e sada....

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
idem da spavam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dovoljno sam bila bezobrazna, luda, blesava, vulgarna, grozna i kakva sve ne, danas. jel tako? ajde da cujemo primjedbe :p

ps. ako neko nesto ima lepo da kaze, molim samo velikim slovima:P. komentari tipa: ovaka-si-onaka-si bez obrazlozenja ne prihvacamo na ovoj temi :P.

ps. el vam jos nesto nije jasno el da idem da spavam?

ps..juuuuuuuuu, nisam normalna :roll: :lol::lol::lol:
 
Idem i ja da spavam, mrtva sam, ko da sam ja drzala koncert, hebote!
Fotke sutra. :-P

Laku noc!

connie_4.gif
 
A, sta, jbt, otvorila si temu da bismo ti mi kao rekli sta mislimo o tebi? :| Wtf? :?
Ovo je ono sto bi Rile rek'o popularizacija sebe (mislim)...

dano, sto se primas???
tema je rezultat trenutne rezignacije. tacnije, trebalo je da glasi: izvucite me odvadeeeeeeee!!!!!!!!!!!

el razumes?

ps. cudi me da nije zakljucana :roll:
 
sad ovako kad gledas u monitor...
u gornjem desnom uglu imas jedan iksic
i tu klik
i nema vise
trenutne rezignacije
spasena si
izvucena odavdeeee
 
o, devla, devla... e, sada... bas nesto razmisljam... jel ste primetili vi koliko cesto ljudi trose svu svoju energiju na neke nebitne stvari? mislim... i ako se govori o problemima, opet se nesto krije... a svi su u fazonu da nece preko svoje reci... dok ne dodje gusto... a onda gaze sve sto su rekli... ja sam rek'o da necu... i ostao sam na istoj poziciji... iako sam, mozda, u najgoroj situaciji sto se biranja tice... al' necu... il' jesi, il' nisi.. ili, kao sto mi pepe posalje poruku u 4 ujutru u kojoj pise: ja sam to ucinio na svoj nacin... i vise od toga... slusa sinatru... bolje da prestanem sad...
 
o čemu se ovde radi
osim što pile bilduje mišiće
i onda kada ga navataju i ispeku
ja ću sedeti gledati u batak
i reći
"a do juče je bezbrižno trčalo i kjucalo semenke"
i onda ga neću pojesti
meni tih životinja baš žao
 

Back
Top