STA VAS PALI?

gruja_bg

Zainteresovan član
Poruka
102
ZELIM TE.jpg


STA VAS NAJVISE PALI U SEX-U?
 
Hm .. jednom sam na nekom drugom forumu napisala sta me pali, pa da ne pisem ponovo.

C/P

Samo me kita pali, ne i telo. Imala sam likove sa izvajanim telom, ali malim ili nefunkcionalnim kurcem i naravno da nisam bila napaljena. Dok, recimo, kad vidim onako veliki, pechurkast, mocan - e, odmah pozelim da ga imam u sebi.

Dodir me pali, na dodir padam. A opet, ne dira me svako na nachin kako mi odgovara. Nechiji dodir me ostavlja hladnom, a nechiji me baca sa kreveta, bukvalno.

Pale me i poljupci, obozavam da se ljubim, mogu satima to da radim i da mi ne dosadi. Naravno, ne sa svakim. Volim da prislonim poluotvorene usne i da dishemo zajedno istim dahom, pa zatim da polako, nezno usnama obilazim svaki kutak lica, pa da jezikom polizem nos, obraze, chelo, pa da liznem njegov jezik, malo ga posisam, dam mu svoj da ga sisa, pa opet nezno, polako, usnama preko usana, pa uhvatim gornju usnu i sisam dok on sisa moju donju usnu.. pa opet jezik, brzo dodirivanje vrhovima jezika, pa jedan dubinski poljubac, pa opet hvatanje njegovog daha mojim usnama..

Pali me i pogled, kad me nekako bezobrazno pogleda, kad me izaziva pogledom.

Pali me drkanje, kad ga posmatram kako razvlachi kitu od polaganih pokreta rukom, pa brze i brze. Jos ako pritom dohvati i jaja, ili mazi svoj stomak - raspametim se.

Pale me njegovi uzdasi i grchevi tela, stenjanje, volim da slusham, ne volim kad neko cuti kao zaliven.

Volim kada me gledaju dok drkam i josh mi govore 'drkaj tu svoju picu, trljaj je, takoooooo'

Volim da drkamo zajedno i da me udara kurcem po licu i povremeno stavi glavic na moj pruzeni jezik, ili da ga ja uvucem u usta i malo sisam, a onda da me opet dodiruje glavicem po obrazu.

Volim da mi lize klit. i ka-ra me vibratorom, dok mu je druga ruka na mojoj bradavici koju jako steze. Za to vreme ja svojim rukama razvucem pichkicu i takodje mazim sta dohvatim od njegovog jezika koji tuda kruzi.

Volim kad mi lize chmar.

Volim da se smenjuju zestina i neznost. Volim da me udara po guzi, butkama, pici. Da jako steze moje butine, ruke, guzove, grudi. Da snazno zavrce bradavice i da me ne pita da li me boli, jer ja jauknem kad bash zaboli. Volim da uhvati moju kosu i snazno povuce unazad, da me tako drzi na distanci dok me bezobrazno gleda. Od toga bukvalno shiznem, pochnem da se otimam, grebem, chupam, grizem.

Volim da stavi ruku ispod moje pic.e dok sedim na sholji i piskim. Ili da udjemo u kadu i piskimo jedno po drugom.

Volim da pregledam po-rno sajtove i drkam, dok on stoji iza mene i mazi mi grudi, ljubi vrat i ushi, a tvrdim kurcem udara u moja ledja.

Volim da udjem u kadu i drkam vodom klit. dok me on kara prstom u guzu, ili kurcem u pic.u.

Volim da se vatam na javnom mestu, da se ljubim na sred ulice, da vatam za ku-rac, guzu, dok setamo jedno pored drugog drzeci se za ruke.


Ovo nije sve ali dalje su perverzije.. ;)
 
Nego...vesela...najbolje je da zapocnes kurs seksualnog obrazovanja za forumasice....ili kako forumasice da zadovolje forumase.....:lol: napisi i knjigu...evo ja cu da ti budem menadzer...:lol:

Bilo bi to dobro ctivo...:D:p
 

Back
Top