Savetnica

Gost
Savetnice, posto sam prilicno dugo na ovom forumu ali kao gost, upao mi je u oko najpre tvoj nick a onda i tvoji saveti, koji su kontradiktorni. Savetujes jedno a sama radis drugo;) Radije promeni nick majke ti...a evo i dokaza:

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=19805&postdays=0&postorder=asc&start=30
Pet, 30. januar 2004 0:32
Nije mi uopste jasno kako neko moze svesno da udje u takvu vrstu veze... Pored toliko slobodnih muskaraca, morate bas ozenjenog uzeti, kvariti neciju srecu, rusiti ono sto je godinama stvarano, unistavati neciji zivot, porodicu, dom.... Ja to stvarno ne razumem! Kako bi vama bilo da ste udate, imate decu i onda vam se u vas zivot umesa neka sasvim treca i pravi haos??? Uzasno!

Al smo sebicni! Pa cim on ima vec zenu i decu taj nikad nece u potpunosti biti tvoj i samim tim nikad sa njim neces imati srecu kakvu bi mogla imati sa nekim sa kim bi zajedno gradila svoj zivot, stvarala svoj dom, radjala decu.... Mislim, ti kako hoces, ali ja nikad ne bih otimala tudje. Mozda se ta vasa prica zavrsi jednog dana, ti upoznas nekog drugog, zavolis ga ludo, vencate se dobijete decu i onda jednog dana ponovi se ova prica ali su uloge malo zamenjene.... Ja se drzim onog oteto-prokleto

A samo mesec dana nakon toga:

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=26871
Čet, 19. februar 2004 0:15
Ponekad mi dodje bas zao sto su okolnosti takve da ja jednostavno ne mogu u potpunosti biti njegova. Ja vidim jedini problem u toj razlici o kojoj pricate u godinama je to sto je taj "stariji covek" mozda ozenjen (kao u mom slucaju)

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=27373
Pet, 20. februar 2004 3:41
Jaoj, pa mene niko ovde nije shvatio!
pa ko kaze da se bedacim? i zasto da se oraspolozim, kad sam vec mnogo dobro raspolozena.
Meni je samo lepo i to mnogo!
Izuzetno se osecam!
Ja samo izlazim iz jednog i ulazim u neki drugi svet. Na kapiji sam zabranjenog grada, a na dohvat ruke tako slatko zabranjeno voce... mmmmmmm, slatko....
Ko je razumeo, shvatice

Ah, taj lazni moral :lol:

 
mala, bacas drvlje i kamenje na pogresnu osobu, ja samo hocu da pokazem koliko su ovde neke osobe lazno moralne i cedne sto bi rekao bora djordjevic i jos pritom imaju nick Savetnica, ta ista osoba je do juce upirala prstom i bacala drvlje i kamenje na osobe koje 'uzimaju tudje' da bi samo nakon mesec dana ona uradila isto?
to ti je ono 'onaj ko nema greha neka baci prvi kamen' Pa Savetnice, ne bacaj se kamenjem jer sledeci moze tebe da strefi :lol:
 
Eeeeej, nesreco ni jedna....
Kako mozes pricati takve gluposti a da ne znas celu pricu, majke ti?!?!?!?!
Taj covek u mom slucaju sto je ozenjen, jeste ozenjen ali je sa zenom samo zbog dece. Za tvoju informaciju i ona pa cak i njegova deca znaju za mene (juce sam cak i telefonom pricala sa njegovom cerkom), a da pri svemu tome izmedju nas jos nema nista!!!! Nista! Razumes!
A ne mogu da budem njegova rekla sam da je to zbog sticaja okolnosti ali ne tih sto je on ozenjen nego zato sto mene ceka neki drugi put zivotni. Ja sam pred udajom i tim putem idem, za tvoju informaciju. Za tog ozenjenog coveka i mene mozda bi bilo sanse da su stvari drugacije, da ja nemam verenika, da nisam pred udajom, da smo se nasli u neko drugo vreme ili ko zna sta vec... bla bla bla.
Sad bi trebalo da su ti neke stvari jasnije!!!
Drzi se ti svog zivota a tudje ostavi na miru i pusti ljude da rade sta vec rade, jer svako zna sta je za njega najbolje.
Zdraaaavo!!!
 
