Predložite dobar restoran

H2Opolista:
najbolji restoran na svetu je Stara Tresnja na banovom brdu,plus sto dobijete najbolju hranu i to veoma obilnu da jedva mozete da pojedete i to za malu kolicinu novca, a ako volite malo luksuznije i itallijansku hranu posetite Mamamiu u resavskoj.
:roll:


Ja nešto nisam oduševljena, lignje su im žilave, pečurke masne a moj muž kaže da je meso živo :roll:
Pink u Žarkovu je bolji i jeftiniji
Vidim da su od skoro počeli da prave i pizze i to baš jeftine, od 170 do 200 din :)
 
apotekarka:
H2Opolista:
najbolji restoran na svetu je Stara Tresnja na banovom brdu,plus sto dobijete najbolju hranu i to veoma obilnu da jedva mozete da pojedete i to za malu kolicinu novca, a ako volite malo luksuznije i itallijansku hranu posetite Mamamiu u resavskoj.
:roll:


Ja nešto nisam oduševljena, lignje su im žilave, pečurke masne a moj muž kaže da je meso živo :roll:
Pink u Žarkovu je bolji i jeftiniji
Vidim da su od skoro počeli da prave i pizze i to baš jeftine, od 170 do 200 din :)


Ako kaze tako tvoj muz ali je tamo sve ok,sve zavisi od vaseg ukusa,a i nisam dzabe zavrsio skolu za kulinarskog tehnicara a i sad upisao vishu za shefa kuhinje, da hvalim lose restorane..... :wink:
 
Negress:
Lane moje:
Negress:
ako hoces onako dobar rostilj najbolja ti je kafana kod Gere na Dorcolu! jeste da je birtija al sto se jede!
nesto ko pristojniji je "trag" italijanska hrana; prilicno je jeftino a vrlo ukusno
jel to ono u dubrovackoj?

jeste...smrc!!!! zatvorili su ga!!!

neeeee!!!!!!!!!!
jel to onaj, kadad se spustam iz kralja petra, pa sa desne strane, piljar, matori ristovic? Daleko bilo!
 
cek cek..zar nije trag u djordja jovanovica..ulicica ispod bajlonove pijace. ja bih rekla da jeste
meni se stara tresnja nije dopala zbog atmosfere moj utisak..a i majonez je leti nesto sumnjiv
ima koshava u kralja petra ali odmah ispod vasine
u dubrovackoj ima samo pekara koliko ja znam :twisted: i neki kiosci??

a koja kafana je dobra? ali bash kafana, ne restoran?
je l zna neko za herceg novi : )) pitam samo...ja sam nekad jela cevape odande ali naruchene

mada kod nas mu kafana dodje ono de se jede rostilj : )
 
jagodica:
cek cek..zar nije trag u djordja jovanovica..ulicica ispod bajlonove pijace. ja bih rekla da jeste
meni se stara tresnja nije dopala zbog atmosfere moj utisak..a i majonez je leti nesto sumnjiv
ima koshava u kralja petra ali odmah ispod vasine
u dubrovackoj ima samo pekara koliko ja znam :twisted: i neki kiosci??

a koja kafana je dobra? ali bash kafana, ne restoran?
je l zna neko za herceg novi : )) pitam samo...ja sam nekad jela cevape odande ali naruchene

mada kod nas mu kafana dodje ono de se jede rostilj : )

imas bivse rudo na krstu (danasnja dragana, ili tako nesto). skuplja se lokalna banda sa krsta (mislim na one matorce koji su obelezili bgd. pedesetih godina) i dundzere koji jedu pasulj, a sve uokvireno kockastim carsavima i mirisom rostilja! imaju dobru bastu! iza same okretnice busa 83. a iza njega, prema bulevaru, ti je kajmak (kajmakcalan). tek je to rupcaga. samo pice, ali bubnjara, drvene stolice i kockasti carsavi!!! ako si to trazila? :wink:
 
da li si sigurna?
uostalom nisam ja sektas kao neki ovde, npr. hektor!
sta mislis da jedem kada odem na koktele ili negde na rucak?
mudjutim, ako ima maslinki i ovcijeg sira pre cu to izabrati nego da jedem cevape, ali...
:wink:
 
jagodica:
ee. sindjelic.. iznad sindjelic stadiona
klasika dobar restoran, orijentisan na meso/roshtilj, velike porcije, cene ne znam da li su vishe nego u drugim.. mozda jesu malo.. oko 400-500 din mislim i na kraju su castili kolachima :) ( bilo nas je 6 ) lep ambijent, profi kelneri.. ima neka zanimljiva jela, mada mi smo jeli meshano (imali su i brizle)
meni je recimo stara tresnja bila bez veze skroz, pre nekoliko godina

Slazem se a da li je neko bio u Tihoj noci
 
H2Opolista:
najbolji restoran na svetu je Stara Tresnja na banovom brdu,plus sto dobijete najbolju hranu i to veoma obilnu da jedva mozete da pojedete i to za malu kolicinu novca, a ako volite malo luksuznije i itallijansku hranu posetite Mamamiu u resavskoj.
:roll:

NE ides ti dovoljno po kafanama druze, pa gde je tu HAJDUK, pa Sindja, pa Perper, pa Lipov lad, najlepsa basta u gradu... i tako ima toga jos!!!
 
Ako hocete da jedete devojacki san (karadjordjeva ...) ondak je tu prvi restoran S R B I J A na ibarskoj magistrali
Za dimljenu vesalicu se pobrinuo kafana kod nese ili po popularnom nazivu N S kod stadiona cukaricki.
Ako ste za Jagnjetinu tu je naravno U Z E L A C na hipodromu i P A S T U V.
Ako ste za rebarca na zaru tu je naravno H E R C E G O V I N A u Djure Djakovica.
A ko je za Zabarsku Hranu moze pomoc da zatrazi u T R A G -u.
Inace za Teletinu ispod saca se pobrinuo restoran C E D I C u Vodovodskoj a i ostala klopa mu je dobra (tu jede Zdravko Corkic)
Ima tu jos mnogo stvari a mrzime da pisem pa drugi put ide nastavak (inace od ribe se nisam najeo tako da ih i nepreporucujem)
 

Back
Top