prodajem maturski iz filosofije

Na FON-u je OK. Sada je doduse ispitni rok (zavrsava se), pa ne izbijam iz kuce i visim na netu. Ali, sve u svemu, ako te zanima ekonomija, menadzment, kompjuteri i sl, onda je FON najbolje resenje. Ima nekih BAS teskih ispita ali kad njih das ostalo je opusteno.
 
upisaO sam se na fon prosle godine, i imaO sam 76 bodova. samo ove godine je bas bilo tesko uci na budzet jer je trebalo 82, a svih proslih godina 70-72. Tako... Jel ti hoces na fon???? simpatican fax, samo moras da se pomucis da das prvu godinu, ako nisi na budz. jer je godina na faxu papreno skupa ---> 75,000. Ja moram u prvoj godini da se prekidam od ucenja :(((
 
Hmmm. primalo se 650 ali se prijavilo nekih 1300. al pazi sad : ovih 300-400 sto su se upisali na samofinansiranje, mnogi od njih su odustali, pa su njihova mesta zauzimali oni ispod. na kraju, ja znam ddevojku koja je bila valjda 900-ta pa se ipak upisala. sto se mene tice, ja sam spremio ko da idem na budzet, ali *******. ipak, razvalio sam ispit iz opste informisanosti, pa me je to upisalo, inace mata je bila OK prosle godine (ni teska ni laka). ako si dobro informisana obavezno probaj da polozis i iz toga prijemni. zelim ti srecu na prijemnom u svakom slucaju! :)
 
Hvala na detaljnom odgovoru. Kakva su to pitanja iz opste informisanosti, koje oblasti i sl. Da li postoji neka knjiga iz kije si se spremao za to. Kako si spremao matematiku, da li si imao profesora ili sam. Ako imas nekog profu da mi preporucis napisi. Hvala.
 
pa nisam se nesto spremao za opstu informisanost, ali imas da kupis jednu knjizicu sa tim pitanjima. ali pazi : pre testa su rekli da ce sva pitanja biti iz te male zbirke, ali su na testu promenili, tako da smo imali 20 potpuno novih pitanja! medjutim, dobro sam uradio taj test i kazem ti, to me je upisalo. a imas i pripremni test iz mate i inform ali tek nedelju - dve pred sam ispit. treba jos i da znas, da prosle godine, taj test iz informisanosti je bio opcioni, a za ovu godinu ne znam

Sto se tice mate, tu sam spremao sa profesorkom, a mogu ti dati njen telefon, pa se ti raspitaj da li je ona u mogucnosti da ti daje casove. ako te nesto jos zanima, mozes mi pisati na marko_danon@msn.com
 

Back
Top