Anonymous:
mala, bacas drvlje i kamenje na pogresnu osobu, ja samo hocu da pokazem koliko su ovde neke osobe lazno moralne i cedne sto bi rekao bora djordjevic i jos pritom imaju nick Savetnica, ta ista osoba je do juce upirala prstom i bacala drvlje i kamenje na osobe koje 'uzimaju tudje' da bi samo nakon mesec dana ona uradila isto?
to ti je ono 'onaj ko nema greha neka baci prvi kamen' Pa Savetnice, ne bacaj se kamenjem jer sledeci moze tebe da strefi :lol:
a u stvari ko si ti da sudis o necemu i da se mesas u tudje stvari.vrlo neumesno i bezobrazno.od tebe niko nije ni trazio savet ni bilo koju recenicu.mislim da je bolje da gledas svoja posla.
 
Savetnica:
Drzi se ti svog zivota a tudje ostavi na miru i pusti ljude da rade sta vec rade, jer svako zna sta je za njega najbolje.
Zdraaaavo!!!

Upravo tako, to i sama treba da radis a ne da solis pamet drugima na forumu kad ti radis iste stvari za koje drugima solis pamet. Dakle drzi se svog zivota a tudje ostavi na miru i skloni taj nick Savetnica, kakva si ti Savetnica majke ti, savetujes jedno a radis drugo...Bruka! :twisted: :roll: :lol:
 
kriger:
Anonymous:
mala, bacas drvlje i kamenje na pogresnu osobu, ja samo hocu da pokazem koliko su ovde neke osobe lazno moralne i cedne sto bi rekao bora djordjevic i jos pritom imaju nick Savetnica, ta ista osoba je do juce upirala prstom i bacala drvlje i kamenje na osobe koje 'uzimaju tudje' da bi samo nakon mesec dana ona uradila isto?
to ti je ono 'onaj ko nema greha neka baci prvi kamen' Pa Savetnice, ne bacaj se kamenjem jer sledeci moze tebe da strefi :lol:
a u stvari ko si ti da sudis o necemu i da se mesas u tudje stvari.vrlo neumesno i bezobrazno.od tebe niko nije ni trazio savet ni bilo koju recenicu.mislim da je bolje da gledas svoja posla.


Slazem se sa tobom! :roll:
 
Savetnica:
Eeeeej, nesreco ni jedna....
Kako mozes pricati takve gluposti a da ne znas celu pricu, majke ti?!?!?!?!
Taj covek u mom slucaju sto je ozenjen, jeste ozenjen ali je sa zenom samo zbog dece. Za tvoju informaciju i ona pa cak i njegova deca znaju za mene (juce sam cak i telefonom pricala sa njegovom cerkom), a da pri svemu tome izmedju nas jos nema nista!!!! Nista! Razumes!
A ne mogu da budem njegova rekla sam da je to zbog sticaja okolnosti ali ne tih sto je on ozenjen nego zato sto mene ceka neki drugi put zivotni. Ja sam pred udajom i tim putem idem, za tvoju informaciju. Za tog ozenjenog coveka i mene mozda bi bilo sanse da su stvari drugacije, da ja nemam verenika, da nisam pred udajom, da smo se nasli u neko drugo vreme ili ko zna sta vec... bla bla bla.
Sad bi trebalo da su ti neke stvari jasnije!!!
Drzi se ti svog zivota a tudje ostavi na miru i pusti ljude da rade sta vec rade, jer svako zna sta je za njega najbolje.
Zdraaaavo!!!


