Predložite dobar restoran

Nije Bela Stena, možda imaju objekat i tamo. Višnjica, pored Dunava.

Ma, vozio sam sam se kroz Višnjicu nedavno...postoji jedan objekat koji je bio restoran ali je zatvoren...

I ond aokrenem i svratio sam negde...jao, maykoomy, kako se zove, običan jedan splav..tačno kod marine.. tu su vezovi i tamo smo jeli ribu i rib. čorbu...vrlo povoljno, ali nije nešto reprezentativno...marina i poneki labud, taman za kuliranje..
 
Sad sam gledao mapu na sajtu i FB, radili su u maju. Nadam se da i dalje rade, potražiću ih još jednom.

- - - - - - - - - -

I u junu...evo, 25. juna Gosti su uzivali uz @sladjana_djordjevic_bucka

Treba doći pre invazije proslava, teško vikendom...ako uopšte pronađem. ( :
 
Screenshot_6.jpg
 
Sad sam gledao mapu na sajtu i FB, radili su u maju. Nadam se da i dalje rade, potražiću ih još jednom.

- - - - - - - - - -

I u junu...evo, 25. juna Gosti su uzivali uz @sladjana_djordjevic_bucka

Treba doći pre invazije proslava, teško vikendom...ako uopšte pronađem. ( :


Tamo je bolje otići u toku dana i uživati na suncu, vazduhu i Dunavu, imaju svoje čamce, ko želi da se vozika... :D

Najbolje da ih pozoveš telefonom da ti objasne, ja se sećam da smo mi dosta lutali kolima, dok nam nisu rekli neki meštani, deo puta pri kraju je bio jedva prohodan :D ali se isplatilo.
 
Poslednja izmena:
Nači, da odustanem? ( :

- - - - - - - - - -

E. sad sam se setio!

Koliko od tog doma za starce, čini mi se da sam prošao....al dođoh u nedođiju...posle 50m otprlike...pa sam odustao.

- - - - - - - - - -

Zanimljivo je to poluostrvo..što se niko nije setio da na tom poluostrvu nešto osmisli....za narod i državu...ša ima tamo uopšte?
 
E, ljudi, ne zezajte se, ne idite u to područje sami :lol: ako već idete. I namažite se nečim protiv komaraca. I ne idite kolima, jer mnogo bašti i baštica izlazi i na ulicu. I ne idite noću.

U stvari najbolje da ne idete bez turističkog vodiča. :mrgreen::hahaha:
 
"Brankovina"
Kod Pedagoškog muzeja i Rajićeve.
Poslednja odbrana starih kafana.
Mesto na kome su Branko Miljković, Dragan M. Jeremić, Žika Lazić i Božidar Timotijević osnovali neosimbolistički pokret.
Uvek ima glave u škembetu, gurmanskih tripica, pohovanih nogica...
Stolnjaci su, naravno, "karirani", kao u stara vremena.
 
Ipigenija u Resavskoj.

Bašta fenomenalna, klopa đene-đene, al čokoladni mus posle svega ebe kevu....najbolji u gradu.... Iako je vinarijin restoran, vina nisu ne znam šta... Imaju i patuljasta drveća maslina u bašti što je vrrrrlo onteresantno, al nisam imao kod koga da se raspitam koja je to vrsta i kako opstaje...ptimetno je osakaćeno drveće, al lepo..u mučenštvu svom ( :
 

Back
Top