Treća beogradska gimnazija ( III beogradska gimnazija)

@Sanja92
ne mora da znaci...imam druga koji je extra pametan za njegove god...moje je godiste upisao je 3 cinimi se jeste...ne pipa knjigu samo eto povremeno procita da ukapira...evo recimo u osnovnoj u toku zadatka za vezbanje na casu i sad ono kao da pomnozimo trocifreni i dvocifreni br preko digitrona ili da brzinski da ne gubimo vreme on decko bre pre svih u glavi izracuna za vrlo kratko vreme svega nekoliko sekundi...zvali smo ga digitron...dobro u nekim slucajevima i pomnozi na listu postupno....ima pametnih ali opet ima i strebera naravno...
 
Ljudi su puni predrasuda sto se tice ove skole.Isti zive u ubedjenju da je ovu skolu tesko upisati,a lako zavrsiti.Sto je neko streber ako je imao 100 bodova?Covek jednostavno zna sta zeli,a usput moze da nadje i vremena za druzenje(ne svi,al...).Ne vidim ista lose u tome..A,ta prica da ju je lako zavrsiti je smesna.Svi ti ljudi koji su upisali III-u,znaju sta su upisali,pa se shodno tome tako i ponasaju.Trude se,uce,informisu,zato u toj skoli ima jako malo vrlo dobrih.To ne znaci da je lako.Gluposti.
Ima i ona prica da u trecu idu samo mamina i tatina deca,burzuji,snobovi.Al' ovo je Srbija,i ljudi ce jos jako dugo ziveti sa predrasudama i u omalovazavanju ljudi koji su,po obrazovanju,bodovima,lepoti ili cemu god bolji od njih.Kao i u svakoj skoli,na svakom poslu,uvek se nadju neki streberi,ljudi koje zanima samo i iskljucivo knjiga,postoje burzuji koji gledaju ko kakve patike nosi i slicno,ali to u svakoj skoli postoji.Ova gimnazija se ni po cemu ne razlikuje od ostailh,osim sto ju je najteze upisati.
 
Ljudi su puni predrasuda sto se tice ove skole.Isti zive u ubedjenju da je ovu skolu tesko upisati,a lako zavrsiti.Sto je neko streber ako je imao 100 bodova?Covek jednostavno zna sta zeli,a usput moze da nadje i vremena za druzenje(ne svi,al...).Ne vidim ista lose u tome..A,ta prica da ju je lako zavrsiti je smesna.Svi ti ljudi koji su upisali III-u,znaju sta su upisali,pa se shodno tome tako i ponasaju.Trude se,uce,informisu,zato u toj skoli ima jako malo vrlo dobrih.To ne znaci da je lako.Gluposti.
Ima i ona prica da u trecu idu samo mamina i tatina deca,burzuji,snobovi.Al' ovo je Srbija,i ljudi ce jos jako dugo ziveti sa predrasudama i u omalovazavanju ljudi koji su,po obrazovanju,bodovima,lepoti ili cemu god bolji od njih.Kao i u svakoj skoli,na svakom poslu,uvek se nadju neki streberi,ljudi koje zanima samo i iskljucivo knjiga,postoje burzuji koji gledaju ko kakve patike nosi i slicno,ali to u svakoj skoli postoji.Ova gimnazija se ni po cemu ne razlikuje od ostailh,osim sto ju je najteze upisati.

:arrow: Bravo!
 
Prvi si pocheo da me prozivas...i ako tako nastavish videcemo sta ce biti...ja samo dajem sv0j komentar-na to imam pravo!!!!

Da li je ovo pretnja?

Nemash pravo na izlaganje sopstvenog mishljenja, ukoliko njime nekoga vredjash. Ubdutje te molim da ne polemishesh o predrasdama, predra si ovd izrazila koliko je tvoje razmishljanje nezrelo, povrshno i, povrh svega, besmislno.
 

Back
Top