Jaoo, pa to se meni neko iznervirao zato jer je raskrinkan :lol: :lol: :lol:
 
kriger:
Anonymous:
mala, bacas drvlje i kamenje na pogresnu osobu, ja samo hocu da pokazem koliko su ovde neke osobe lazno moralne i cedne sto bi rekao bora djordjevic i jos pritom imaju nick Savetnica, ta ista osoba je do juce upirala prstom i bacala drvlje i kamenje na osobe koje 'uzimaju tudje' da bi samo nakon mesec dana ona uradila isto?
to ti je ono 'onaj ko nema greha neka baci prvi kamen' Pa Savetnice, ne bacaj se kamenjem jer sledeci moze tebe da strefi :lol:
a u stvari ko si ti da sudis o necemu i da se mesas u tudje stvari.vrlo neumesno i bezobrazno.od tebe niko nije ni trazio savet ni bilo koju recenicu.mislim da je bolje da gledas svoja posla.


Kao i ti svoja! Ko si pa ti, njen advokat ili sta? :lol:
 
Nina2:
Savetnica:
Drzi se ti svog zivota a tudje ostavi na miru i pusti ljude da rade sta vec rade, jer svako zna sta je za njega najbolje.
Zdraaaavo!!!

Upravo tako, to i sama treba da radis a ne da solis pamet drugima na forumu kad ti radis iste stvari za koje drugima solis pamet. Dakle drzi se svog zivota a tudje ostavi na miru i skloni taj nick Savetnica, kakva si ti Savetnica majke ti, savetujes jedno a radis drugo...Bruka! :twisted: :roll: :lol:

Lose me citiras mala a i sarkazam ti nije jaca strana. Ostavi se toga :!:
 
Anonymous:
Savetnica:
Eeeeej, nesreco ni jedna....
Kako mozes pricati takve gluposti a da ne znas celu pricu, majke ti?!?!?!?!
Taj covek u mom slucaju sto je ozenjen, jeste ozenjen ali je sa zenom samo zbog dece. Za tvoju informaciju i ona pa cak i njegova deca znaju za mene (juce sam cak i telefonom pricala sa njegovom cerkom), a da pri svemu tome izmedju nas jos nema nista!!!! Nista! Razumes!
A ne mogu da budem njegova rekla sam da je to zbog sticaja okolnosti ali ne tih sto je on ozenjen nego zato sto mene ceka neki drugi put zivotni. Ja sam pred udajom i tim putem idem, za tvoju informaciju. Za tog ozenjenog coveka i mene mozda bi bilo sanse da su stvari drugacije, da ja nemam verenika, da nisam pred udajom, da smo se nasli u neko drugo vreme ili ko zna sta vec... bla bla bla.
Sad bi trebalo da su ti neke stvari jasnije!!!
Drzi se ti svog zivota a tudje ostavi na miru i pusti ljude da rade sta vec rade, jer svako zna sta je za njega najbolje.
Zdraaaavo!!!


Jaoo, pa to se meni neko iznervirao zato jer je raskrinkan :lol: :lol: :lol:
hahahah iznerviran ovde nije niko,ovde svako svakog moze da prepozna ali si ocito ljubomorna na nekog i zato je to sto radis vrlo ruznoniciji saveti nisu zlobni ovde, a ocito je to kod tebe zloba.sto se tice raskrinkanosti ne znam sta ima tu da se raskrinka ne razumem?
 
Anonymous:
kriger:
Anonymous:
mala, bacas drvlje i kamenje na pogresnu osobu, ja samo hocu da pokazem koliko su ovde neke osobe lazno moralne i cedne sto bi rekao bora djordjevic i jos pritom imaju nick Savetnica, ta ista osoba je do juce upirala prstom i bacala drvlje i kamenje na osobe koje 'uzimaju tudje' da bi samo nakon mesec dana ona uradila isto?
to ti je ono 'onaj ko nema greha neka baci prvi kamen' Pa Savetnice, ne bacaj se kamenjem jer sledeci moze tebe da strefi :lol:
a u stvari ko si ti da sudis o necemu i da se mesas u tudje stvari.vrlo neumesno i bezobrazno.od tebe niko nije ni trazio savet ni bilo koju recenicu.mislim da je bolje da gledas svoja posla.


Kao i ti svoja! Ko si pa ti, njen advokat ili sta? :lol:
a ko si ti njen sudija?i ko ti daje za pravo da nekom sudis.svako ima pravo na sebe,a ti nisi ta koja ce da meri.
 

Back
Top