Rakovi i Racice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Misstq

Obećava
Poruka
54
Vidim ovdje svi pisu o drugim znakovima,a mi se ne pominjemo nigdje.Sta mislite o rakovima-racicama,s kim se najbolje slazu,sta su im vrline,a sta mane....itd?,koji je idealan znak partnera???Ja mislim da smo mi jako cudni znakovi,pogotovo kad su emocije u pitanju.Kad volimo,volimo ludo,a ipak to ili krijemo ili pokazujemo na posve pogresan nacin....
 
Vidim ovdje svi pisu o drugim znakovima,a mi se ne pominjemo nigdje.Sta mislite o rakovima-racicama,s kim se najbolje slazu,sta su im vrline,a sta mane....itd?,koji je idealan znak partnera???Ja mislim da smo mi jako cudni znakovi,pogotovo kad su emocije u pitanju.Kad volimo,volimo ludo,a ipak to ili krijemo ili pokazujemo na posve pogresan nacin....
Čisti dokaz koliko smo ludi:lol: Ima par tema o rakovima, ustvari o marsu i raku iedna o muškim rakovima, ali koliko ja vidim oni baš i ne zalaze na astrološke forume pa je vrijeme za nešto o račicama:D Da odma raščistima da muške rakove ne volim jer su nježnice koje se prodaju pod macho face, to mi je dvolično i odbojno. Za račice mislim da su puno jače nego što se čine i pretstavljaju. Vrline su im mnoge, ali i mane. Od mana bi istakla to što se stalno vraćaju u prošlosti i tako zeznu puno dobrih stvari u sadašnjosti. Od vrlina neću ništa jer će bit da se hvalim:wink: Idealni partner nam je škorpion i onda dugo ispod njega na listi nema nikoga. Mada se ja osobno najviše na ofce palim:oops:
 
Vidim ovdje svi pisu o drugim znakovima,a mi se ne pominjemo nigdje. Sta mislite o rakovima - racicama, s kim se najbolje slazu, sta su im vrline, a sta mane....itd? koji je idealan znak partnera??? Ja mislim da smo mi jako cudni znakovi, pogotovo kad su emocije u pitanju. Kad volimo, volimo ludo, a ipak to ili krijemo ili pokazujemo na posve pogresan nacin....

Volim Rakove. :D U svakom smislu. :lol:
Jako ste mi dragi!
I naravno, moram da budem subjektivna -
- mislim da se najbolje slazhete sa Devicama, ali
chini mi se da isto tako, veliki broj Rakova ima
naklonost Shkorpija.
"Kad volimo, volimo ludo, a ipak to ili krijemo ili
pokazujemo na posve pogresan nacin..
"
Ovo mogu i da potvrdim! ;)
 
Vidim ovdje svi pisu o drugim znakovima,a mi se ne pominjemo nigdje.Sta mislite o rakovima-racicama,s kim se najbolje slazu,sta su im vrline,a sta mane....itd?,koji je idealan znak partnera???Ja mislim da smo mi jako cudni znakovi,pogotovo kad su emocije u pitanju.Kad volimo,volimo ludo,a ipak to ili krijemo ili pokazujemo na posve pogresan nacin...

znaci ja sam ovakva zbog mog horoskopskog znaka?! uvjek pokusavam da promjenim to kod sebe, a uvjek uradim isto ili gore... ima li lijeka ovoj bolesti? :)
 
Koliko ja znam rakovi su vrlo, vrlo posveceni svojoj porodici i svom domu. Vrlo su pozrtvovani kada su u pitanju njihovi bliznji. Nema nista bolje nego imati mamu koja je rak, kao sto je slucaj kod mene :)
 
hahahhaha .... pa dobro znaci blago se nekoj mojoj buducoj djeci :)...a inace to je tako,bar kod mene.Veoma se zrtvujem za ljude koje volim,i uvijek nekako na kraju ispadnem najgora,valjda zbog te nase prevelike briznosti,ili rakovske preosjetljivosti.Slazem se sa StOrMyGiRl da se sa djevicama super slazemo...sa muskim,da napomenem...zenske djevice su opasne i prefrigane,nekako previse izmisljaju i lazu,bar sve i jedna do sad koju sam upoznala.Sa curama u znaku blizanaca se takodje super slazem.U ljubavi me najcesce i najbrze privuku jarcevi...Sto se tice skorpija,jos nijednog muskarca u znaku skorpije nisam upoznala...nadam se da cu nekada imati kakvu skorpijicu u svom zivotu,cisto da provjerim price :D-
Sto se tice ljubavi,moramo se malo osvijestiti.ne smijemo biti tako osjetljivi,i moramo poceti pokazivati emocije :) inace propast...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top