Predložite dobar restoran

Pink je na Ceraku a Priroda u Batutovoj 11 na Zvezdari, maločas smo se vratili odande.Ja sam jela "šumske patuljke"-pečurke sa tofu sirom i koprivu sa povrćem i kukuruzom a moj muž "rapsodiju u crvenom" integralne špagete sa crnim i belim lukom, pečurkama i bosiljkom.
Something complitelly different...
 
Najbolji restoran u kome sam ikada bio definitivno Indijski....u Ljubickoj 1B...

Hrana je extra. Devojka je ovde jedna spomenula da je hrana ljuta. Sve je na Vasem izboru. Mozete uzeti i nesto manje ljuto. Ja ne volim preterano, ali sam izabrao stvarno nesto mnooogo dobro...
Ortakinja i ja smo jeli za nekih 2000 dinara sledece:
Corba (1 porcija, koja je toliko velika da smo je podelili, tako su nam i preporucili)
2 salate, egzotik i neka druga sa medom ...fenomenalne su (Sacinjene su od raznih biljcica izmedju ostalog nekog semenja , indijskih zacina)...
Kao glavno jelo smo uzeli dva jela i to bih svima preporucio...Chicken Tika , tako nesto i drugo je neko jelo , ne znam kako se zove, ali trazite Piletinu u kokosu ...znaci FENOMENALNO! U tom sosu su i indijski orasi, znaci perverzija!Uz to smo pili neka skuplja pica! E da...da ne zaboravim, obavezno uzmite razeni hleb. To im je kao neki specijalitet. Ima 4,5 vrsta...Vredi svaku vrstu uzeti i ozdrati se!

Jedna napomena: Ako ovde idete nemojte da odete u Ljubicku 1... nego u 1b....Svi se zeznu , zato sto misle da je to pored, u stvari je to skroz sa druge strane mosta. Pitajte gde je frizerska skola.Ovaj restoran je iza nje!
 
Pink je super, samo malo daleko. Porto je odlican, imaju sjajna predjela.
Ne bih se slozila za libanski reskoran, hrana je autenticna, atmosfera prijatna.
A opet, mislim da je Bankok bas imao losu hranu, veze nema sa Thai hranom.
Od kineskih mislim da vredi ici samo u Peking, mada tamo i nije autenticna hrana, ali kao i u vecini kineskih restorana u Evropi, morlali su da prilagode ukusu ovdasnjeg stanovnistva svoju kuhinju.
Daca je dobar restoran, imaju ljubazno osoblje i dobru hranu. Sto se tice cekanja, to je valjda normalno.. nije strasno cekati pola sata.
Orao ima izuzetan odnos cena/kvalitet. A i super je ukoliko zuris.
Ja bih preporucila, recimo, restoran mediteranske kuhinje koji se nalazi u 27. marta, kod postanske stedionice, u atriumu.
 
jagodica:
jel trazite od kelnera da vam zapakuju hranu ako ne mozete sve da pojedete? ili vas je blam
najnajnajbolji restoran je Srbija na ibarskoj magistrali tu je po meni sve najace,a i po ostalima koji su bili jer je uvek puno, porcije su ogromne i to stvarno ogromne tako da je svima savet da naruce pola i to je uglavnom i praksa svih koji dodju jer jer vrlo tesko sve pojesti iako je vrhunski rostilj samo se topi neverovatno e tu kad narucis celu porciju obavezno ti zapakuju jer su svesni da retko ko moze da pojede sve sto nosi puna porcija,a i moj ti je savet to praktikuj(da ti spakuju) svuda jer to uopste nije blam ti narucis tvoja je volja sta ces dalje stim sto narucis i da cinis pa u krajnjem slucaju neko voli da jede cesce a po manje kako u restoranu mogu da znaju da ti nisi jedna od tih ?
 
Tamarella:
E, ljudi, gde se nalazi restoran Trebeka? Cula sam za njega pre vise meseci ali nemam pojma gde je...help?!
I da li neko zna kakve su cene u Byblosu?
Byblos - pristojne cene a obilno je npr nas dvojica smo bili i za nekih 1600 se otkinuli ima nesto ti donosi u etapama po tri puta ma strava je prosecne cene kao i na ostalim mestima
 
Nina2:
minasweet:
Bila sam u novom libanskom, ne dopada mi se hrana, servis je usporen do bola. 40 min za glavno jelo. Strasno!!
Tajlandski(Bankok) je bio odlican, ali su se negde odselili i ne znam gde su
Kineski su mi nekako udaljeni a u Ludoj kuci imaju samo klasicne buckurise
Mc Donalds je prava stvar..
Kod Dace sam cekala pola sata da me usluze a hrana nije nesto. Jakna mi se usmrdela na kuhinju..
Interesuju me vise nasi domaci restorani
Preporucujem Orao u 29. novembra, ali u suterenu..svira klavir, usluga odlicna, cene jos bolje, jako prijatna atmosfera
Stara visnja je poznata po niskim cenama i velikim porcijama... da li je neko bio u Pinku u Zarkovu?
Kakav je Porto, riblji restoran?


