Predložite dobar restoran

ee. sindjelic.. iznad sindjelic stadiona
klasika dobar restoran, orijentisan na meso/roshtilj, velike porcije, cene ne znam da li su vishe nego u drugim.. mozda jesu malo.. oko 400-500 din mislim i na kraju su castili kolachima :) ( bilo nas je 6 ) lep ambijent, profi kelneri.. ima neka zanimljiva jela, mada mi smo jeli meshano (imali su i brizle)
meni je recimo stara tresnja bila bez veze skroz, pre nekoliko godina
 
-Restoran "Dubočica" u Zemunu, ulica Rade Končara, za ljubitelje najboljih pilećih krilaca na žaru u gradu,
-Brod-restoran "Mag", luksuznije opremljen, sa dosta ribljih specijaliteta
-riba, sa malo manje luksuza: "Šaran"(fantastična riblja čorba, Smudj Orly...), splav "Paša" na dunavu, za domaćinsku klopu
- brod-restoran "Dijalog" na Savi, kod ušća, najbolja salata od morskih plodova
- "pizza HUT" bivsi restoran "Pod Lipom" - fantastične italijanske paste...
eto, na brzinu :)
Prijatno!
 
UBEDLJIVO NAJBOLJE PALACINKE SU U PALACINKARI AMIGO U NARODNOG FRONTA. NAPRIMER ONE IZ KEOPSA SA TERAZIJA IM NISU NIKAKVA KONKURENCIJA. A UOPSTE NE STEDE: AKO UZMETE RECIMO EUROKREM I PLAZMU (MOJA OMILJENA) NAPUNICE JE DO VRHA. DEFINITIVNO IH MORATE PROBATI.
 
Jovaana:
E,IMATE STRAVA!!!! PALACINKE KOD PETE BG-SKE GIMN...KAD SE KRENE KA BUSU....KA MARKOVOJ CRKVI....MNOOOGO SU DOBRE!SLATKE SU PREPUNE ,ZAVISI STA VOLITE...RETKO KO USPE DA POJEDE CELU SLATKU...A SLANE SU MNJAM MNJA UKUSNE!E NJIH MOZETE I VISE!hehe probajte stvarno su dobre! pozz svima :wink:
ba bus i markova crkva su u dva razlicita smera od pete,ocu da idem tu da jedem palacinke gde je to tacno :cry:
 
ender:
Jovaana:
E,IMATE STRAVA!!!! PALACINKE KOD PETE BG-SKE GIMN...KAD SE KRENE KA BUSU....KA MARKOVOJ CRKVI....MNOOOGO SU DOBRE!SLATKE SU PREPUNE ,ZAVISI STA VOLITE...RETKO KO USPE DA POJEDE CELU SLATKU...A SLANE SU MNJAM MNJA UKUSNE!E NJIH MOZETE I VISE!hehe probajte stvarno su dobre! pozz svima :wink:
ba bus i markova crkva su u dva razlicita smera

ko dupe i oko :roll:
 
Palachinka-Man:
Keops splav vise ne radi, premesteno je na Terazije, a palacinkarnica Pinokio je u Zemunu , u Karadjordjevoj ulici, blizu pozorista Lutaka Pinokio.
Prijatno :lol:

Splav Keops, nije radio preko zime, ja sam se gadno zeznuo tamo sredinom januara krenuo da ruckam... kad ono nemaaaaa....

Medjutim prosle subote sam prolazio tuda... i vidim da su otvorili opet Keops splav tako da jedva cekam da navatam malo vremena pa da skoknem tamo.

Moja omiljena je broj 14. na splavu Keops.
 
DA REZIMIRAMO:
- PINOKIO (ZEMUN)KOD POSTE U KARADJORDJEVOJ
- CREPE`S KOD PINKIJA U ZEMUNU
-ZELENI VENAC (PODZEMNI KA MOSKVI)centar
-KEOPS (TERAZIJE, PORED PEKARE TOMA)centar
-TOTO (ZEMUN PRVOMAJSKA)
-KASPER (TRZNJAK BANJICA)
- AMIGO (NARODNOG FRONTA)centar
 
e znate sta mozda vredi probati..u ruskom domu sada ima restoran sa ruskim specijalitetima mene bash privlace :) ima nekih palacinki s kavijarom hehehe i neka jela od ribe...ima svasta i zanimljivo zvuci :)ne vidim da ima kolaca i mislim da cene nisu neshto vece nego na drugim mestima (ali pretpostavljam da i nisu neke XL porcije)
 
Kratko i jasno:
1. "Srbija" - na ibarskoj magistrali posle lipovica (mislim da nije daleko u odnosu cena/porcija/kvalitet).
2. Restoran "Dačo" - na Karaburmi, stara srpska kuhinja, na stari srpski nacin, u pravom ambijentu! (dovoljno je pomenuti imena gostiju Kostunica, svi moguci politicari, svi moguci ambasadori, poynate licnosti....)
 
"La Costa nuova" - na Senjaku /na mestu stare La Coste/ - sve vrste jela. Sta god da uzmete, bozanstveno! Kosta, vise nego prosecno, ali vredi.
"K2" - Zemun, Dzona Kenedija - super kvalitetno i obilno sa pristojnim cenama.
"Prolece" - na Toplicinom vencu. Ljudi, najbolji biftek u gradu!!! Cene, vrlo popularne za izuztean kvalitet.

Prijatno i sve najbolje :D
 

Back
Top