Koga znate nazivo?

Hm... A jel ti malo bezveze ako znas da postove cita neko koga poznajes?
Ono, kao, ne mozes bas bas da se opustis i pises sve sto ti padne na pamet, nego kao pazis...
Ima li toga?

Ne, sve ljude sa foruma upoznala sam kao ljude sa foruma, nikoga nisam poznavala u RL. Svi smo u ta poznanstva usli sa svojim postovima i davno definisanim stavovima, i to se, bar u ovim mojim poznanstvima poshtuje. Imala sam srecu da sam upoznala ljude koji su i u RL ono sto su na forumu, sve ove teme sa njima bih mogla da rascesljavam i uzivo, a moji postovi su zaista odraz mojih razmisljanja,.... dakle, ono sto procitaju ovde od mene, to bi culi da smo negde na kafi.

Mislim da je to super.

A ti?
 
Ne, sve ljude sa foruma upoznala sam kao ljude sa foruma, nikoga nisam poznavala u RL. Svi smo u ta poznanstva usli sa svojim postovima i davno definisanim stavovima, i to se, bar u ovim mojim poznanstvima poshtuje. Imala sam srecu da sam upoznala ljude koji su i u RL ono sto su na forumu, sve ove teme sa njima bih mogla da rascesljavam i uzivo, a moji postovi su zaista odraz mojih razmisljanja,.... dakle, ono sto procitaju ovde od mene, to bi culi da smo negde na kafi.

Mislim da je to super.

A ti?

Ma ne znam nikoga, i mislim da je to o.k. Mada postoji ozbiljna pretnja da se upoznam sa nekim jedinkama odavde :)
Ma bio bih i ja isti nazivo, samo sto kad nekog poznajes nazivo ipak imas neku obavezu, gledas da te sutra ne omrzne zbog nekih glupiranja ovde.
Ovo ipak nije konzilijum, ovde se i zezamo i glupiramo, ne?
 
ako umeš da se zezaš ovde onda umeš i na živo?
u čemu je razlika?
počela sam da pišem, ali nema smisla.
mnogo
i ima još par likova koje nemam problem da vidim uživo
meni je to super varijanta
onda mi ovo napisano dobija obličje
i mogu lako da povežem reči sa izrazom lica i gestovima.
što mi pomaže da odlično razumem napisano
 
ja sam bila vrlo vrlo protiv protiv
ali sam onda naletela na struju
i pozelela da popijem kafu sa njom
a kad te struja pozove na kafu, to je onda vas ...nekoliko :)

e da i jednom sam htela da idem na jedno okupljanje, ali sam pomesala datume :)
 
čekaj ako se "plašiš" da te neko ne omrzne zbog glupiranja ovde ti onda nisi svoj na svome što bi rekli.
ja na živo(mnogo mi se dopao izraz,hvala tome ko ga je napisao) govorim nekada "gore" nego ovde.
sve što napišem htela sam nije me niko nagovorio, znači to sam ja u tom trenutku.sutra sam nešto drugo, dan posle ko zna?ali ja sam.
u tom slučaju zex ne bi mogli da funkcionišemo glupirajući se ni sa kim iz okruženja.
vajda se nekada glupiraš i van foruma?
 

Back
Top