Perverzni ginekolog

Da. Desilo mi se jednom...tip mi je prepisao 20 inekcija i insistirao da mi ih on daje a ne sestra...nasamo..pa kad je pocheo da shtipka i da se nabacuje poslala sam mu muzza da mu objasni i otishla kod drugog ginekologa koji mi je rekao da su te inekcije bile potpuno nepotrebne.
 
uh... Pipi, koja priča =(

Ja sam nekako uvek kapirala da muški ginekolozi ne gledaju "tako" na svoje pacijentkinje. U stvari, pitala sam se da li i kako f-cionišu i izvan ordinacije... mislim, da li se zasite gledanjem, ili razne stvari vide pa im se smuči.. ne znam. Baš mi je sve ovo tužno i gadnjikavo (mada i nisam sasvim ubeđena da je istinito - previše napadno bwe; ako je svarno tako bilo čoveka treba hospitalizovati, a sve koji su tome kumovali spaliti)
Ja lično sa njima imam bolja iskustva nego sa ženama.
 
Najpre sam i ja pomislila da je devojka preterala, nema se u tim godinama mnogo iskustva sa pregledima, a ginekolog zaista pipa i grudi, pa se devojche mozda prepalo da je ovaj vata .. ali ako je tachno da joj je slao poruke (Rado bih, ako si za ...) onda tu nema dileme.
 
Uostalom...nikakva razlika od onog pandura koji mi je na poligonu kada sam polagala vozznju rekao da necu polozziti ako ne odem s njim negde na piche...ili onog masnog shto je trebao da me zaposli pa mi rekao da mi je u opisu radnog mesta (za prevodioca!) da zadovoljim sve shefove i pocheo da insistira da idemo u hotel Yugoslavija...
 
...ili direktora one osnovne shkole u kojoj sam radila privremeno...shto me presreo u hodniku shtipnuo za obraz i rekao da dodjem vecheras kod njega da razgovaramo o tome da me zaposli za stalno...ili profesora kod kog sam trebala da polazem diplomski koji mi je predlozzio da to radim kod njega u njegovoj vikendici...
 
Mene je pitao da li mislim da je nezan, jer ga je prosla pacijentkinja bas hvalila..pa mi je delio komplimente kako sam zgodna, bla, bla...nije mi bilo prijatno, samo to znam, ton njegove price nije bio nikako primeren profesionalizmu, kao ni pogledi...grrrrrrrrrr
Mojoj mami je najbolji prijatelj ginekolog, bas joj zavidim...
 
Moze to i drugachije, recimo, da joj pridje na dan kad izlazi iz bolnice pa da je pita za sastanak. Ako mu se toliko dopala .. a ne da je startuje u bolnici koristeci svoj autoritet i njenu nemoc.

Upravo tako.
Ovo prvo je bedno, najbednije.
Niko ne dolazi kod lekara zato sto mu je dobro niti zene dolaze kod ginekologa jer su napaljene.
U ordinaciji mora da bude lekar, a van nje neka bude muskarac koliko hoce.
 
Sexualno uznemiravanje je na žalost nešto sa čim se žena sreće od malih nogu.... Dečak koji misli da je sasvim normalno da ti pipne grudi iako ti to ne želiš.....mladić koji te ucenjuje da spavaš sa njim ili će da te ostavi....profesor koji ti zakazuje konsultacije kasno popodne kada na faksu žive duše nema, direktor koji te zove na piće posle radnog vremena....itd., itd. Ali to je tako. Tvoje je da li ćeš da ćutiš i trpiš ili ćeš da "pokažeš zube". Da se u takvim situacijama osećaš prljavo i poniženo....osećaš se. Dabi ga najradije kastrirala....bi. Ali vremenom naučiš da se braniš....ponekad prepoznaš "napasnika" i pre nego što te "spopadne".... Jednostavno, shvatiš da u moru ima i pirana i ajkula i meduza. Neke te samo pecnu a neke bi da te pojedu. A tvoje je da ih izbegneš i nastaviš da plivaš.
 
nije rešenje samo ćutati i plivati........

jednom pokažeš zube i ostaviće te na miru ili će biti fini prema tebi, osim ako nije u pitanju neka extraordinarna svinjetina...........

u tom slučaju najbolji lek je batina (jest malo ne demokratski ali........)
 
Da...ali sam ipak ja morala da povlachim veze da odem kod drugog ginekologa, ja sam morala da odustanem od dobrog posla, ja sam morala da odem iz shkole, ja sam morala da polazzem vishe puta vozznju dok nisam nashla vezu da mi makne morona sa poligona...ja sam morala da radim diplomski kod drugog profesora i drugu temu i da izmishljam neke druge razloge zashto menjam temu...
Posledice sam snosila ja, a ne oni.
 

Back
Top