix-a.
Kad bolje sagledaš, i Čarobnjak iz Oza je varijanta Matrix-a.
Sve izgleda kao "pravi" život, obogaćen bajkovitim likovima, a zapravo nije.
Pa, ti si se, dakle, poistovetio sa Alisinim pomagačem? Lepo. Humano.
Eto, ti si mačak koji pomaže izgubljenim devojčicama, a ja sam mačka koja pomaže životinjama. Vidim: lepo ćemo se mi slagati, kolega mačeći.
 
Ovo je restoran na kraju vaseljene - lepo ti piše iznad vrata.
Uđeš, popiješ kafu, ispričaš se i to ti je to.
Gazdarica, Sećaš-li-se-Barbara, trenutno nije tu, a ja kelnerišem.
Želiš nešto?

Не, хвала... Враганине печурке су ми довољне...
Него... јел примате ви уопште такве госте... :lol:
 
:lol:
Хвала лепо, потражићу другу кафану...

Nema ovde, u blizini, nijedne druge.
Uđi, uđi... A posle će Džeki Sekač da ti prepipa prstiće, da vidi da li su dovoljno bucmasti.:twisted:
Ne, stvarno - mogla bi nešto da kažeš na ovu temu.
Uopšte nije teško: zamisliš da si na temi o shvatanju stvarnosti, pa onda ono o đavolu i Bogu... kad sve to pomešaš, dobiješ SF odgovor. Ali moraš da promešaš 42 puta, pošto je to veoma bitno u ovom ritualu!
 
Između postojanja i nepostojanja nekada davno 'izabrano' je nepostojanje.
Srećom 42 bilionita dela sekunde posle tog izbora, oni koji su trebali da
sprovedu nepostojanje u delo su nestali u izvršavanju svoje naredbe da sve mora nestajati
po azbučnom redu. Zato je baja po imenu bog nestao pre vaseljene.
Nada da će naredba biti izvršena je nestala i umesto blaženog nepostojanja vaseljene
nastavljeno je beskorisno postojanje. Ali ovoga puta bez boga koji je svemu tome ?davao smisao.
Ako se pitate kako to da onda postoje stvari na A i B ako je tek na B nestao bog, nemam pojma,
ali znam samo da su zadnje reči boga bile 'nada ne umire poslednja, zz top rulez.' :mrgreen:
Hehe, Adamse čuvaj se...
 
cyberpunk/sm verzija Caksirskog macka? odlican ti avatar
Hvala.
Nego posto vise necu da ucim....
Pa, ti si se, dakle, poistovetio sa Alisinim pomagačem? Lepo. Humano.
Ah da,ali ne pomazem ja bas puno,vise ciljam na to da pokazem ljudimada nije strasno biti drugaciji.
Jer GADIM se klonova pored kojih prolazim svaki dan. Sta ce nam dva ist. To ti je kao sa onim slicicama. Ako imas duplikat bacis ga ili se menjas za nesto sto nemas.
 
Hvala.
Nego posto vise necu da ucim....

Ah da,ali ne pomazem ja bas puno,vise ciljam na to da pokazem ljudimada nije strasno biti drugaciji.
Jer GADIM se klonova pored kojih prolazim svaki dan. Sta ce nam dva ist. To ti je kao sa onim slicicama. Ako imas duplikat bacis ga ili se menjas za nesto sto nemas.

Hm... Student-buntovnik.;)
Nije loša teorija.
Mada, ljudi uglavnom samo fizički liče jedni na druge.
Iznutra, svi su različiti.
Svako je svemir za sebe.
 

Back
Top