Predložite dobar restoran

Pinokio je preko puta Doma Vazduhoplovstva, tj. od poshte u Zemunu josh malo pravo ima jedna Apoteka i to je tu;)))) A ima josh jedna palachinkarnica u Zemunu tamo kod SC Pinkija, ja mislim da se ta ulica zove Vrtlarska a palachinkarnica je Crepe's.
 
za prave palacinkarnice ne znam ali za ove s nogu keops u centru je naduvan skupi su i cekas red pola sata. Ako si u centru imas na Zelenjaku u podzemnom prolazu kada krenes ka Moskvi, kod menjacnice a sto se tice celog grada najbolji je Casper iznad trznjaka na Banjici.
 

:D Definitivno Keops ali kod Juge...ovaj je vise za gric-usput! Izbegavam keops koliko god mogu,onako zaobilazim u sirokom luku...naravno da ponekad ne uspem da zaokrenem!
Pozdrav i svi na Keopssssssssssssssssss
 
E,IMATE STRAVA!!!! PALACINKE KOD PETE BG-SKE GIMN...KAD SE KRENE KA BUSU....KA MARKOVOJ CRKVI....MNOOOGO SU DOBRE!SLATKE SU PREPUNE ,ZAVISI STA VOLITE...RETKO KO USPE DA POJEDE CELU SLATKU...A SLANE SU MNJAM MNJA UKUSNE!E NJIH MOZETE I VISE!hehe probajte stvarno su dobre! pozz svima :wink:
 
u zemunu ima mnogo dobra palacinkarnica u prvomajskoj ulici....ogromna je i debela....i samo cure prilozi iz nje. ima oko 200 recepata....a kosta 60 dindzi! od jedne riknes! palacinkarnica se zove TOTO. ja stalno jedem kad sam u zemunu.takvu jos nigde nisam video... :D
 
Bila sam u novom libanskom, ne dopada mi se hrana, servis je usporen do bola. 40 min za glavno jelo. Strasno!!
Tajlandski(Bankok) je bio odlican, ali su se negde odselili i ne znam gde su
Kineski su mi nekako udaljeni a u Ludoj kuci imaju samo klasicne buckurise
Mc Donalds je prava stvar..
Kod Dace sam cekala pola sata da me usluze a hrana nije nesto. Jakna mi se usmrdela na kuhinju..
Interesuju me vise nasi domaci restorani
Preporucujem Orao u 29. novembra, ali u suterenu..svira klavir, usluga odlicna, cene jos bolje, jako prijatna atmosfera
Stara visnja je poznata po niskim cenama i velikim porcijama... da li je neko bio u Pinku u Zarkovu?
Kakav je Porto, riblji restoran?
 
minasweet:
Bila sam u novom libanskom, ne dopada mi se hrana, servis je usporen do bola. 40 min za glavno jelo. Strasno!!
Tajlandski(Bankok) je bio odlican, ali su se negde odselili i ne znam gde su
Kineski su mi nekako udaljeni a u Ludoj kuci imaju samo klasicne buckurise
Mc Donalds je prava stvar..
Kod Dace sam cekala pola sata da me usluze a hrana nije nesto. Jakna mi se usmrdela na kuhinju..
Interesuju me vise nasi domaci restorani
Preporucujem Orao u 29. novembra, ali u suterenu..svira klavir, usluga odlicna, cene jos bolje, jako prijatna atmosfera
Stara visnja je poznata po niskim cenama i velikim porcijama... da li je neko bio u Pinku u Zarkovu?
Kakav je Porto, riblji restoran?


Porto je super ali nevidjeno skup!
 
Dobar restoran je Pepen na Banovom brdu,hrana je odlicna,od ribe,pasti,pica,mesa...
Restoran Daca na Karaburmi je dobar za odlazak na rucak.
novootvoreni restoran Trebeka je fantastican,a i nije skup.U Portu je riba odlicna.
Restoran Knez je isto veoma dobar.
 

Back
Top