Plata Maticara?

I mene zanima isto kako se postaje :) mada za tako malu kintu ne isplati se raditi kada vec imas fax!hm? A inace maticar vodi sve maticne knjige i isto npr ako zelis da promenis ime odes pravo njemu
 
Ako si već pravnik..... matičari rade u opštini, opština je organ lokalne samouprave, česte su sistematizacije radnih mesta, ako već nemaš posao možda nije loše zaposliti se, steći malo iskustva i kontakte, pa sačekati priliku i preći na adekvatnije radno mesto, u skladu sa stručnom spremom.
 
Hvala na prosvetljenju da maticari rade u opstini i...:) toliko znamo.A inace jos mi nije frka za posao s' obzirom da sam jos apsolvent!Cisto me je interesovalo koju strucnu spremu imaju maticari-vrstu i stepen!
 
Hvala na prosvetljenju da maticari rade u opstini i...:) toliko znamo.A inace jos mi nije frka za posao s' obzirom da sam jos apsolvent!Cisto me je interesovalo koju strucnu spremu imaju maticari-vrstu i stepen!

nije prosvetljenje, nego sled stvari: opština/lokalna samouprava/česte sistematizacije radnih mesta.
trebalo je na startu teme da napišeš tačno ovo što te zanima: koja je stručna sprema potrebna? srednja.
ovako je ispalo da zelis da se zaposlis kao pravnik na radnom mestu sa srednjom strucnom spremom, zato sam onako i odgovorio.
 

Back
Top