Porto je super ali nevidjeno skup!

Nekoliko trovanja u poslednjih par dana u "super" Portu, toliko o njemu.
Jednom sam bio u "Bevandi" i dopalo mi se sve osim cena ( ne bih o njima ) i malog prostora...
Probaj sa restoranom " Tabor",ni tamo nije lose.
Pink je na prvom mestu ( apsolutan je u svakom pogledu )
 
Pazi, nemam pojma kako se zove,ali imaju najbolje lazanje u gradu.Nalaze se u ulici ispod Bajlonija-znaš ona mala nikakva.Praktično su na raskrsnici Francuske i te ulice-kad gledaš od Francuske-iza pumpe se vidi njihova ograda.Ulaz je iz te male uličice stepenicama nizbrdo.
Obavezno proveri :!: Ljudi spremaju sve živo a cene su im ok(neverovatno ali su kuvali čak i kupus :shock: )

:D Saznala sam zove se TRAG
 
minasweet:
Bila sam u novom libanskom, ne dopada mi se hrana, servis je usporen do bola. 40 min za glavno jelo. Strasno!!
Tajlandski(Bankok) je bio odlican, ali su se negde odselili i ne znam gde su
Kineski su mi nekako udaljeni a u Ludoj kuci imaju samo klasicne buckurise
Mc Donalds je prava stvar..
Kod Dace sam cekala pola sata da me usluze a hrana nije nesto. Jakna mi se usmrdela na kuhinju..
Interesuju me vise nasi domaci restorani
Preporucujem Orao u 29. novembra, ali u suterenu..svira klavir, usluga odlicna, cene jos bolje, jako prijatna atmosfera
Stara visnja je poznata po niskim cenama i velikim porcijama... da li je neko bio u Pinku u Zarkovu?
Kakav je Porto, riblji restoran?
Porto je dobar ali skup.Srbija na Ibarskoj magistrali je za gladne a Lava Bar je nov dobar i skup
 
Restoran"Sindjelic"odlicna hrana uz fantasticnu uslugu.Suteren restorana"Orao"ima prelep ambijent uz romantik atmosferu.Takodje imaju jako pristojne cene."Luda kuca" - kineska na brzinu OK.Ambijent nula,uz gomilu plocica svuda okolo.Osecaj kao da rucate u kupatilu."Trag"ima velike porcije solidnog kvaliteta.(Mana) racunajte da ce te cekati dugo dok vam ne nadju slobodan sto. Restoran "Locanda la casa"50m od hotela "Slavija" ima fantasticne paste uz bruka ambijent.Kafe restoran "Underwood"u Vasinoj ima dobre Fussili(sa ne znam cime).Za romanticne duse restoran"Kalemegdanska terasa"pravo mesto.Vreme odlaska - pred zalazak sunca.Klopa odlicna."Frans"uvek odlican.Dorian Grey samo dobra predjela ostalo - lose.Brod"Dijalog"zubatac na zaru odlican.Usluga odlicna takodje.Brod"Argument"losa dimljena pastrmka.Pica"Hut" - formirajte sami picu to je najbolja varijanta.Inace nemaju veze sa americkom picom Hut."Stara tresnja" najzilavija dimljena vesalica koju sam u zivotu pojeo."Stara Stenka" konobari katastrofa.Hrana se ceka po 45 min.Hrana je doduse stvarno ukusna.
 
1.Fransh,sve do detalja osmisljeno a cene pristojne.Usluga extra,divna basta.
2.colonial Sun,na Senjaku...odlican i vrlo koncizan meni ali za svakog ponesto.Cene takodje vrlo pristojne.Vecerate u restoranu divnog enterijera a pice vam posle klope mogu posluziti pored bazena...
3.Langouste,bivsa Skoljka,riblji restoran sa najlepsim pogledom.Skupo ali odlicno,u poredjenju sa Portom,mnogo exclusivnije a cene slicne.
4.Daca na Karaburmi,uvek sveze i odlicno ali ponekad vrlo glasna muzika pa je basta bolje resenje.
5.Klub knjizevnika,krempite neprevazidjene...
6.Potkovica za one koji vole konjske specijalitete sa naglaskom na FENOMENALAN tartar biftek.
 

Back
Top