Koji ste tip licnosti?

iceburn

Početnik
Poruka
46
Ne ovo nije jos jedan smorni test iz Blica :D
Hajde neka svako kakav je i naravno kakave osobe suprotnog pola voli.
Ja sam pomalo romantican ali i cesto neobavezan pa cak i pomalo napadan tako da mogu da se prilagodjavam situaciji :wink:
Sto se tice devojki najbitnije mi je da imamo uvek o cemu da pricamo (sto se tice izgleda zgooodne ali necu da pravim od ovog bracnu ponudu).
E da Marija me je zaintrigirala. Stavila je u svoje kvalitete da je bogata. Prvo mi je bilo smesno ali ako cemo sikreno svi mi malo razmisljamo o tome. Dakle koliko je vama bitno da li je partner bogat? Ja jednsotavno volim doonekle fensi devojke (prevashodno sto vode racuna o svom izgledu) ali mi cak i smeta ako je devojka bogatija od mene. Ja sam uvek bio iznad proseka sto se tice novca (sto danas, na zalost, i nije tako tesko :cry: )ali nikad se nnisam trudio da to pokazem. Mozda gresim? :lol:
Ipak sam mislio da je mnogo bitnije koliko je tip zanimljiv mada kako su cure krenule uskoro cemo mi ici na aerobik a one ce zgrtati kintu :lol: Sala :wink:
 
Ja sam mozda malo preozbiljan (it goes with the work), relativno duhovit (to se zasniva jako cesto na engleskom humoru pa ostaje neshvaceno), volim da radim na sebi (psihicki i fizicki, verovatno plod zelje za konstantnim samounapredjenjem), od okruzenja najcesce zavisi koliko sam opusten (mada retko ko moze da me podnese kada sam potpuno opusten....:)) Volim dame koje cene prave vrednosti (valjda zato sto sam se vecito trudio da bas takve vrednosti razvijem i zadrzim). Znaci, cure koje od sebe ne prave dame iako to nisu, vec one kojima se to vidi u stavu, ponasanju, manirima. Volim cure sa kojima mogu da budem i ortak i ljubavnik, bez kalkulisanja, ukratko, cure sa kojima mogu da budem bas ono sto jesam i koje u meni mogu da probude zelju da budem jos bolji....Blablablablabla....:)


P.S. Ima li ovakvih negde?:)
 
opusti se malo za'ebavanja nije na odmet.
evo ako bas hoces, ja sam devojka koja radi na sebi u svakom smislu fizickom i psihickom i smatram da je to nezobilazna osobina danas, trudim se da sam opustena krecem se iskljucivo medju ljudima koji mi prijaju i sa kojima sam potpuno prirodna, sve druge varijante me zamaraju. od tipa ocekujem da moze da me prati, da radi ne sebi, da je individua, naravno zanimljiva, da je opusten i tako to...
doduse prvi utisak mi je merodavan, tj. posle par minuta znam da li je tip sa kojim u se muvati ili tako nesto ne dolazi u obzir.
sta ces zenska intuicija 8)
 

Back
Top