Od danas sam nacionalista

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Pitate se zašto? Rećiću vam
Sve ove godine sam bio za DOS (Čedu), skoro pa jednako kotirao sve narode na ovoj planeti, autonomija Vojvodine, smatrao Srbe glavnim krivcima za rat na Kosovu i Metohiji...

Pre nekih godinu i po dana u kući moje majke menjali smo nameštaj. I nismo hteli da bacimo stari nameštaj, nego smo hteli da ga poklonimo. Jedna mlada ciganka je zvonila na vrata videvši oglas za plac. I cigani ko cigani nije joj se svidela cena. U glavnom moja majka pita ciganku da li je zainteresovana za nameštaj. Ciganka je naravno pucala od radosti, jer će dobiti nameštaj.
I otišla ciganka po svoju familiju da nose nameštaj, i trpaju oni nameštaj na zaprežna kola.
Svideli su im se neki kreveti koje je moja majka htela da proda (jer su jos od moje babe, a to nije bilo za poklanjati). Proda moja majka njima te krevete.
Ćale i ja smo u drugu kuću odvozili neke kuhinjske delove, tako da smo samo nekoliko minuta mogli da kontrolišemo cigane.
Kad sam se vratio imao sam sta da vidim: cigan mi je ukrao nove umbro patike.
Posle nekog vremena vidi moja majka cigana u mojim patikama (mali grad), i stopira ona njega da mu očita bukvicu.

Elem, juče po kiši dok sam prelazio ulicu prelazila je ulicu i jedna grupa cigana.
Kako je bila baruština, ulete mi cigan ispred nogu i poprskame i još on meni kaže: ajde ***** te u dupe. To je rekao tiho.
Ja mu podviknem i krenem prema njima da se obracunam. Naravno, pobegli su.
Svi znamo kakav svinjac ovde kod nas u Pančevu na buvljaku prave.

Drugo, ovo sve sto su albanci uradili u Makedoniji navelo me je da u potpunosti znam da su albanci krivi za sve što se dešavalo na Kosovu i Metohiji.
 
Uopste sebe ne smatram fasistom samo iznosim cinjenicu ;u ovom slucaju za cigane

Mada moram da priznam nikada nisam videla Roma mislim neku normalnu osobu
da ima posao;da studira itd..

Jednostavno to je u njihovoj krvi;takva je krv!
 
Pitate se zašto? Rećiću vam
Sve ove godine sam bio za DOS (Čedu), skoro pa jednako kotirao sve narode na ovoj planeti, autonomija Vojvodine, smatrao Srbe glavnim krivcima za rat na Kosovu i Metohiji...

Pre nekih godinu i po dana u kući moje majke menjali smo nameštaj. I nismo hteli da bacimo stari nameštaj, nego smo hteli da ga poklonimo. Jedna mlada ciganka je zvonila na vrata videvši neki oglas. I cigani ko cigani nije joj se svidela cena. U glavnom moja majka pita ciganku da li je zainteresovana za nameštaj. Ciganka je naravno pucala od radosti, jer će dobiti nameštaj.
I otišla ciganka po svoju familiju da nose nameštaj, i trpaju oni nameštaj na zaprežna kola.
Svideli su im se neki kreveti koje je moja majka htela da proda (jer su jos od moje babe, a to nije bilo za poklanjati). Proda moja majka njima te krevete.
Ćale i ja smo u drugu kuću odvozili neke kuhinjske delove, tako da smo samo nekoliko minuta mogli da kontrolišemo cigane.
Kad sam se vratio imao sam sta da vidim: cigan mi je ukrao nove umbro patike.
Posle nekog vremena vidi moja majka cigana u mojim patikama (mali grad), i stopira ona njega da mu očita bukvicu.

Elem, juče po kiši dok sam prelazio ulicu prelazila je ulicu i jedna grupa cigana.
Kako je bila baruština, ulete mi cigan ispred nogu i poprskame i još on meni kaže: ajde ***** te u dupe. To je rekao tiho.
Ja mu podviknem i krenem prema njima da se obracunam. Naravno, pobegli su.
Svi znamo kakav svinjac ovde kod nas u Pančevu na buvljaku prave.

Drugo, ovo sve sto su albanci uradili u Makedoniji navelo me je da u potpunosti znam da su albanci krivi za sve što se dešavalo na Kosovu i Metohiji.

E ne možeš još da budeš nacionalista!
Ovo nabrojano nije dovoljno!
 
Popisam se i na cigane i siptare i svu ostalu gamad koji truju Srbiju. Zasto? eto, zato sto sam fasista :) (mnogo je lakse dati takav odgovor nego debilima objasnjavati po milion i jedan put s'kakvim govnima imamo posla i sta oni dobro/zlo cine za zajednicu u kojoj zive). Od tolikih stotina hiljada, miliona koliko broje u ovoj drzavi, gde su im doktori, advokati, inzinjeri, zubari, automehanicari, zidari, elektricari, masinci ??? Sve kriminalac do kriminalca (cast izuzetcima, 1:100000) yebo ih onaj ko ih je napravio, okotio i odgojio takve.
 
Uopste sebe ne smatram fasistom samo iznosim cinjenicu ;u ovom slucaju za cigane

Mada moram da priznam nikada nisam videla Roma mislim neku normalnu osobu
da ima posao;da studira itd..

Jednostavno to je u njihovoj krvi;takva je krv!
svi.gif

Zavod za transfuziju krvi Novi Sad
www.transfuzija.org
Ministarstvo zdravlja
www.zdravlje.sr.gov.yu
Evropska agencija za rekonstrukciju
www.ear.eu.int
Crveni krst Srbije
www.redcross.org.yu
Crveni krst Vojvodine
www.ckv.org.yu
Sofreco
www.sofreco.com
Narodna kancelarija Predsednika Republike Srbije
www.narodnakancelarija.srbija.yu


B2momakS.jpg
 
Dobro o Madjarima ne bih da komentarisem

Ali sto se iskljucivo Roma tice

Evo ja zaista ne znam nikoga ko je npr;postao lekar ili bilo sta drugo...

Romi obicno cak ne zavrse ni osnovnu skolu!

Ili bar da budu uzorni gradjani bilo u Srbiji ili u svetu

Pa opste je poznato da rodjenu decu prodaju

Uvek su me plasili kada sam bila mala;Slusaj ili ce te odneti Cigani;))

;)
 

Back
Top