obrijan ili dlakav ?

Bitno je da ima mestimichno dlakave noge. Znachi nikako previshe, ili premalo. Bash mestimichno...:lol:
Za sve ostalo cu se pobrinuti u zavisnosti od trenutnog raspolozenja
 
E zene, bash mi sad pade na pamet jedno pitanje. Jel vishe volite da su vashi mushkarci obrijani ispod mishke ili ne? Znam mnogo zena koje insistiraju na tome, a meni se svaki put kada to vidim kod tipa prevrne zeludac. Nekako mi je to skroz pederasto...
 
E zene, bash mi sad pade na pamet jedno pitanje. Jel vishe volite da su vashi mushkarci obrijani ispod mishke ili ne? Znam mnogo zena koje insistiraju na tome, a meni se svaki put kada to vidim kod tipa prevrne zeludac. Nekako mi je to skroz pederasto...

neko je pederast sa i bez shishki ispod mishke...meni licno smetaju dlake i nije mi bas neki filing imati shumu striborovu...
 
neko je pederast sa i bez shishki ispod mishke...meni licno smetaju dlake i nije mi bas neki filing imati shumu striborovu...


Au doco...Pazi ovako...Chinjenica je da ja nikad nisam imala tipa koji je preterano dlakav...
Ali je takodje chinjenica da imam uzasnu odbonost prema brijanju dlaka ispod pazuha, i da im to najstrozije zabranjujem kada su sa mnom...
Ok je da skracuju....
Znachi moze da se brije , depilira gde god hoce ali da nikako ne dira dlake ispod pazuha...
A recimo, ne volim kada se mushkarac redovno ne brije (brada)...
Pa jbq...svako ima svoje...
 
ja nisam dlakavko ali u svakom slucaju bolje je bez dlaka:) i kakvi su to momci kojima se moze nesto narediti?

Poslushni...:lol: Shalim se...Naravno da sam preuvelichala...valjda barem to ne moram da napominjem...toliko me znate...
Ali normalno je da ce svaki od partnera u vezi da se trudi da ugodi ovom drugom, da bi mu bio privlachniji. U suprotnom, mozesh li da zamislish na shta bi mi zene lichile? Bile bi brkate, dlakave...itd...uf....bljak na samu pomisao...
 
Uf...nemam komentar.
Skracivanje je ok, ali brijanje...mislim "znam neke koje zahtevaju"
Na sta su spali muskarci ako ce da urade sve sto zene zahtevaju

Mislim da se ne radi o tome da ce mushkarac obrijati svoje dlake ispod pazuha iskljuchivo zbog zena. Jako mnogo njih radi to iz potrebe za higijenom. Ali yebesh sve to , kada meni to izgleda skroz na skroz pederski...:?
 
Uf...nemam komentar.
Skracivanje je ok, ali brijanje...mislim "znam neke koje zahtevaju"
Na sta su spali muskarci ako ce da urade sve sto zene zahtevaju

Da li ti znas koliko je depilacija bolna?
Ako ja mogu da se depiliram, sto ne moze on?
Zezam se! Ne zahtevam to od njega, ali mi jeste
bojle, ne mora, bas noge, ali neki intimni delovi, da!
E, sad je stvar izbora depiliranje, ili brijanje, mada,
ne verujem da bi svi muskarci izdrzali depilaciju,
narocito intimnu! :D
 

Back
Top