vreme

infidel

Domaćin
Poruka
3.051
Koliko vremena provodite uz kompijuter, koliko napolju, koliko u skoli,...
Sto se mene tice ovako stoje stvari:
radnim danima
uz kompijuter 6 sati
napolju 1 sat
u skoli 7 sati

vikendom
uz kompijuter 14 sati
napolju 0 sati
u skoli 0 sati
...
 
Radni dani:
skola 6 sati
napolju 3-4 sata
za racunarom 3-4 sata
Vikend:
napolju 7-8
za racunarom 7-8

Sve doduse zavisi od raspolozenja, ali mislim da nisam od onih koji kad izadju kazu :"Covece, kakva grafika!!"
 
Ne merim vreme.
U proseku 7 sati u skoli,4-5 sati pred komp-om, i sat-dva za jelo i vreme dok stignem kuci sa stanice,i odem do stanice i cekam autobus
 
Radni dan :
Skola 6h (od toga bar 4h u obliznjem kaficu)
Napolju 3-4h
Comp 2h (uglavnom net)

Vikend :
Comp 1 ili nijedan h
Napolju 7h (2-shopping, 5-izlazak)
 
infidel:
Koliko vremena provodite uz kompijuter, koliko napolju, koliko u skoli,...
Sto se mene tice ovako stoje stvari:
radnim danima
uz kompijuter 6 sati
napolju 1 sat
u skoli 7 sati

vikendom
uz kompijuter 14 sati
napolju 0 sati
u skoli 0 sati
...

Ovaj... pise se kompjuter... :lol: 8)
Pa ne znam, u skoli provodim 6 sati, plus put do skole i od skole sat vremena.... Napolju jako, jako malo - radnim danom - a unutra i za kompjuterom je ostatak, mada za kompom nisam mnogo kad ima da se uci... a kod mene ima 85% vremena, mislim, skolskog, hocu reci, uglavom ima svega da se uci... bljak... ali posto sam ja fino i savesno dete, da ne kazem streber :D ja cesto ucim... bljak... Mozda oko pola sata radnim danom, za kompom, a vikendom bude i po dva sata dnevno a raspustom da ne pricam, pogotovo zimskim.... I da, ispred TVa provodim manje od sat dnevno, odgledam Simpsonove i Prijatelj
 
Mike girl:
Bleak WinterFullMoon:
hahahaha jao kako je to tuzno,ajde svi da plachemo...shmrc shmrc :lol: :lol:
pa shta mislite da cje se to promeniti samo od sebe?
ej cuti i plachi sa nama...nisi nishta bolji... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

ja nisam nishta bolji?Shto volim kad sve znash.Rodila te mama najpametniju i sveznajucu.

Ja,za razliku od vas imam socijalni zivot sa kojim sam sasvim zadovoljan.Stizem sve,pa i na internet.
 
radnim danima idem u skolu,u teretanu,malo ucim i blejim sa drugaricama,a vikendom preko dana spavam ili idem na adu (zavisi od vremena),a uvece izlazim

komp nikad nije u planu jer ne mogu da sedim duze od sat ako ne moram
 
miss:
radnim danima idem u skolu,u teretanu,malo ucim i blejim sa drugaricama,a vikendom preko dana spavam ili idem na adu (zavisi od vremena),a uvece izlazim

komp nikad nije u planu jer ne mogu da sedim duze od sat ako ne moram
U koju teretanu idesh!? 8)
 
miss:
radnim danima idem u skolu,u teretanu,malo ucim i blejim sa drugaricama,a vikendom preko dana spavam ili idem na adu (zavisi od vremena),a uvece izlazim

komp nikad nije u planu jer ne mogu da sedim duze od sat ako ne moram
E isto kao i ti...... :D
Moje vreme se svodi na ovo:ucenje,izlasci,treninzi,pa opet zujanje po gradu.......
a komp.....kad oteram kevu,onda ja zauzmem poziciju,ali to se retko desava!
 

Back
Top