Predložite dobar restoran

Uz obroke se dobija i to ona firma Kikkoman
A možeš i dodatno da naručiš
Wasabi je da umreš,i oči da ispadnu, znači oprez i za onog ko voli ljuto

- - - - - - - - - -

Imaju i diiiiiiivni marinirani đumbir u listićima
A znaš šta je najsmešnije-JA NE VOLIM I NE JEDEM RIBU a idem u sushi restoran:rumenko:
Al ima i sa piletinom i to odličan
 
Uz obroke se dobija i to ona firma Kikkoman
A možeš i dodatno da naručiš
Wasabi je da umreš,i oči da ispadnu, znači oprez i za onog ko voli ljuto

- - - - - - - - - -

Imaju i diiiiiiivni marinirani đumbir u listićima
A znaš šta je najsmešnije-JA NE VOLIM I NE JEDEM RIBU a idem u sushi restoran:rumenko:
Al ima i sa piletinom i to odličan

Nažalost nemaju jakitori nudle i ramen supu :(
 
Права добра кафанчина је био Видинац тј "Видин капија". Конобар који зна шта пијеш па доноси без питања, одличан роштиљ и те-ве уз који се коментарисало.

Покоја туча и локва крви али боже мој.
 
Jazzayoga  

Lovely spot for some homemade vegetarian food. Dish of the day is always great and everything is very tasty and filling.

- - - - - - - - - -

Vodila me prijateljica u neki japanski restoran na Dorcolu ali nije toga dana radio. Nasli smo u Cara Dusana jedan vege restorancic, na svakom stolu imaju po jabuku. Porucio sam sendvic sa tofuom i rukolom, nije bio los ali ni nista posebno.
 
"Tradicija" na Voždovcu, malo iznad TC Stadion
"Kuhinja", isto Voždovac, Vojvode Stepe, naspram 12. gimnazije
"Zlatar", Palilula, ne znam kako se zove ulica, znam da je malo iznad raskrsnice TE ulice i Zdravka Čelara, iznad Hunter Pub-a

Прерадовићева.

**

"Кухиња" је баш добар ресторан. Била више пута и никад се нисам разочарала.
 
Ja bih da predložim poslastičarnicu Mandarina u Gračaničkoj.

Ona nije konciprana za sedenje, već za nošenje kolača kući ili nekome na poklon . Kolači su jako ukusni sa vrlo kvalitenim sastojcima, ali ono što pleni je estetika. Svaki je malo umetničko delo rađeno u slojevima raznovrsnih tekstura, boja i oblika.

Probajte, nećete da pogrešite :)

I da...predlažem da se kupuje jedan po jedan, jer su toliko dobri da ne treba da ih mešate na brzinu. Prvo probate onaj kombinacija maskarpone, malina, pistaći pa onda redom... :lol:
 
Orasac je dobar, mlinci sa curetinom su sasvim dobri za te pare...recimo u Taverni jakovljevic na NBG su mlinci preko soma dinara...ali, istina, neko rece, dok docekas konobara...ufff
Inace, Dzakarta(Tosin bunar) je takodje odlicna
Niske cene a klopa na sasvim zadovoljavajucem nivou
Muzika uzivo...
Prava kafansko-porodicna atmosfera
 
Orasac je dobar, mlinci sa curetinom su sasvim dobri za te pare...recimo u Taverni jakovljevic na NBG su mlinci preko soma dinara...ali, istina, neko rece, dok docekas konobara...ufff
Inace, Dzakarta(Tosin bunar) je takodje odlicna
Niske cene a klopa na sasvim zadovoljavajucem nivou
Muzika uzivo...
Prava kafansko-porodicna atmosfera
i ja sam oduševljena mlincima u Orašcu:)
 
Ima li nekih normalnih restorana/kafica na Vracaru, u blizini Bulevara Kralja Aleksandra, Slavije gde je hrana normalna a cena pristojna?
Mislim na neko mesto gde se moze preko dana sesti i pojesti nesto, ne mislim na klasicne restorane sa rezervacijama
 
Poslednja izmena:

Back
Top