Predložite dobar restoran

Uglavnom se krecem po Zemunu. Moji predlozi su sledeci:

1. Splav-restoran "BAHUS" - klopa je fantasticna, riblji specijaliteti su im neprevazidjeni. Usluga je dovoljno dobra a i covek se oseca prijatno u drustvu koje ide na taj splav. Znaci nema dece i napaljenih momaka. Vina nisu losa mada im je veliki izbor tako da covek mora da posveti vise veceri da bi osetio ukus svakog vina. Preporuka - penusavo vino "Prosecco bello". Komercijalno ali veoma ukusno uz ribu. Jedina mana su cene. Skup splav, mnoooogoooo skup splav. Jedan od najskupljih u gradu. Tacno iza hotela Jugoslavije.

2. Restoran "Rijeka" - klopa je dobra, usluga savrsena. Slatke devojke serviraju jela, tipova nema. Cene su visoke a porcije za moj ukus nesto premalene. Isto riblji restoran, ali isto tako imaju odlicna mesna predjela. U svakom slucaju vredi posetiti. Restoran se nalazi na Gardosu. Adresu ne znam.
 
Definitivno nesto novo, odnosno relativno novo, restoran talijanske kuhinje, ali bez pizza, vec mediteranska jela i paste. Usluga 10, hrana fenomenalna , enterijer prijatan, ljudi koji dolaze kultivisani i normalni, a sve to u Cara Lazara 11 italijanska kuca La forchetta ili u prevodu viljuska. Ko svrati prijatnoo mu bilo, ja sam tamo vec inventar.[/b]
 
Da rezimiramo...

"AMICA"
Skadarska 40c (ulaz iznad "Ex-džungle)
radno vreme: 10-02h
tel. 011/3345-100

"AMICA 2"
Mišarska 7
radno vreme: 10-24h
tel. 011/3234-776

"CASPER"
Paunova 14b, Banjica
radno vreme: 08-23h
tel. 064/2770-832

"CREPES"
22. oktobra 27b, Zemun
radno vreme: 09-01h, subotom 14-01h
tel. 064/1112-557

"GUGI" <---- PREPORUKA!!!
Karnedžijeva 7 (prekoputa TMF-a)
radno vreme: 09-24h
tel. 011/3246-943

"MAMBO KINGS" <----- PREPORUKA!!!
Save Kovačevića 59, Zemun
radno vreme: utorak-subota 10-24h, nedelja 15-23h
tel. 063/341-538

"PINOKIO"
Karađorđeva 14, Zemun (ugao sa Đure Đakovića)
radno vreme: 10-01h
tel. 063/7121-314

"PORTALEGRE" <---- PREPORUKA!!!
Ilije Garašanina 22a (ispod kluba "Bus")
radno vreme: 11-03h
tel. 011/3342-446

"ŠTA-ŠTA"
Bulevar Kralja Aleksandra 265a (kod Cvetka)
radno vreme: 09-02h
tel. 063/8985-450

"ZVRK"
Vojvode Stepe 103
radno vreme: 09-24h
tel. 011/496-228, 064/2454-826




Uostalom, posetite www.palacinke.co.yu, tamo cete naci "sve sto ste zeleli da znate o palacinkama, a niste imali koga da pitate..."

Sajt je u fazi izrade/redizajna, ali sadrzace preko 200 recepata za slane i slatke palacinke, kao i spisak preko 50 palacinkarnica u Beogradu plus u svim vecim gradovima u Srbiji...

Prijatno!!! :)
 
1. Tri šešira u Skadarskoj 29 jeste da je stari restoran, ali uvek imaju provereno ispravnu i OK klopu i vrhunsku uslugu.
2. Topčiderska noć na Senjaku, ambijent nije loš,mada moram da priznam nisam tamo bio već duže vremena.
3. Rubin isto nije loš.
4. Dva Jelena imaju definitivno najbolju uslugu u flambeu i taverni ( zasebni delovi istog restorana, ali pod zemljom, jedan ispod drugoga ).
 
goodday:
Kelis:
Jedno pitanjce...
Novi libanski restoran...gde se nalazi...da li neko mozda zna tacnu adresu?
Hvala unapred
:P
ok.....NE IDI TAMO...
ljudi ni ne znaju kakva je njihova klopa i idu samo zato shto je novo i "fancy"....a zapravo je njesra

Svasta, hrana je ukusna, a i skoro da je autenticna, sto nije slucaj sa mnogim restoranima nacionalne kuhinje egzoticnih zemalja.
 
maja mala mama:
1.Fransh,sve do detalja osmisljeno a cene pristojne.Usluga extra,divna basta.
2.colonial Sun,na Senjaku...odlican i vrlo koncizan meni ali za svakog ponesto.Cene takodje vrlo pristojne.Vecerate u restoranu divnog enterijera a pice vam posle klope mogu posluziti pored bazena...
3.Langouste,bivsa Skoljka,riblji restoran sa najlepsim pogledom.Skupo ali odlicno,u poredjenju sa Portom,mnogo exclusivnije a cene slicne.
4.Daca na Karaburmi,uvek sveze i odlicno ali ponekad vrlo glasna muzika pa je basta bolje resenje.
5.Klub knjizevnika,krempite neprevazidjene...
6.Potkovica za one koji vole konjske specijalitete sa naglaskom na FENOMENALAN tartar biftek.
Stvarno ne znam kako mi je promaklo da pomenem "KAPRIC"u Kralja Petra,najbolji italijanski restoran u gradu,sa fenomenalnim enterijerom,i jos fenomenalnijom kuhinjom.Obavezno za desert Tiramisu ili kolac od jabuka...bez konkurencije...
 

Back
Top