nagradni konkurs za fotografiju godine

greba

Buduća legenda
Poruka
27.942
ljudi,evo citam magazin `status` pa ako nekog zanima,do 5.12 je otvoren konkurs za fotografiju godine.evo sta piše:
‚‚u vreme renesanse za razboritog čoveka govorilo se-ima nos.Danas se za dobro obaveštenog čoveka kaže da-ima oko.180godina je prošlo od izuma fotografije:nekad sredstvo autoprezentacije,onda obična kopija,fotografija je danas pre svega informacija.Iako,dakle,fotografija odavno nije puko prikazivanje stvarnosti,njen doprinos je često i te kako omalovažavan.Između ostalog i zbog toga što fotografi i fotoreporteri retko imaju mogućnost da svoje radove objave onako kako odgovara njihovim intencijama.Zato je STATUS pre 6 godina otvorio svoje stranice boljima medju najboljima i u posebnom separatu objavio nagrađene radove.Status drži do tradicije.I ove godine,naime,stranice magazina koga krasi slogan ‚‚NORMALNA KOMUNIKACIJA‚‚ stoje na raspolaganju onima kojima je stalo do lepo plasirane fotografije.I ove godine STATUS će nagraditi najbolje.Fond nagrada će i ove godine biti atraktivan.Komunicirajmo normalno.Strane STATUS-a su otvorene.
Autori mogu poslati do 10 fotografija u digitalnoj formi,najbolje na CD mediju i to u što većoj rezoluciji u JPEG formatu.Poželjno je da fotografije budu najmanje 2048 piksela po dužoj strani.Redakcija će prihvatiti i fotografije koje budu poslate putem interneta na adresu statusm@gmail.com
Za bliže informacije možete se obratiti našem uredniku fotografije na 063-284 833.
Redakcija posle 5.decembra neće primati radove autora.‚‚
izvor,magazin ‚‚status‚‚ br.57
________________________________________________________________________
lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock lock
 
... to bi oni nesto mufte,... budimo naivni,...

... znas,... ono sto je dobro vec ima ko ce da plati,... ja tako neke projekte volim ,,.. samo iz moje ruke,, da pokazem,...pa, kad cujem sa koliko nula se pise rec ,,dopada mi se,,.... e,.... onda...

... al', vi,... kako vam je volja,...

... bez mene....
 
Ja ne znam da li iko od nas živi u ovom okrugu. :( Možda Bruno, on beše negde s juga. A i on šeta doope po Beču, ko zna kad će da stigne da slika komšiju u starom kraju. :lol:

bug.gif
 

Back
Top